Клен пальмолистий Юба є (Acer palmatum Yuba e )

Acer palmatum Yuba e
(Знайдено: 0 товарів)
 • Сортування:

Унікальний за своєю красою, клен пальмолистий «Юба є», зачарує Вас своїм ажурним багряним листям та акуратною формою крони. Ці компактні дерева не займають багато місця та чудово себе почувають в кліматичних умовах України. Придбати саджанці цього червонолистого клена Ви можете в інтернет-магазині Клубу Рослин plants-club.ua. Кур’єрські служби здійснюють доставку Ваших замовлень у Київ, Чернівці, Миколаїв, Вінницю та будь-який інший куточок України.

Основні характеристики

 • латинська назва - Acer palmatum Yuba e;
 • габітус – дерево;
 • висота дорослих рослин – 3-4 (5) м
 • форма крони – округла або парасолькова;
 • квіти – дрібні, зібрані в китиці;
 • листя – 7 лопатеве, глибоко розділене, ажурне;
 • забарвлення листя – червоне, пурпурове, багряне;
 • кора – гладка, зеленувата або коричнево-сіра. Молоді пагони тонкі, оголені;
 • плоди – голі крилатки з насінням;
 • вимагає хорошої освітленості;
 • час цвітіння – червень;
 • час плодоношення – жовтень-листопад;
 • зона морозостійкості – 6;        
 • призначення – індивідуальні посадки або у складі декоративних груп.

Опис культури

Клен пальмолистий «Юба є» - це струнке, невисоке дерево із надзвичайно декоративним листям. Батьківщина усіх пальмолистих кленів – Китай, Японія та Корея. Там вони культивувались протягом століть. Надзвичайно декоративний вигляд цих дерев, яскраве та незвичне забарвлення листя призвели до того, що ця культура стала популярною по всьому світу.

Кожен листок – 7-лопатевий, має ажурну форму, лопаті листка глибоко розділені між собою. Забарвлення листя – червоне.  Листок – розміром до 10 см, на довгому черешку, кожна лопать – загострена. Вони зберігають своє забарвлення протягом усього літа, а восени дещо темнішають. Крона залишається надзвичайно декоративною аж поки дерево не скине листя.

Квіти й плоди цього клена – також червоно-пурпурові. Квіти дрібні, на довгих черешках, зібрані в китиці. Плоди – голі крилатки до 2 см довжиною, також дуже декоративні.

Особливості вирощування

Коренева система у цього декоративного клена – поверхнева, сильно розгалужена. Тому він погано витримує конкуренцію з іншими рослинами. Тож близько біля місця його висадки не повинні рости сильні дерева, які можуть відбирати більшу частину поживних речовин.

Також потрібно слідкувати, щоб у зоні кореневої системи клена не розвивались бур’яни. Обмежити їхній ріст і скоротити час на прополювання допоможе мульчування. Для цього землю під кроною дерев закладають шаром органічної мульчі. Це може бути, наприклад, компост, старе листя та інші подібні матеріали. Шару товщиною 10 см буде достатньо.

 Для посадки вибирають місця, захищені від холодних вітрів. До типу ґрунту культура невибаглива. Водночас важливо, щоб ґрунт був добре дренованим, а ділянка – не схильною до замокання. Забарвлення листя буде набагато більш яскравим, якщо клен ростиме на ділянці, добре освітленій сонцем. Обрізку роблять в період спокою або після закінчення сокоруху.

Клен пальмолистий «Юба є». Використання

Цінується за свій дуже красивий малюнок листя і насичене забарвлення протягом літа й осені. Відмінно буде виглядати в одиничних посадках і в складі декоративних композицій. Підходить для посадок на газоні, на затишних галявинах, біля ставків. Прикрасить своїм виглядом рокарії.

Використовують у змішаних композиціях з іншими декоративними культурами: спіреями, лохом сріблястим, рододендронами, декоративними яблунями тощо.

Ідеально підходить для японського саду. З цього клену шляхом формування можна отримати дуже красиві бонсаї. Також його вирощують в контейнерах. 

Переваги культури

 • Насичений, яскравий колір листя;
 • Приваблива форма крони;
 • Невибагливість і простота догляду;
 • Піддається формуванню;
 • Повільно росте, тому добре підходить для вирощування в контейнерах.

Висадивши у себе на ділянці саджанці клена пальмолистого «Юба є», Ви вже незабаром отримаєте яскраві надзвичайно декоративні деревцята. Також, окрім саджанців декоративних і плодових культур, Клуб Рослин пропонує широкий вибір товарів для догляду за садом. Звертайтесь, і нехай Ваш сад буяє красою!

Найпопулярніші
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Які рослини можна вирощувати в контейнері? Переваги такого способу культивації

Читайте статтю про рослини, які можна вирощувати в контейнері ➜➜ Дізнайтесь більше про переваги такого способу культивації ➤➤➤ Читайте корисну статтю на сайті ...

Обрізка плодових дерев навесні: необхідна процедура для здоров’я рослин, ефектного вигляду та гарного врожаю

Читайте статтю обрізку плодових дерев навесні: необхідна процедура для здоров’я рослин, ефектного вигляду та гарного врожаю ➜➜ Дізнайтесь більше про те, як правильно обрізати дерева навесні ➤➤➤ Читайте корисну статтю на сайті . ...

Пили ARS: різноманіття моделей

Читайте статтю про компанію ARS ➜➜ Дізнайтесь більше про одного з найкращих виробників садового інструменту ➤➤➤ Читайте корисну статтю на сайті ...

Фітофтороз: як боротися з головним ворогом рослин родини пасльонових?

Читайте статтю про фітофтороз ➜➜ Дізнайтеся більше про хвороби і про боротьбу з фітофторозом ➤➤➤ Читайте корисну статтю на сайті ...