Ароннік

(Знайдено: 1 товарів)
 • Сортування:
Ароннік італійський SS P9
0.00 грн.
0 відгуків
*Введіть номер телефону. Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення

*Дзвінки здійснюються з понеділка по пятницю з 9:00 до 18:00

 • Категорія - Arum - Ароннік
 • Контейнер - P9
 • Бренд - SS
 • Вид - італійський
 • Вимоги до грунту - поживний
 • Вологолюбність - вологолюбна
 • Габітус - багаторічник
 • Климатична зона - 6
 • Колір квітки - кремовий
 • Колір рослини - варієгатний зелено-білий
 • Листопадність - листопадна
 • Плодова - неплодовий
 • Призначення - берег водойм
 • Рід - Ароннік
 • Форма - розлога

Аронник - багаторічна трав'яниста рослина оригінальної форми, що зовні нагадує каллу з красивими листям і суцвіттям-початком. У природі зростає на вологому грунті заплавних лісів Середземномор'я, Криму, Кавказу та України. Крім незвичайної декоративності, аронник має чудові лікувальні властивості: висушені кореневища широко використовуються в народній медицині.

Складається аронник з потовщеного кореневища у вигляді овальних або циліндричних клубнів, звідки виходять на довгих черешках списоподібне гарне листя: велике (до 20 см), ланцеподібне або візерунчасто-пальчате, з усіма відтінками яскраво-зеленого кольору. На тлі соковитого листя ефектно виділяється подовжене покривало (крило) квітки пурпурного, бордового або фіолетового кольору. Квітка-качанчик під крилом, відцвітаючи, перетворюється на щільну «свічку» плодів - блискучих, яскраво-оранжево-червоних ягід.

Вражаюча особливість аронника: листя «тримають» зелений колір восени і взимку, а в'януть в кінці весни - середині літа разом з квітами, залишаючи лише стебло-цвітонос з качаном червоних ягід. Ще одна особлива принадність, «родзинка» цієї незвичайної рослини: її називають «теплокровною» і «гарячою» квіткою, тому що в період цвітіння і запилення температура всередині квітки на 15 гр. вище, ніж в навколишньому просторі, що приваблює комах.

Існує більше 25 видів аронника, але адаптовані для декоративного садівництва і застосовуються в Україні 5 видів аронника: звичайний, східний, плямистий, подовжений та італійський. Аронник східний внесений до Червоної книги України. Всі види аронника надзвичайно декоративні і привабливі оригінальною формою і яскравим забарвленням квітки і покривала, гарним листям на довгих «ніжках» і червоними ягодами, зібраними в качанчик і самотньо вінчаючими стеблину.

Розмножується аронник вегетативно (поділом коренів) в кінці літа або насінням (посів під зиму), можливий і самосів. Аронник - вологолюбна прибережна рослина, прекрасно себе почуває в тінистих вологих ділянках саду або на березі штучної водойми з добре дренованим родючим легким ґрунтом. Аронник теплолюбний, тому на зиму бажано забезпечити йому легке укриття з листя або торфу.

Аронник висаджують в садах як декоративну, але досить рідкісну рослину, здатну перетворити маленьку прибережну зону озерця або рокарій в тінистому куточку саду на чудову прикрасу всього ландшафту.

На сторінках електронного магазину «Клуб рослин» Ви можете детальніше ознайомитися з описом наявних сортів аронника, фотографіями, проконсультуватися з досвідченими менеджерами і купити дивовижну рослину!

Найпопулярніші
Показати всі товари
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
День Відкритих Дверей

Наші Дорогі Друзі та Знайомі, Ландшафтні Дизайнери та Cадові центри, з якими ми поки що не зовсім знайомі, запрошуємо Вас до Львова, на День Відкритих Дверей «Клубу Рослин». ...

Рандеву у Клубі: інформація

Ми, у Клубі Рослин, поважаємо та цінуємо час один одного. Тому, вирішили вам розказати про наші наступні Рандеву вже зараз, щоб ви мали змогу правильно розпланувати свій час та встигнути всюди. ...

Клуб Рослин: Сертифікати

Клуб Рослин постійно розвивається та налагоджує нові корисні зв'язки. Своїми успіхами ми завжди раді поділитись із нашими клієнтами та колегами. Будьте разом з нами, попереду ще багато цікавого та нового! ...

Рандеву у Клубі: Літо

Людина вважається успішною тоді, коли прагне вдосконалювати свої знання та навики. Ми, у Клубі Рослин, слідуємо саме цьому принципу, і впевнені Ви, наші Друзі, Колеги та Однодумці також! Саме з метою вдосконалення професійних навиків, оголошуємо про наступне Рандеву! ...