Ароннік

Arum
(Знайдено: 1 товарів)
 • Сортування:
Ароннік італійський SS P9
0.00 грн.
0 відгуків
*Ми повідомимо про появу
 • Категорія - Ароннік (Arum)
 • Контейнер - P9
 • Бренд - SS
 • Вид - італійський
 • Вимоги до грунту - поживний
 • Вологолюбність - вологолюбна
 • Габітус - багаторічник
 • Климатична зона - 6
 • Колір квітки - кремовий
 • Колір рослини - варієгатний зелено-білий
 • Листопадність - листопадна
 • Плодова - неплодовий
 • Призначення - берег водойм
 • Рід - Ароннік
 • Форма - розлога

Аронник - багаторічна трав'яниста рослина оригінальної форми, що зовні нагадує каллу з красивими листям і суцвіттям-початком. У природі зростає на вологому грунті заплавних лісів Середземномор'я, Криму, Кавказу та України. Крім незвичайної декоративності, аронник має чудові лікувальні властивості: висушені кореневища широко використовуються в народній медицині.

Складається аронник з потовщеного кореневища у вигляді овальних або циліндричних клубнів, звідки виходять на довгих черешках списоподібне гарне листя: велике (до 20 см), ланцеподібне або візерунчасто-пальчате, з усіма відтінками яскраво-зеленого кольору. На тлі соковитого листя ефектно виділяється подовжене покривало (крило) квітки пурпурного, бордового або фіолетового кольору. Квітка-качанчик під крилом, відцвітаючи, перетворюється на щільну «свічку» плодів - блискучих, яскраво-оранжево-червоних ягід.

Вражаюча особливість аронника: листя «тримають» зелений колір восени і взимку, а в'януть в кінці весни - середині літа разом з квітами, залишаючи лише стебло-цвітонос з качаном червоних ягід. Ще одна особлива принадність, «родзинка» цієї незвичайної рослини: її називають «теплокровною» і «гарячою» квіткою, тому що в період цвітіння і запилення температура всередині квітки на 15 гр. вище, ніж в навколишньому просторі, що приваблює комах.

Існує більше 25 видів аронника, але адаптовані для декоративного садівництва і застосовуються в Україні 5 видів аронника: звичайний, східний, плямистий, подовжений та італійський. Аронник східний внесений до Червоної книги України. Всі види аронника надзвичайно декоративні і привабливі оригінальною формою і яскравим забарвленням квітки і покривала, гарним листям на довгих «ніжках» і червоними ягодами, зібраними в качанчик і самотньо вінчаючими стеблину.

Розмножується аронник вегетативно (поділом коренів) в кінці літа або насінням (посів під зиму), можливий і самосів. Аронник - вологолюбна прибережна рослина, прекрасно себе почуває в тінистих вологих ділянках саду або на березі штучної водойми з добре дренованим родючим легким ґрунтом. Аронник теплолюбний, тому на зиму бажано забезпечити йому легке укриття з листя або торфу.

Аронник висаджують в садах як декоративну, але досить рідкісну рослину, здатну перетворити маленьку прибережну зону озерця або рокарій в тінистому куточку саду на чудову прикрасу всього ландшафту.

На сторінках електронного магазину «Клуб рослин» Ви можете детальніше ознайомитися з описом наявних сортів аронника, фотографіями, проконсультуватися з досвідченими менеджерами і купити дивовижну рослину!

Найпопулярніші
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Типи та сорти ялівцю

Типи та сорти ялівцю: як виростити красивий хвойник в ландшафтному дизайні ➜➜ Дізнайтесь, які є типи сорти та різновиди ялівцю ➤➤➤ Читайте корисну статтю на сайті ...

Гумат натрію: інструкція по застосуванню

Читайте статтю про гумат натрію та інструкцію по його застосуванню. Гумат натрію: інструкція по застосуванню як правильно застосовувати ✔ Дніпрі ✔ Харкові ✔ Одесі ✔ Львові ➜➜ Де купити гумат натрію читайте статтю на сайті Клубу Рослин . ...

Догляд за ялівцем: як виростити красивий хвойник

Догляд за ялівцем: як виростити красивий хвойник в ландшафтному дизайні ➜➜ Дізнайтесь, як правильно вирощувати ялівець ➤➤➤ Читайте корисну статтю на сайті ...

Моніліоз: ознаки хвороби, лікування, профілактика

Читайте статтю про моніліоз. Якими є ознаки хвороби. Які ліки для рослини ви можете купити в Києві ✔ Дніпрі ✔ Харкові ✔ Одесі ✔ Львові ➜➜ Моніліоз: ознаки хвороби, лікування, профілактика читайте статтю на сайті Клубу Рослин ...