День Відкритих дверей у Клубі Рослин: як це було!

День Відкритих дверей у Клубі Рослин: як це було!

Насамперед, ми хочемо подякувати усім присутнім за те, що відвідали День Відкритих Дверей у Клубі Рослин!

А тепер для тих, хто пропустив цю справді цікаву подію, трішки розкажемо про те, чим ми займались та як провели цей насичений день.

Зустріч

Цього, направду, чудового суботнього ранку, нам менеджер, Оксана Кушта зустрічала гостей на вокзалі та супроводжувала до автобусу, який відвіз всіх до розсаднику Клубу Рослин, що знаходиться у Стрілках. Безпосередньо у Розсаднику, гостей вітали Назарій Зінько, Павло Жуковський та Наталія Портнова. 

Усіх без винятку, ми провели до нашого (ми розказували про нього у попередніх статтях), імпровізованого кафе "Під Магноліями". Вдало сховавшись від сонечка у тіні розкидистих гілочок магнолії, ми почали попереднє знайомство з усіма відвідувачами Дня Відкритих Дверей.  Після чого ситно та у приємній компанії поснідали.

 

А що потім?

Набравшись сил після дороги та смачно попоївши, Назарій Зінько прочитав нам чудову лекцію про "Трендові рослини для ландшафтного дизайну України".

Правду кажучи, Назарій розказав нам навіть більше, аніж про трендови, він поділився своїми спостереженнями від відвідувань різних країн, зокрема розказав про досвід відвідин Німеччини. 

Лекція була мегацікавою, звучало багато запитань, ми вели чудові професійні дискусії та багато жартували. Все це проходило у легкій та немушеній атмосфері.

Якщо б ви випадково хотіли "підслухати", то трішки вам розкажу: одним із найбільш сучасних трендів за кордоном є карликові дерева. А якщо хочете знати більше - приходьте до нас на Осіннє Рандеву у Клубі: Ландшафтна організація простору.

Не обійшлось у нас і без прогулянок

Гуляли ми довго та багато, адже у розсадника Клубу Рослин - величезна територія, і є на що подивитись. Назарій розказував нам про нові імпортні сорти рослин, нещодавно завезені у розсадник.  Він показував нам надзвичайної краси та неймовірного кольору барбариси, а також гортензії, квітки яких вражають своєю красою.

Ми бачили і бамбук, який останнім часом набирає все більшої популярності, і наші гості дивувались, як він може бути у нас таким красивим і таким великим.  Але таких секретів ми вже не відкриваємо) Гості Клубу Рослин ще тривалий період часу гуляли територією, придивляючись та обираючи рослини для своїх майбутніх проектів. 

До речі, у нас був рекорд!

Нашим наймолодшим учасником був чудовий хлопчик, віком 1.2 місяці) Так, наші гості відвідують цю подію разом зі своїми дітками, адже з Клубом Рослин весело, цікаво та пізнавально всім!

Що ж такого цікавого та веселого?

Отже, ми дивились два крутезні майтер класи. Ігор Дрималовський ділився з нами секретами свого надзвичайно інтригуючого хобі: фігурною порізкою фруктів та овочів. Він розказав нам декілька маленьких секретиків, щодо того, як чудово прикрасити свій святковий стіл лебедем, виготовленим зі звичайного яблучка, та чудовою трояндою із, уявіть собі, кавуна.

Ігор розказував та показував дуже майстерно та натхненно, і тепер, ми впевнені, наші гості перейняли і для себе це вміння. Звісно, що після того, як всі лебеді та трояндочки були виготовлені та пофотографовані, ними смачно поласували наші маленькі відвідувачі.

А для дорослих ми підготували смачний обід: овочі та мясо на грилі. Адже що ще потрібно для того, щоб смачно провести час на природі? До речі, цьогоріч, Клуб Рослин пропонував своїм гостям спробувати оригінальні та смачні наливочки.

Чим вони оригінальні?

А тим, що виготовлені з фруктів, які, зазвичай, не використовуються для виготовлення наливочок чи вина.  Ми пили вино з лохини та кизилу! Уявляєте? Наші гості були приємно вражені смаком! І, звісно, що не обійшлось без попередньо проанонсованої чудової вишневої наливочки. Сказати, що наші гості були задоволені цікавими смаками, то нічого не сказати) Вони були просто в захваті!

Смачно попоївши, разом з усіма гостями відвідали розсадник рослин у грунті! Навіть яскраве та трішки палюче сонечно не могло зіпссути враження від нашого розсаднику. Мабуть, найбільше відвідувачів вразили наші алейні дерева,адже вони однозначно заслуговують достойної уваги. Також не оминули увагою і наші бонсаї, які ми вирощуємо в грунті більше, аніж 4 роки.  І звісно, всі смачно поласували горобиною, яка цього року надзвичайно рясніє плодами)

Опісля відвідин розсаднику, Ігор Дрималовський показав нам ще один майстер клас по заточці ножів та секаторів.  До речі, коротенькі відео з цього майстер класу ви можете знайти у соціальних мережах Клубу Рослин.

Як то кажуть, найсмачніше подають на десерт!

Нашим десертом була презентація унікального та ексклюзивного в Україні малинового вина від Ореста Дайнеки! Орест з неймовірним захопленням та любовю до своєї справи розказував свою історію про знайомство з виноробством та про те, як він почав виготовляти таке смачнезне вино!

На цьому майстер класі Орест також на хвильку повернув всіх у дитинство, дозволивши поласувати своїм варенням із пелюстків троянд. Опісля такої дегустації, всі одразу ж почали ділитись своїми спогадами.

Цікавинки на цьому не закінчились, адже ми також робили декілька конкурсів на тренування професійного знання.  Невеличка вікторина перебачала декілька різноманітних призів.

Орест, до речі, також влаштував невеличку вікторину: він пропонував учасникам відгадувати певну запахи із закритими очима. Не повірите, але ажіотаж був величезний) Як і діти, так і дорослі, з радістю приймали участь та отримували подарунки у вигляді баночки смачнючого варення чи бутилки малинового вина.

На жаль, День Відкритих Дверей підійшов до кінця. І якби нам не було весело разом, ми були змушені прощатись. Але, впевнені, що зовсім ненадовго, адже у нас попереду ще дуже багато нових веселих, пізнавальних та захоплюючих зустрічей. 

Будьте разом з нами, і давайте покращувати простір навколо разом!

Завжди ваш, Клуб Рослин!

  • Дата публікації: 31.08.2018


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Зимова виставка рослин для садових центрів та ландшафтних дизайнерів

«Клуб Рослин» запрошує на першу в Україні зимову виставку рослин, яку фахівці нашого садового центру підготували до нового весняного сезону ...

Запрошуємо на семінар для ландшафтних дизайнерів “Рандеву у Клубі” 4-6 лютого 2022 року

Клуб Рослин продовжує серію Рандеву та запрошує колег провести три зимові дні в колі друзів та однодумців! Чекаємо на Вас 4-6 лютого у Львові ...

Як правильно підібрати інструмент під розмір руки

Щоб робота приносила радість, а не мозолі, секатор потрібно правильно підібрати під розмір руки. Форма кисті, довжина пальців та ширина долоні – це індивідуальні параметри, під які серйозні виробники розраховують лінійки інструменту. ...

Кембрик для підв'язування рослин Agrario: швидко, надійно, зручно

Щоб не витрачати багато часу на підв'язування і захистити рослину від пошкоджень, рекомендуємо купити якісний кембрик Agrario для підв'язування рослин від надійного українського виробника ...