Газонна трава HERBA L пакет (Large)

(Знайдено: 5 товарів)
 • Сортування:
Газон Herba L Декоративна тіньовитривала (Decorative Shadow), 950г
137.00 грн.
0 відгуків
*Ми повідомимо про появу
 • Категорія - Газонна трава HERBA L пакет (Large)
 • Вага, г - 950
Газон Herba L Декоративна універсальна (Decorative universal), 950г
137.00 грн.
0 відгуків
*Ми повідомимо про появу
 • Категорія - Газонна трава HERBA L пакет (Large)
 • Вага, г - 950
Газон Herba L Медоносна травосуміш (Honey), 950г
154.00 грн.
0 відгуків
*Ми повідомимо про появу
 • Категорія - Газонна трава HERBA L пакет (Large)
 • Вага, г - 950
Газон Herba L Ремонт трава (Repair), 950г
137.00 грн.
0 відгуків
*Ми повідомимо про появу
 • Категорія - Газонна трава HERBA L пакет (Large)
 • Вага, г - 950
Газон Herba L Спортивна трава (Sport), 950г
144.00 грн.
0 відгуків
*Ми повідомимо про появу
 • Категорія - Газонна трава HERBA L пакет (Large)
 • Вага, г - 950

    Щоб створити довголітній, красивий газон, який буде стійким до несприятливих зовнішніх умов, потрібно правильно вибрати травосуміш, бажано лише найкращої якості. Сьогодні вашій увазі запропоновані різноманітні спеціальні суміші, в яких ретельно підібраний склад трав для різних видів газонів. Це один з найкращих варіантів, який допоможе зробити ваш газон красивим і охайним. Якщо потрібно засіяти спортивний майданчик, вибирайте газонну траву з позначенням «Спортивна». Бажаєте створити маленький луг, серед квітів якого будуть гудіти бджоли? Зупиніть свій вибір на «Медоносній» травосуміші. Залежно від ваших цілей і бажань можна підібрати будь-який вид газонної трави.

    Газонні трави Herba L від німецької фірми вважаються кращими на всесвітньому ринку. Багато садівників і ландшафтних дизайнерів оцінили їхню високу якість. Адже не дарма в світі слова «німецький» і «якісний» часто сприймають як синоніми.

    Газон «Herba L Декоративна універсальна травосуміш»

    Якщо вам потрібно створити універсальний газон, який буде стійкий перед посухою і сильними морозами, тоді травосуміш «Herba L Декоративна універсальна» стане ідеальним варіантом. Такий газон пристосується до будь-якого типу грунту, а також легко перенесе різні навантаження. Крім цього, він ще й красиво виглядає - добре виконує і декоративні функції.

    Ця травосуміш чудово росте як на сонці, так і в півтіні. Завдяки тому, що ця суміш декоративних стійких трав спеціально відібрана, вона дуже швидко росте і здатна відновлюватися. Покриття газону дуже рівне і м'яке. Можете бути впевнені: такий газон впродовж довгих років зберігатиме свіжість і яскравий насичений зелений колір.

    Газон «Herba L Медоносна травосуміш»

    Мрієте, щоб ваш газон або сад тішив не тільки свіжою зеленою травичкою, але і яскравим квітучим різнотрав'ям? Тоді зупиніть свій вибір на травосуміші Herba L Медоносна. Вона добре підходить для створення газонів, які будуть максимально наближені до природи: лугового і мавританського. Такі галявини сподобаються не тільки вам і вашим близьким, але й бджолам. Ваш сад від весни і до пізньої осені буде наповнений красивим «медоносним» ароматом. Не купуючи саджанці різних квітів, а просто засіявши медоносну травосуміш, ви отримаєте яскраву і красиву картину. Мавританський газон не тільки красивий, але і практичний. Він дуже природно виглядає в пейзажному саду, а також добре підходить для садів в «сільському» стилі.

    Газонні трави фірми Herba L легко допоможуть виростити в саду зелений живий красивий і невибагливий килим, який не вимагатиме особливих умов і догляду. Із нетерпінням чекаємо ваших дзвінків і замовлень. Тут на вас чекає товар найвищої якості і при цьому за доступною ціною.

Найпопулярніші
Показати всі товари
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
День Відкритих Дверей

Наші Дорогі Друзі та Знайомі, Ландшафтні Дизайнери та Cадові центри, з якими ми поки що не зовсім знайомі, запрошуємо Вас до Львова, на День Відкритих Дверей «Клубу Рослин». ...

Рандеву у Клубі: інформація

Ми, у Клубі Рослин, поважаємо та цінуємо час один одного. Тому, вирішили вам розказати про наші наступні Рандеву вже зараз, щоб ви мали змогу правильно розпланувати свій час та встигнути всюди. ...

Клуб Рослин: Сертифікати

Клуб Рослин постійно розвивається та налагоджує нові корисні зв'язки. Своїми успіхами ми завжди раді поділитись із нашими клієнтами та колегами. Будьте разом з нами, попереду ще багато цікавого та нового! ...

Рандеву у Клубі: Літо

Людина вважається успішною тоді, коли прагне вдосконалювати свої знання та навики. Ми, у Клубі Рослин, слідуємо саме цьому принципу, і впевнені Ви, наші Друзі, Колеги та Однодумці також! Саме з метою вдосконалення професійних навиків, оголошуємо про наступне Рандеву! ...