Газонна трава HERBA M пакет (Middle)

(Знайдено: 3 товарів)
  • Сортування:
Газон Herba M Альпійська галявина (Alpine lawn),450г
224.00 грн.
0 відгуків
*Ми повідомимо про появу
  • Категорія - Газонна трава HERBA M пакет (Middle)
  • Вага, г - 450
Газон Herba M Декоративна універсальна (Decorative universal), 450г
137.00 грн.
0 відгуків
*Ми повідомимо про появу
  • Категорія - Газонна трава HERBA M пакет (Middle)
  • Вага, г - 450
Газон Herba M Спортивна трава (Sport), 450г
70.00 грн.
0 відгуків
*Ми повідомимо про появу
  • Категорія - Газонна трава HERBA M пакет (Middle)
  • Вага, г - 450

    Важко створити гарні композиції із різних декоративних рослин, якщо для цього немає свіжого красивого фону. Тому газон є дуже важливою частиною зелених насаджень. Він чудово гармоніює з ландшафтом і має естетичний вигляд, на ньому будуть красиво виглядати саджанці різних рослин. Із його допомогою галявина для відпочинку, сад або спортивний майданчик стануть більш жвавими і затишними. Але щоб ваш газон мав тільки найкращий вигляд, для цього потрібно підібрати травосуміші вищої якості. Саме такими є газонні трави фірми Herba, яким по функціональності і декоративності немає конкурентів.

    Газон «Herba M декоративний універсальний»

    Це оптимально підібрана травосуміш, що складається із стійких декоративних трав, які є невимогливими до грунту і умов вирощування, стійкі до механічних пошкоджень, адаптовані до «капризів» погоди і міського клімату. Газон не вимагає частої стрижки і зберігає привабливість, свіжість і декоративність кілька років.

    Газон «Herba M Спортивна трава»

    Прекрасна основа, яка підходить для того, щоб створити на свіжому повітрі охайний спортивно-ігровий простір. Вона ідеально підійде для висіву на дитячих ігрових майданчиках, на футбольних, а також волейбольних полях в школах і таборах. Основна частина складу цієї травосуміші - це злакові трави, які відрізняються високим рівнем стійкості до витоптування. Вони здатні швидко відновлюватися, тому підійдуть для частого скошування.

    Газон «Herba Mаврітанскій газон»

    Ця травосуміш застосовується для створення квітучого газону. Вона складається із насіння однорічних і багаторічних дикоростучих лісових, лугових і польових квітів. Квіти в травосуміші підібрані з різним періодом цвітіння, щоб галявина виглядала постійно квітучою. Такі газони практичні, не вимагають особливого догляду, екологічні, сприяють відновленню природного балансу на ділянці. Такими травосумішами засівають галявини на березі водойм, на задньому плані саду і в місцях, непридатних для розвитку культурних рослин. Мавританський газон невимогливий до грунту і нескладний у догляді: своєчасний полив-зрошення влітку і восени скошування.

    Газон «Herba M Альпійська галявина»

    Склад суміші включає поєднання спеціальних польових квітів та декоративних рослин-«жителів» високогірних Альп. Із їхньою допомогою в саду можна легко відтворити яскраву альпійську галявину, адже трави, що входять в суміш, акліматизовані для України, а їх коренева система ідеально підходить для прикраси альпінаріїв і рокаріїв. 41% складу цієї травосуміші - це польові квіти і трави. Тому з її допомогою можна створити природний мальовничий ландшафт та справжню альпійську галявину.

    Інтернет - магазин «Клуб рослин» пропонує в широкому асортименті прекрасні німецькі газонні травосуміші, за допомогою яких Ви без особливих зусиль оформите у своєму саду чудову спортивну площадку, соковитий зелений газон біля будинку, квітучий луг або екзотичну галявину далеких Альп!