Як мені вибрати інструмент або сад​овий інвентар?

Як мені вибрати інструмент або сад​овий інвентар?

Садові інструменти та інвентар для саду – це широкий асортимент, який ми раді презентувати клієнтам «Клубу Рослин». Вибрати оптимальний варіант при такому широкому спектрі буває непросто – і саме тому ми поспішаємо привідкрити деякі «хитрощі» вибору таких необхідних садових помічників, як інструмент та інвентар.

Всі предмети, представлені в каталогах, абсолютно необхідні як приватним садівникам, так і власникам великих плантацій, на яких ростуть ті чи інші культури. Для початку варто розглянути, які види садового інвентарю чи інструменту можуть знадобитися при виконанні тих чи інших робіт.

Види садового і​нвентарю

Результат пошуку зображень за запитом

Інвентар та інструменти можна розділити на кілька узагальнених категорій. Нижче ми розглянемо кожну групу інструментів залежно від поля її використання.

  1. Екземпляри для проведення загальних садово-городніх робіт. В цю категорію входять: вила і сапи, лопати, культиватори ручного типу, граблі з плоскорізами, коси та поливалки (лійки). Ці інструменти обов’язково присутні в асортименті засобів для догляду за городом чи садом у всіх без виключення садівників та дачників.
  2. Ручні садові інструменти. Ця група включає в себе всі види секаторів і сучкорізів, садових ножиць, пил та садових ножів. Всі ці інструменти призначені для догляду за рослинами в невеликих садах, або й на величезних площах насаджень різних культур. Садові ножі можуть використовуватися як для щеплення та окуліровки, так і для проведення обрізки рослин. Секатори представлені в широкому асортименті – вони можуть використовуватися і для обрізки рослин, і для проведення щеплень. В описах до всіх без виключення товарів «Клубу Рослин» міститься докладна інформація щодо застосування того чи іншого зразка інвентарю.
  3. Предмети допоміжного садового інвентарю. Ця група товарів дозволяє обрати садові тачки, стільці, плодозбирачі, ручні газонокосарки, обприскувачі та багато інших супутніх товарів, без яких садівникові важко впоратися з доглядом за садом.

Як вибрати садовий інв​ентар залежно від розмірів ділянки?

Пов’язане зображення

При невеликих розмірах ділянок чи саду (до 15 соток) цілком достатньо купити лопату, один ручний культиватор, секатор універсального призначення, граблі, сапи та кілька поливалок. В окремих випадках знадобиться садовий ніж або ніж для щеплення. Не варто забувати і про ножівку – часто випадає потреба зрізати масивні гілки у плодових та декоративних культур. Також важливо придбати шланги для поливу та садову тачку.

При ділянці, яка перевищує кілька десятків соток (або сягає кількох гектарів) потреба в садовому чи городньому інвентарі збільшується. Тут уже знадобиться професійний культиватор, більше ножів для щеплень, як мінімум ще одна газонокосарка ручного типу, обприскувачі та додаткові сучкорізи. Звісно, метраж шлангів для поливу збільшується, так як і потреба в сапах, вилах, лопатах та садових тачках.

Універсальні садові і​нструменти

Результат пошуку зображень за запитом

Садовий інструмент та інвентар в окремих випадках можуть заміняти одне одного. В окремих випадках можна придбати ніж, який слугуватиме і для обрізки рослин, і для щеплень. Секатори також бувають багатофункціональні. При виборі кожного окремого інструменту варто поцікавитися його призначенням та спів ставити робочу здатність інструмента з потребою конкретного господарства.

Наші менеджери з радістю допоможуть Вам вибрати саме той інвентар, який потрібний Вам для догляду за насадженнями. В інтернет-магазині «Клуб Рослин» присутні всі потрібні моделі для якісної обробки земельних ділянок, стрижки кущів та газонів, проведення  щеплень та інших садово-городніх робіт.

  • Дата публікації: 28.08.2018


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Сучкорізи STAFOR 807.80, 808.80, 809.80 – новинки для професіоналів та любителів

Для створення красивого саду з акуратними кронами дерев та чагарників потрібно немало зусиль. Але, крім уваги садівника, потрібні ще й якісні садові інструменти. ...

Агроволокно Plant-Protex – вдалий вибір для саду та городу

На вітчизняному ринку постійно зявляються нові та покращені засоби для саду і городу. До них належить агроволокно Plant-Protex від відомої польської компанії Texton. Про те, як обрати необхідний зразок, при цьому зекономити гроші, час для догляду за насадженнями та отримати гарний результат, мова йтиме далі. ...

Агроволокно для полуниці: посадка полуниці під агр​оволокно

Проблема вирощування якісної полуниці актуальна в ХХІ столітті для безлічі садівників і дачників. Про те, як слід доглядати за цією культурою правильно і отримувати хороший результат, мова йтиме далі. ...

Щеплення рослин: покращуємо техніку (Коженєвський Сергій Романович, 2017)

Чудовий та надзвичайно інформативний посібник. Саме завдяки цьому посібнику ви отримаєте вичерпну інформацію щодо до того, як проводити щеплення, які інструменти для цього необхідні та декілька професійних секретів! ...