Хвощ

(Знайдено: 1 товарів)
Фільтр
Ціна
грн.
 • Сортування:
Хвощ японський SS C2,5
0.00 грн.
0 відгуків
*Введіть номер телефону. Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення

*Дзвінки здійснюються з понеділка по пятницю з 9:00 до 18:00

 • Категорія - Equisetum - Хвощ
 • Контейнер - C2,5
 • Бренд - SS
 • Вид - японський
 • Вимоги до грунту - поживний
 • Габітус - багаторічник
 • Климатична зона - 5
 • Колір рослини - темно-зелений
 • Плодова - неплодовий
 • Призначення - вода
 • Рід - Хвощ
 • Річний приріст - 50-120
 • Світлолюбність - сонячні місця

Хвощ - найдавніший мешканець нашої планети (400млн. років), непоказна на вигляд рослина, яка повсюди зустрічається в полях, по берегах річок і боліт. Важко уявити, що мільйони років тому велетенські хвощі 30 - 40 м утворювали на Землі величезні ліси, вимерзлі в льодовиковий період. Але хвощ вижив, перетворившись на невелику (50 - 100 см заввишки) рослину з особливими, притаманними тільки хвощам, властивостями.

Хвощ болотний або річковий росте по берегах водойм і боліт, а також і в воді. Хвощі утворюють щільні колонії-зарості вздовж берегових ліній або на мілководді.

Кореневище у хвоща повзуче, міцне з численними тонкими корінцями, що глибоко пронизують грунт. Товсте порожнисте стебло хвоща декоративне завдяки незвичайній текстурі та формі: 10- 30 частинок розділені перетинками у вигляді пасків, що надає хвощу гофрований вигляд, який відрізняє його від інших рослин. У верхній частині стебла розташовані зростаючі вертикально гілочки з дрібними зрощеними лускоподібними листками-голками. Зовні хвощ нагадує ялинку. Квітів хвощ не має, спори дозрівають в шишках (спорангах) на кінцях стебел.
Кореневища і стебла хвоща із задоволенням їдять водоплавні птахи. Хвощ, завдяки глибокому проникненню в землю, поглинає важкі метали, очищаючи ґрунт і приносячи користь екології.

У природі налічується 30 видів хвоща, але в культурі успішно використовується прибережно-водний хвощ: невибаглива морозостійка (до - 30 гр.) рослина сирих болотистих прибережних зон і мілководдя.

На мілководді у великих садах колонії хвощів вирощують з метою створення контрастної прибережної групи або фону, що відтінює красу яскравих квіткових і листяних композицій. Вузькі безлисті стебла хвоща у вигляді щільної зеленої стіни вважаються кращою прикрасою прибережної зони будь-якої водойми. Декоративні властивості хвоща застосовуються при створенні «водних садів» в гармонійному поєднанні з іншими рослинами: він відмінно виглядає на тлі сосен. Хвощ формою і текстурою нагадує бамбук, тому його застосовують для оформлення водойм в японських садках. Заростями хвоща декорують перезволожені ділянки водойм, саджаючи на глибину до 20 см. Використання хвоща в сучасному ландшафтному дизайні - це своєрідний неповторний стиль.

Розмножується хвощ спорами і діленням: частками кореневища і відрізками стебел, які укорінюють у вологому грунті. Хвощ добре росте на вологих глинистих ґрунтах на сонці і в півтіні. Догляд полягає в обмеженні агресивного зростання: хвощ швидко зростає, коріння залягають глибоко, і вивести зайві рослини - справа не з легких.

Хочете придбати найдавнішу рослину на планеті і прикрасити водойму? Ласкаво просимо в інтернет - магазин «Клуб рослин» і, детально ознайомившись з характеристиками рослини, обов'язково оформіть покупку, про яку не пошкодуєте!

Найпопулярніші
Показати всі товари
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
День Відкритих Дверей

Наші Дорогі Друзі та Знайомі, Ландшафтні Дизайнери та Cадові центри, з якими ми поки що не зовсім знайомі, запрошуємо Вас до Львова, на День Відкритих Дверей «Клубу Рослин». ...

Рандеву у Клубі: інформація

Ми, у Клубі Рослин, поважаємо та цінуємо час один одного. Тому, вирішили вам розказати про наші наступні Рандеву вже зараз, щоб ви мали змогу правильно розпланувати свій час та встигнути всюди. ...

Клуб Рослин: Сертифікати

Клуб Рослин постійно розвивається та налагоджує нові корисні зв'язки. Своїми успіхами ми завжди раді поділитись із нашими клієнтами та колегами. Будьте разом з нами, попереду ще багато цікавого та нового! ...

Рандеву у Клубі: Літо

Людина вважається успішною тоді, коли прагне вдосконалювати свої знання та навики. Ми, у Клубі Рослин, слідуємо саме цьому принципу, і впевнені Ви, наші Друзі, Колеги та Однодумці також! Саме з метою вдосконалення професійних навиків, оголошуємо про наступне Рандеву! ...