Конкурс озеленення “Зелена хвиля” Львова та околиць

1. Сфотографуй озеленення свого:

 • приватного подвір’я (садиби).
 • двору біля багатоквартирного будинку.
 • балкону / тераси / даху.
 • компанії / фірми.

2. Надішли на site@plants-club.ua

3. Встигни до 20 серпня!

4. Гарантовано отримай у подарунок примірник журналів "Нескучний сад" і "Ландшафт і Архітектура" та декоративну рослину!

5. Стань переможцем конкурсу у своїй номінації і отримай головний приз 3000 грн за 1 місце, 2000 грн за 2 місце, 1000 грн за 3 місце!

Зелена хвиля

Конкурс озеленення “Зелена хвиля” Львова та околиць

20 червня - 20 серпня 2016.

Нарешті!!! 20-го червня за ініціативою групи компаній «Клуб Рослин» та за підтримки Львівської міської ради стартував конкурс озеленення «Зелена хвиля». Цією подією ми хочемо надихнути мешканців славного міста Лева прийняти участь у процесі створення благополуччя та краси на вулицях нашого міста. За останні декілька років спільними зусиллями волонтерів, мерії та меценатів, вулиці Львова помітно змінилися. І зміни ці не тільки у нових дорогах та тротуарах, велодоріжках та пішохідних зонах. Але ми прагнемо більшого: окрім найкращого ;) міста України та туристичної мекки, отримати звання «найзеленішого» міста України. Та цього ми можемо досягнути лише спільними зусиллями усіх, коли мешканці будинків, фірми, та власники земельних ділянок зроблять красу біля себе, свого будинку, на своєму балконі чи вітрині магазину.

Детальні умови конкурсу:

Прийом заявок: 20 червня – 15 серпня 2016.
Нагородження переможців: 20 серпня 2016

Цілі конкурсу:

 • Популяризація ідей прикрашання Львова та околиць за допомогою декоративного озеленення та благоустрою
 • Популяризувати озеленення власних подвір’їв (садиб), прибудинкових територій, компаній.
 • Підвищення інтересу і бажання людей / фірм до озеленення своєї території.
 • Привернення уваги львів'ян до проблеми незадовільного стану озеленення та благоустрою власних садиб, прибудинкових територій та офісів.

Умови конкурсу:

І. В конкурсі можуть приймати участь:

 • Фізичні особи (мешканці Львова та околиць) в категорії «Найкраще озеленення приватного подвір’я (садиби)».
 • Компанія / фірма в категорії «Найкраще озеленення компанії / фірми».
 • ОСББ, ЖЕК в категорії «Найкраще озеленення території біля багатоповерхових будинків».

ІІ. Заявки для участі в конкурсі

Протягом дії конкурсу кожен мешканець нашого міста, ОСББ або компанія можуть надіслати заявку встановленого зразку з описом і фотографіями вже облаштованного ландшафтного об'єкта з елементами озеленення. Особа, відповідальна за прийом і обробку заявок: Олена Луцик, тел. 093-437-70-70, емайл: site@plants-club.ua

Заявка подається у письмовій формі із зазначенням юридичної/фактичної адреси, прізвища, імені, по батькові подавача заявки, території об’єкта, назви категорії, контактних номерів (за необхідністю інша інформація) до 20 серпня 2016 року.

Всі заявки публікуються в соціальних мережах в Фейсбуці і Вконтакті в офіційній групі "Клуб рослин", а також на сайті plants-club.ua. Оскільки рослини з плином часу змінюються, відповідно, вид об'єктів теж змінюється, то конкурсанти при бажанні можуть висилати актуальні фотографії своїх садів, ділянок і територій на певний період часу. Всі фото будуть публікуватися в соцмережах в офіційній групі компанії "Клуб рослин".

ІІІ. Категорії, які будуть приймати участь в конкурсі:

 • Найкраще озеленення приватного подвір’я (садиби).
 • Найкраще озеленення компанії / фірми.
 • Найкраще озеленення дворів багатоквартирних будинків.
 • Найкраще озеленення балкону / тераси / даху.

ІV. Критерії оцінки:

 • Сучасність.
 • Функціональність.
 • Естетика озеленення.
 • Якість рослин та догляду за ними.
 • Оригінальність, неповторність ідеї.

Кожен критерій оцінюється шкалою від 0 до 10 (0 - мінімальна оцінка, 10 - максимальна оцінка).

V. Нагороди переможцям:

В кожній категорії будуть визначені 3 переможці (1, 2, 3 місце):

 • Переможець, який займе 1 місце отримає приз на суму 3000 грн. (сертифікат на закупівлю рослин на суму 3000 грн.)  та річну підписку на журнали "Ландшафт і Архітектура" та "Нескучный Сад" за 2016 рік.
 • Переможець, який займе 2 місце отримає приз на суму 2000 грн. (сертифікат на закупівлю рослин на суму 2000 грн.) річну підписку на журнал "Ландшафт і Архітектура" за 2016 рік.
 • Переможець, який займе 3 місце отримає приз на суму 1000 грн. (сертифікат на закупівлю рослин на суму 1000 грн.) річну підписку на журнал "Ландшафт і Архітектура" за 2016 рік.
 • Всі учасники конкурсу отримають у подарунок примірник журналів "Нескучний сад" і "Ландшафт і Архітектура".

Всі учасники, які посіли призові місця, отримають табличку, на якій буде вказано назву конкурсу, номінацію, в якій переміг конкурсант, рік. Таку пам'ятну табличку своїх досягнень можна закріпити на фасаді будівлі, на воротах.

Зелена хвиля

Очікуваний результат:

Прогнозуємо тривалий соціальний ефект, а саме - збільшення кількості доглянутих і красивих садиб, присадибних ділянок і прибудинкових територій за допомогою озеленення та благоустрою. Ми вважаємо, що даний захід безпосередньо посприяє підвищенню естетичної та екологічної свідомості львів'ян, залученню уваги городян і ЗМІ до необхідності озеленення територій біля своїх будинків, офісів, що позитивно позначиться на стані навколишнього середовища й повітря.

Інформаційні спонсори проекту:

 • Дата публікації: 14.06.2016


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Карликові сорти плодових та я​гідних рослин

В Європі впродовж останніх років з’явився тренд, коли люди хочуть вирощувати собі їжу в маленьких садочках, або на балконах. Відповідно, дуже популярними стали плодові та ягідні рослини, які можна виростити на невеликому просторі. Здебільшого такі рослини швидко дають урожай. ...

День Відкритих дверей у Клубі Рослин: як це було!

Ми у Клубі Рослин давно визначили свою основну мету - робити простір навколо кращим. Саме з цією метою ми і створюємо наші події такі, як День Відритих Дверей та Рандеву у Клубі. Наші відвідувачі - це велика спільнота друзів, які збираються разом, щоб чудово провести час, поспілкуватись між собою, отримати натхнення та корисну інформацію. Будьте разом з нами. Давайте робити простір навколо кращим ...

Осіннє Рандеву у Клубі: Ландшафтна організація простору

А ми продовжуємо нашу серію Рандеву. Цього разу, плануємо зустрітись 2 та 3 листопада. Будемо говорити про ландшафтну організацію простору. Як вже склалось традиційно, ми запрошуємо тільки найкращих лекторів, від яких ви отримаєте максимально велику кількість корисної інформації. ...

Відповіді на запитання, які нам часто задають-частина 6

Надаємо вам розширені відповіді на запитання, які ви нам задаєте найчастіше. Все про те, чи можна оплатити замовлення при отриманні, способи та методи оплати замовлення, і т.д ...