Лобелія

Lobelia
(Знайдено: 2 товарів)
Фільтр
Ціна
грн.
  • Сортування:

Гарноквітуча водно-прибережна лобелія - рідкісна реліктова рослина (налічує близько 400 природних і 20 окультурених видів), що живе в заболочених районах, уздовж берегів лісових струмків, в сирих місцях, на мілководді, в прибережних зонах прісних водойм на чистому піщаному дні на глибині 60 - 80 см. Лобелія є природним індикатором чистої води, для неї згубно забруднення водойм. Батьківщина лобелії - Європа і Південна Америка. Лобелія Дортмана (європейська «водяна лобелія») занесена до Червоної книги. Лобелія пурпурова («південноамериканка») потрапила до Європи в 17 столітті і отримала назву кардинальська через схожість забарвлення квітів з кольором одягу католицьких кардиналів.

У природі лобелія утворює на поверхні озер та річок густі зарості витончених небесно-блакитних суцвіть, а в декоративному садівництві лобелія - одна з найпопулярніших рослин, що вирощуються у прибережній зоні водойм, завдяки насиченому кольору і красивій формі квітів.
Лобелія - багаторічна трав'яниста рослина з сильно розвиненими корінням, з довгим, до 1 м, лінійним листям, зібраним під водою біля кореня в розетку. Квіти лобелії, схожі на дзвіночки, вражають різноманіттям кольорової палітри: вони можуть бути рожевими, білими, синіми, фіолетовими, пурпуровими, зібрані в колосовидні суцвіття на довгих м'ясистих стеблах з почергово розташованим світло-зеленим листям на тонких черешках.

Лобелія - прекрасна акцентна рослина для створення декоративних композицій в прибережних зонах, вологих місцях саду та водних садах, де вона утворює густі пишні куртини. Гарно виглядає в одиночній посадці на берегах штучних ставків і струмків. Лобелія гармонійно поєднується на клумбах біля водойм з ірисами, папоротями, хвощами і квітучими багаторічниками. Головна умова для красуні глобелії - постійно зволожений грунт і рясний полив.

Лобелію бажано висаджувати на захищених сонячних місцях з пухким вологим родючим грунтом (при посадці в прибережних зонах і в саду). Рослина досить морозостійка, не вимагає на зиму особливого утеплення, але прикореневу зону потрібно забезпечити захистом: органічної мульчею (компостом, хвоєю, листям), попередньо зрізавши стебла. У період росту (після «зимівлі») бажана підгодівля органікою. Розмножується лобелія насінням (восени), діленням куща (навесні) і живцями (влітку).

Інтернет-магазин «Клуб рослин» може запропонувати прекрасні декоративні сорти лобелії за доступними цінами. Все, що Вам потрібно зробити, щоб стати володарем красуні лобелії, - це зателефонувати нам та оформити замовлення. Ми гарантуємо зручну і швидку доставку по Україні протягом 1 - 2 днів!