Клуб Рослин: Сертифікати

Дорогі наші Друзі, Колеги та Однодумці!

Компанія Клуб Рослин постійно розвивається та заводить дружбу з новими партнерами! І ми спішимо поділитись нашими досягненнями разом із Вами!

Сертифікат офіційного дистриб'ютора ТМ PHP ROSA!

ТМ PHP ROSA - це професійна та досвідчена команда, сучасний парк техніки, що дозволяє запропонувати своїм клієнтам тільки високоякісну продукцію.

Сертифікат офіційного дистриб'ютора Cordioli в Україні!

Cordioli. Компанія Cordioli Srl була заснована в 1965 році завдяки ініціативі Флавіано Кордіолі та його дружини Вітторії. Спочатку основною діяльністю компанії було перепродавання пестицидів, насіння та інших продуктів для сільського господарства у провінціях Верона, Мантуя та Брешія.

У 2000 році, придбавши певну лінійку продукції, та позиціонує себе як постачальника зв'язувальних систем з брендом Europlast, як на національному, так і на міжнародному рівні. У 2011 році компанія розширює асортимент продукції, завдяки персональній професійній лінії ножиць для обрізки невеликих рослин, живоплотів і збирання квітів та фруктів.

Сертифікат офіційного дистриб'ютора KATALOGI ROŚLIN

KATALOGI ROŚLIN. Каталоги, які пропонує компанія, є набором практичної інформації про рослини. В описі до кожної рослині були надані: характерні ознаки, вимоги, поради щодо догляду, рекомендоване використання та щільність посадки. 

Всі рослини представлені принаймні на одній картині, а їх дорослі форми показані на малюнку. Каталоги містять приклади садових засобів, що показують, як об'єднати рослини для створення чарівного куточка.

Сертифікат офіційного дистриб'ютора Etiketten-Becker

Etiketten-Becker.Багаторічний досвід та знання особливостей екологічного ринку, а також великий цифровий архів зображень рослин, є основою для успішного виконання всіх побажань і специфікацій. Немає причин залишати свої гарні ідеї у ящику!

Сертифікат офіційного дистриб'ютора MMM-Tech Support

MMM Tech Support. Робота компанії присвячена відповідальному використанню природних ресурсів, особливо води.​ Проте, не тільки вода, а й деградація грунтів шляхом засолення і підкислення стає все більш важливою. Тому компанія також постачає всмоктуючі чашки для видалення води грунту та прилади для вимірювання показників EC та рН від виробників Adwa, IQ Scientific та Spectrum.

Сертифікат офіційного дистриб'ютора Max Europe BV

Maxx Europe BV. . Кожен продукт,  компанії є інструментом, пристосованим до конкретної програми та заслуговує на професійне використання, він є унікальним за формою та технічними характеристиками. Багато продуктів компанії є першими у світі. Вони характеризуються тим, що вони це товарами надійного продавця та користуються великою популярністю на ринку, вони завжди мають високооплачувані витратні матеріали та післяпродажне обслуговування, яке підтримує  компанія.Саме це допомагає поглиблювати відносини компанії з клієнтами, сприяючи подальшому розвитку продуктів та розширенню асортименту.

Сертифікат офіційного дистриб'ютора aglis

Aglis Buddy Tape - інноваційна стрічка для розведення та прищеплення, розроблена з новою унікальною формулою та властивостями, що дозволяє  її легке та швидке застосування, зменшення витрати на робочу силу та дозволяє отримати високі показники успішності у врожаї.

Цей унікальний продукт був розроблений в Японії в 1985 році і використовувався в Європі та Північній Америці протягом останніх п'ятнадцяти років.

Сертифікат офіційного дистриб'ютора STEP Systems Gmbh

STEP Systems Gmbh. Німецька компанія, яка займається виготовленням обладнання для виміру параметрів грунтів, води та клімату для професійного та напівпрофесійного призначення для використання в квітковій справі, садівництві та сільському господарстві.

Сертифікат офіційного дистриб'ютора SIAT società italiana applicazione termoplastici s.r.l.

SIAT società italiana applicazione termoplastici s.r.l. Провідна італійська компанія, що займається виготовленням широкого асортименту синтетичних моноволокон  у всіх основних полімерів та кополімерів, які експортуються по всьому світу.

Сертифікат офіційного дистриб'ютора Gripple

Gripple - провідний світовий виробник, італійська компанія, яка займається виробництвом гріплів для натягування дроту, та натягування підвіски дроту.

Сертифікат офіційного дистриб'ютора iSTOR PROFESSIONAL SWISS SHARPENER

iSTOR PROFESSIONAL SWISS SHARPENER - заснована ще 1964 року, але тільки на початку 90-х років Йозеф А.Шефер започаткував історію оригінального інструменту для заточення. На сьогодні, Swiss Sharpener є одним із найбльш популярних брендів, який виготовляє інструменти для заточення. Компанія має представництва у більш, ніж 50 країнах світу. Swiss Sharpener - це швейцарська якість, універсальність, і функціональність!

Сертифікат офіційного дистриб'ютора ARS Corporation

ARS Corporation продовжує стикатися з оригінальністю та творчістю, щоб продовжувати пропонувати інструменти найвищої якості різання, які приведуть до найвищого задоволення та глибокого враження. З моменту заснування в 1876 році, ARS завжди створювала нові інноваційні рішення щодо виробництва нових інструментів. Ars став корпорацією ARS Sakai, однак, вони постійно вдосконалюються, щоб стати корпорацією ARS від Sekai (це означає світ в японській мові),щоб продовжувати пропонувати інструменти найвищої якості різання.

Ми ростемо разом з Вами, і попереду у нас ще більше сертифікатів та ще більше нового та цікавого товару для створення неймовірних ландшафтних шедеврів!

Давайте зробимо цей світ прекрасним разом!

  • Дата публікації: 08.05.2018


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Гарантія та сервіс​: Інструменти

Переважна більшість інструментів, куплених в інтернет-магазині «Клуб Рослин», має гарантії виробника. Ви можете купити бездоганний реманент, який служитиме багато років. ...

Клуб Рослин: програма лояльності

Інтернет-магазин «Клуб Рослин» пропонує рослини та товари для садівництва за доступними цінами. Крім того, у нас діє гнучка система знижок для постійних клієнтів. Якщо Ви звертаєтеся до представництва магазину не вперше, можете розраховувати на суттєві знижки. ...

Як висаджувати хвойні: даємо однозначні відповіді

Хочете знати, коли висаджувати хвойні рослини? Весною чи осінню? Всі відповіді у статті в блозі Клубу Рослин. Оптимальний час посадки хвойних дерев в Україні. ...