Запрошуємо на семінар для ландшафтних дизайнерів “Рандеву у Клубі” 4-6 лютого 2022 року

Рандеву у Клубі – це навчання, знайомства з колегами, обмін досвідом, вечірки, екскурсії, а також чудова нагода для відпочинку перед початком нового сезону. Скористайтеся можливістю приємно та з користю провести свій час!

 

Запрошуємо вас на вже традиційний семінар для ландшафтних дизайнерів «Рандеву у Клубі», який пройде 4-6 лютого 2022 року. Програма семінару включає не тільки навчання, але і відпочинок. Вас чекають захопливі екскурсії  виставкою садових скульптур та зимовою виставкою рослин, цікавими новими  ландшафтними об'єктами. Три насичених приємними подіями дні пройдуть у фантастичному місці, де живе казка – заміському парк-готелі «Древній Град» поблизу Львова.

 

День перший (4 лютого, п’ятниця)

Після зустрічі на головному залізничному вокзалі Львова, переїзду до місця проведення семінару та сніданку учасників чекає низка цікавих лекцій.

«Організація ефективної роботи ландшафтної компанії» – цикл лекцій від Юлії Чемердовської, директорки ландшафтної студії «Фітонія» (Мінськ, Білорусь). Людині, яка створила не один десяток садів, є чим поділитися зі своїми колегами, тому насичений виступ буде розділено на три частини. В перервах – паузи на каву та обід.

На завершення навчального циклу першого дня семінару пройде ще одна лекція: Про профілактику захисту від шкідників і хвороб декоративних рослин розповість Володимир Кірюшин – садівник, фітопатолог, кандидат біологічних наук.

Після робочих зустрічей та вечері учасників семінару очікує чудова розважальна програма – ретро-вечірка в стилі 30-х.

Запальні танці на вечірці доповнить виступ відомого кавер-гурту «Перебендя».

Але щоб комфортно відчувати себе в епосі, де ви ніколи не бували, варто підготувати відповідний одяг у стилі 30-х років. Повірте, колеги з ландшафтної галузі оцінять ваш смак та танцювальний талант!

 

День другий (5 лютого, субота)

Ранок суботи розпочнеться з екскурсій. Після сніданку ми поїдемо на виставку садових скульптур в музей Дзиндри.

Це єдиний в Україні музей модерної скульптури, в якому експонується понад 800 творів модерного мистецтва, серед яких кольоровані скульптури вільної форми, пластичних асоціацій, об'ємні абстракції та рельєфи.

Наступну екскурсію ми проведемо у Львові, де відвідаємо найцікавіші з нових ландшафтних об'єктів міста.

Далі ми поїдемо в «Клуб Рослин», де після смачного обіду відбудеться екскурсія зимовою виставкою рослин для садових центрів та ландшафтних дизайнерів. Тут ви зможете ознайомитися з великим асортиментом, як власного виробництва “Клубу Рослин” так і імпортних рослин, а також оформити замовлення на весняний сезон 2022 року.

Після повернення в парк-готель «Древній Град» нас чекатиме ще одна лекція. Володимир Кірюшин розповість про основні весняні агротехнічні роботи на ландшафтному об'єкті.

На завершення суботнього дня гостей очікує вечірня ватра з гарячим глінтвейном, чаєм та іншими напоями. Адже насичений подіями день найкраще завершити цікавими розмовами, проведеними з колегами біля вогню за склянкою чогось зігріваючого.

 

День третій (6 лютого, неділя)

Недільний день також буде насичений цікавими та корисними лекціями.

Садівник, фітопатолог, кандидат біологічних наук Володимир Кірюшин розповість про особливості посадки та догляду за рослинами на різних типах ґрунтів.

Далі з перервою на обід пройде дві частини лекціі «Особливості проектування приватних резиденцій». Досвідом своєї компанії поділиться Людмила Білодід, керівник ландшафтної студії Bilodid Lanscaping (Київ).

Ще одну лекцію проведе власник сервісної компанії «Домова Служба» (Рівне, Львів, Вінниця) Валерій Гусак. Тема його виступу: «Сервіс надання послуг в деталях і прикладах».

Завершиться перший у цьому році семінар традиційним вручення дипломів.

 

 

  • Вартість з проживанням для перших 50-ти учасників – 5500 грн.
  • Вартість з проживанням для наступних учасників – 6500 грн.
  • Вартість без проживання та сніданків – 4500 грн.

 

Додаткову інформацію про семінар можна отримати по телефону:

 +38 067 326-00-75 (Оксана Кушта)

  • Дата публікації: 05.01.2022


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Зимова виставка рослин для садових центрів та ландшафтних дизайнерів

«Клуб Рослин» запрошує на першу в Україні зимову виставку рослин, яку фахівці нашого садового центру підготували до нового весняного сезону ...

Запрошуємо на семінар для ландшафтних дизайнерів “Рандеву у Клубі” 4-6 лютого 2022 року

Клуб Рослин продовжує серію Рандеву та запрошує колег провести три зимові дні в колі друзів та однодумців! Чекаємо на Вас 4-6 лютого у Львові ...

Як правильно підібрати інструмент під розмір руки

Щоб робота приносила радість, а не мозолі, секатор потрібно правильно підібрати під розмір руки. Форма кисті, довжина пальців та ширина долоні – це індивідуальні параметри, під які серйозні виробники розраховують лінійки інструменту. ...

Кембрик для підв'язування рослин Agrario: швидко, надійно, зручно

Щоб не витрачати багато часу на підв'язування і захистити рослину від пошкоджень, рекомендуємо купити якісний кембрик Agrario для підв'язування рослин від надійного українського виробника ...