Розпилювачі висувні

(Знайдено: 10 товарів)
Фільтр
Ціна
грн.
  • Сортування:

Розпилювачі і ротори Rain Bird для автоматичних систем поливу

Багато в чому ефективність роботи автоматичних систем поливу Rain Bird залежить від "кінцевих" елементів системи - зрошувачів, розпилювачів, роторів, форсунок. У нашому інтернет-магазині представлений увесь модельний ряд розпилювачів, роторів і аксесуарів до них, який включає в себе продукцію для приватних, комерційних і громадських організацій. Постійний пошук нових рішень і більш ніж 20-ти річний досвід роботи дозволив компанії Rain Bird завоювати лідерські позиції на світовому ринку. Продукція Рейн Бердс стала відома на весь світ завдяки своїй надійності, довговічності, простоті монтажу та експлуатації і стійкості до негативних впливів навколишнього середовища.

Для здійснення різного виду поливу (дощування, зрошування, мікрозрошення, крапельна система поливу) існує окремо призначене для цього обладнання, яке має конкретну область застосування і при виборі тієї чи іншої позиції слід уважно ознайомитися з кожною з них.

Розпилювачі Rain Bird

Розпилювачі Rain Bird (статичні дощовики) застосовуються для автоматичного поливу ділянок невеликої площі, газонів, чагарників, клумб (серії 1802/1803/1804/1806/1812 і Uni-Sprау). Особливістю цих серій є різні висоти підйому штока, а також наявність перехідника PA8S для розпилювачів серії 1800 і Uni-Sprау.

За рахунок своєї статичності, на них встановлюють спеціальні форсунки, які здійснюють зрошення. Вони діляться на форсунки з постійною і регульованою зоною поливу. Другий варіант більш функціональний: форсунки такого типу можуть регулювати периметр і форму зони поливу (радіальна або прямокутна). В якості матеріалу виготовлення використовується міцний пластик. Для проведення робіт на нерівних поверхнях (схилах, ярах, територіях змінної висоти) більше підходить серія розпилювачів 1804-SАМ/ 1806-SАМ/1812 SАМ, для більш складних умов (для місцевостей з нерівностями земної поверхні, з недостатнім тиском води, на ділянках , схильних до вандалізму) рекомендуються розпилювачі серії 1804-SАМ-РRS/1806-SАМ-РRS/1812 SАМ-РRS. Всі ротори серії 1800 SAM і 1800 SAM-PRS оснащені опціями компенсації тиску.

Не можна обійти увагою Баблер 1400 - форсунку, яка використовується для прикореневого зрошення дерев (є аналогом крапельного поливу) і використовується з розпилювачами серії 1800.