Кипарисовик Лавсона Грін Глоб (Chamaecyparis lawsoniana Green Globe )

Chamaecyparis lawsoniana Green Globe
(Знайдено: 0 товарів)
 • Сортування:

Купити здоровий та життєздатний саджанець кипарисовика Лавсона Грін Глоб пропонує Інтернет-магазин Клубу Рослин за найкращим співвідношення ціна-якість. Даний сорт – ідеальний варіант для найрізноманітніших напрямків та стилів сучасного озеленення, а особливо, японських чи різноманітних кам’яних садів. Ці вічнозелені компактні хвойники із розкішними та густими кронами вже тривалий час залюбки використовуються як професійними ландшафтними дизайнерами, так і садівниками-аматорами. Любов і прихильність даний сорт завоював завдяки своїй непримхливості у вирощуванні та довговічності. 

Властивості кипарисовика Лавсона Грін Глоб

 • габітус – кущ;
 • форма – кулеподібна;
 • вічнозелена рослина;
 • річний приріст становить 10 см;
 • вологолюбний та сонцелюбний сорт;
 • невисока вибагливість до родючості ґрунтів;
 • ідеально виглядає у групових насадженнях;
 • кліматична зона – 6;
 • хвоя лускоподібна, пагони вкорочені;
 • колір хвої – зелений;
 • хороша стійкість до забруднень середовища.

Особливості вирощування і догляду 

Перед висадкою кущиків із контейнерів на постійне місце зростання, рекомендована підготовка ґрунтосуміші із компосту, перегною та піску, доречні внесення спеціальних добрив для декоративних хвойників, прополка, нанесення мульчі, інші заходи. Рослини потребують гарно дренованих ділянок ґрунтів з достатнім природним освітленням, помірного поливу, полюбляють дощування, не переносять протягів та холодних вітрів. Відмерлі та уражені елементи крони рекомендовано своєчасно видаляти, при цьому не варто забувати проводити дезінфекцію лез ріжучих інструментів та застосовувати препарати для захисту хвої. Формування крони та будь-які маніпуляції, пов’язані із обрізкою пагонів, найбільш доцільно здійснювати навесні.

Способи використання в озелененні

Неповторності та бездоганності пишні крони кипарисовиків додають у групових та індивідуальних насадженнях, бордюрах, японських садах, інших варіантах озеленення. Ландшафтні дизайнери, фахівці садово-паркового господарства та садівники-любителі охоче працюють із даним сортом, оскільки він володіє низкою позитивних характеристик: може використовуватися у найрізноманітніших сучасних стилях та напрямках, підходить для мініатюрних ділянок, легко переносить пересаджування, довговічний, досить стійкий до уражень грибками, вірусами, бактеріями, комахами та іншими шкідниками. 

Правила вибору якісного посадкового матеріалу

 • залежно від проекту та задуму садівника, слід обирати відповідний вік, розмір крони та об’єм контейнера;
 • хвоя повинна бути яскравого і насиченого кольору, пагони пружними;
 • форма крони мусить бути симетричною та відповідати стандарту;
 • при виявленні суттєвих дефектів або симптомів захворювання, найкраще відмовитися від товару;
 • звернути увагу варто на походження рослин – ми реалізовуємо продукцію вітчизняного виробництва та імпортні рослини;
 • коренева система мусить бути пропорційною до контейнера;
 • виправданою є покупка саджанців разом із добривами та інвентарем для догляду –  професійними садовими ножами, сучкорізами, секаторами.

Переваги саджанців від Клубу Рослин

Наші саджанці вже тривалий період успішно використовуються по всій території України. Посадковий матеріал, який ми пропонуємо покупцям, відповідає високим стандартам якості, має повноцінно розвинуту кореневу систему, гарно розвинуту надземну частину, легко адаптовується до найрізноманітніших природно-кліматичних та ґрунтових умов. Акуратна форма крони та повільний темп росту дозволяють садівнику насолоджуватися зеленими насадженнями впродовж багатьох років поспіль, при цьому затрати часу на догляд за кущиками є невеликими. 

Замовити та купити дерево кипарисовик Лавсона Грін Глоб за вигідною ціною рекомендує усім зацікавленим особам Інтернет-магазин Клубу Рослин. Продаж кипарисовиків для саду здійснюється по всій території України – у Києві, Дніпрі, Львові, Харкові, Одесі, інших населених пунктах. Висококваліфіковані менеджери та консультанти завжди охоче нададуть відповіді щодо кожної позиції, допоможуть підібрати якісні засоби для догляду за насадженнями, садово-городній інвентар, ефективні комплексні добрива.

Найпопулярніші
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Прищепний секатор Artitec 3T: ідеально дзеркальний зріз і щеплення брунькою

Огляд італійського секатора для щеплення рослин Artitec 3T. Головні переваги професійного інструменту для садівників. Фото та відео з експертною оцінкою ...

Секатори Fiskars: переваги та недоліки

Читайте детальну інформацію про секатори Фіскарс ✂ Який інструмент вибрати? ⚖ Реальні тести і відгуки про Fiskars. Плюси і мінуси. Фото ...

Складна садова пила Stocker 1419 (Zyklon 180): комфорт, який завжди з тобою

Складна садова пила Zyklon 180 (модель Stocker 1419) гармонійно поєднує у собі надійність професійного інструменту та доступну ціну. Пропонуємо детальний огляд цього чудового інструменту ...

Секатори Stocker типу «рублячі ножиці»: чудова четвірка італійських професіоналів

Особливістю садових інструментів італійської компанії Stocker є висока різальна здатність і яскравий дизайн. Пропонуємо огляд секаторів типу «рублячі ножиці» ...