Кипарисовик горохоплодий Філіфера Ауреа (Chamaecyparis pisifera Filifera Aurea )

Chamaecyparis pisifera Filifera Aurea
(Знайдено: 0 товарів)
  • Сортування:

Чудовий сорт, який виділяється посеред інших кипарисовик горохоплодий Філіфера Ауреа, походить з дикої природи вологих ґрунтів Японії. Перш, ніж з’явитись в Україні, підкорив Західну Європу, а вже у 1859 році даний сорт приваблював до себе вже більше поглядів в Україні, в Криму.

Золоті Нитки — саме так в перекладі звучить назва Філіфера Ауреа, що чудово описує його зовнішній вигляд. Він є культиватором горохоплідного кипарисовика та відмінний компактною формою, кольором хвої.

Кипарисовик горохоплодний філіфера: особливості сорту

Рослина відноситься до вічнозелених хвойних кущовиків, для якого властива конусоподібна форма. Пагони — нитки золотого кольору, які надзвичайно красиво звисають по боках. Декоративності рослині додає й оригінальне забарвлення гладкої кори — червоно — коричневе, яка розпадається на невеликі смужки.

Для сорту характерна наявність м'якої, мотузкоподібної хвої. До речі, цікава вона і своїм забарвленням: зверху вона темно-зеленого кольору, а внизу — з білими, ледь помітними смужками. Площинне листя невелике за розмірами, шаблеподібно вигнуте, загострене, бокове — сплюснуте з боків.

Плодоносить маленькими, кулеподібними шишками коричневого кольору на коротких черешках. Луска шишки має злегка морщинисту поверхню. Шишечки з'являються на кипарисовику філіфера вже на початку осені.

Кипарисовик горохоплодний

FiliferaAurea деревце, яке стане окрасою будь-якого саду, незважаючи на те, чи це ландшафтний проект професіонала, чи задум садівника-аматора. Конусоподібна крона, витягнуті гілки — це те, що робить сорт дуже привабливим.

Короткими характеристиками сорту є:

  • висота: може виростати до 2м;
  • ширина: до 2,5;
  • річний приріст: 15-20 см у висоту;
  • хвоя: зелена, жовтувато зеленого кольору;
  • плоди: шишки, 4-8 мм, коричневого забарвлення.

Кипарисовик Філіфера Ауреа однозначно буде дуже ефектним доповненням до вашої колекції декоративних рослин.

Особливості висадка та догляд за кипарисовиком Філіфера Ауреа

Висаджувати кипарисовик декоративний рекомендується у місцях, де переважає сонце. Рослина також росте і у напів тіні, але висаджуючи у затінених місцях, забарвлення хвої буде зеленим, трішки тьмяним, натомість на сонці колір стане більш яскравим з жовтуватим відтінком. Обираючи ґрунт для рослини, спеціалісти рекомендують обирати вологй, дренований, злегка підкислений та слаболужний. Не рекомендується висаджувати рослину на вапняних ґрунтах — вона може загинути.

Особливого догляду рослина не потребує. Та, все ж рекомендується помірний полив та обрізка з метою формування крони.

Важливо пам'ятати, кипарисовик Філіфера Ауреа ядовитий. Особливо ядовитими є кінчики пагонів.

Кипарисок Філіфера Ауреа: для чого використовується

Деревце традиційно використовують як елемент декору в стилі японських садів. Чудово виглядатиме у кам'янистих садах, на схилах. Його також прийнято висаджувати в живоплотах та в якості елементу декору лісової галявини присадибної ділянки.

Не обов'язково кипарисовик використовувати у композиції, в одиноких посадках він також виглядатиме чудово.

Якщо ви давно пригледіли для свого саду саме кипарисовик Філіфера Ауреа — то це дуже вдалий вибір. Купити здорову та красиву рослину ви можете в інтернет-магазину Клуб Рослин. Широкий вибір та доступна ціна точно переконає вас у покупці такої чудової рослини, яка може стани ізюминкою добре продуманого вами ландшафтного дизайну.

Найпопулярніші
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Прищепний секатор Artitec 3T: ідеально дзеркальний зріз і щеплення брунькою

Огляд італійського секатора для щеплення рослин Artitec 3T. Головні переваги професійного інструменту для садівників. Фото та відео з експертною оцінкою ...

Секатори Fiskars: переваги та недоліки

Читайте детальну інформацію про секатори Фіскарс ✂ Який інструмент вибрати? ⚖ Реальні тести і відгуки про Fiskars. Плюси і мінуси. Фото ...

Складна садова пила Stocker 1419 (Zyklon 180): комфорт, який завжди з тобою

Складна садова пила Zyklon 180 (модель Stocker 1419) гармонійно поєднує у собі надійність професійного інструменту та доступну ціну. Пропонуємо детальний огляд цього чудового інструменту ...

Секатори Stocker типу «рублячі ножиці»: чудова четвірка італійських професіоналів

Особливістю садових інструментів італійської компанії Stocker є висока різальна здатність і яскравий дизайн. Пропонуємо огляд секаторів типу «рублячі ножиці» ...