Ялівець китайський Експанса Ауреоварігата (Juniperus chinensis Expansa Aureovariegata )

Juniperus chinensis Expansa Aureovariegata
(Знайдено: 0 товарів)
 • Сортування:

Ялівець китайський Експанса Ауреоварігата – один із найкрасивіших хвойних вічнозелених чагарників. Рослина сланкої форми чарує своєю зелено-блакитною кроною з кремовими вкрапленнями. Навіть один такий кущ здатний змінити до невпізнання ландшафт – його сланкі пагони надійно прикривають навіть найменш приглядні місця ділянки. Такий ялівець стане справжнім подарунком для власників невеликих садів та заміських ділянок. Компактні розміри рослини дозволяють вирощувати її навіть тоді, коли вільного простору обмаль. 

Завдяки своїй високій фітонцидності кущ часто використовується в декорі простору перед лікарнями, санаторіями та базами відпочинку. А стійкість культури до забруднення навколишнього середовища диктує широке її використання в містах. Так, чагарники даного сорту гідно прикрашають міські парки, сквери, алеї та майдани перед адміністративними приміщеннями. 

Такий ялівець стане достойною окрасою японського або кам’яного саду. Також можна висадити рослину на альпійській гірці, в альпінарії або рокарії. Ялівець китайський однаково вигідно виглядає і в поодинокій посадці, і в групі з іншими хвойними або листяними культурами. 

Характеристики сорту

 • Росте у формі сланкого вічнозеленого хвойного чагарника;
 • Темп росту повільний;
 • В 10-річному віці рослина має висоту 0,3 метра при діаметрі крони 1,2 метра;
 • Хвоїнки зелено-блакитні;
 • На хвої присутні оригінальні ділянки з кремовим забарвленням;
 • Кремові вкраплення розташовані по кроні хаотично;
 • Плодоносить рослина округлими шишками;
 • Шишки зароджуються в світло-зеленому кольорі, з часом стають чорними з характерним тьмяно-блакитним нальотом;
 • Рослина не потребує формуючої обрізки;
 • Вимоги до вологості: невимогливий;
 • Вимоги до освітлення: найкраще росте на сонячних ділянках, може виносити легке притінення;
 • Морозостійкість: абсолютна для всієї території України;
 • Призначення: невеликі сади, групові та поодинокі посадки, японські та кам’яні сади.

Яке місце обрати для ялівцю Експанса Ауреоварігата

Для посадки рослини ми рекомендуємо обрати гарно освітлене місце – за цієї умови хвойник порадує інтенсивним забарвленням хвої. Але якщо можливості висадити культуру на сонці немає, обирайте злегка затінені ділянки. Важливою умовою для росту і розвитку рослини є захист від вітрів та протягів. 

Ялівці китайські не переносять перезволоження, тому їх потрібно висаджувати в місцях, де не спостерігаються застої води. Якщо ж на вашій ділянці спостерігається близьке залягання грунтових вод, обов’язковою умовою висадки буде організація дренажного шару товщиною не менше 20 сантиметрів. В якості дренажу використовуйте биту цеглу, керамзит, гальку або пісок.

Правила висадки

Ми рекомендуємо купувати для посадки рослини в спеціальних контейнерах для коренів. Такі саджанці не травмуються при транспортуванні та відмінно приживаються після висадки. Наш інтернет-магазин «Клуб Рослин» пропонує клієнтам широкий асортимент ялівців в спеціальних пластикових контейнерах для кореневої системи.

Оптимальний час для посадки рослини – рання весна, коли зійде сніг та земля відтане. Для посадки готують яму глибиною не менше 70 сантиметрів.

На дні посадкової ями обов’язково має бути присутній дренаж.

Суміш грунтів для посадки готують з перегною (2 частини), дернової землі (1 частина), торфу (2 частини) і піску (1 частина). 

Кореневу шийку потрібно залишити на висоті від 5 до 10 сантиметрів над рівнем ґрунту. Коли земля осядеться, коренева шийка опуститься до оптимального рівня.

Після посадки рослину поливають, а пристовбурне коло ретельно мульчують. Мульча стане запобіжником від випаровування вологи та вбереже рослину від небажаних бур’янів.

Купити за доступну ціну ялівець китайський Експанса Ауреоварігата (Juniperus chinensis Expansa Aureovariegata) ви можете, замовивши відповідну рослину на сайті інтернет-магазину «Клуб Рослин». Заявки також приймаються телефоном. Доставка посадкового матеріалу здійснюється в короткі терміни по всій території України.

Найпопулярніші
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Сучкорізи серії Felco 200: універсальна модель з довгими ручками

Сучкорізи серії Felco 200 – це кілька моделей зі схожими характеристиками та деталями, які розрізняються. Пропонуємо огляд моделей Фелко серії С-60 та А-60. ...

Секатор-ножиці Felco 310: збір врожаю однією правою

Легкий і потужний інструмент, що підходить для різних завдань – мрія кожного садівника. Найчастіше секатор-ножиці Felco 310 використовується для збору врожаю і зрізання квітів, але він також підходить для багатьох інших завдань. ...

Складна пила Felco 600: надійний помічник у кармані

Складна пила Фелко 600 від відомого швейцарського виробника – простий за конструкцією та зручний у використанні прилад для садівників-любителів та професіоналів. Читайте огляд інструменту марки Felco 600. ...

Сучкорізи Felco 211: обрізка гілок зі швейцарським комфортом

Швейцарський виробник садового інструменту, легко пізнаваний завдяки фірмовому червоному кольору руків’я інструментів, випустив відразу три моделі сучкоріза серії Felco 211 – 40, 50 і 60 см. Читайте наш черговий огляд. ...