Насоси для поливу

(Знайдено: 0 товарів)
  • Сортування:

Інтернет-магазин «Клуб рослин» пропонує насоси для поливу ділянок. У нашому товарному переліку – агрегати, які серед величезного розмаїття різновидів насосів відібрано за одним критерієм: полив садів та городів. Агрегати з нашого асортименту забезпечують достатній для поливу натиск води.

Насоси

Купити насос для поливу пропонуємо в кілька кліків. Натискаючи на кнопку «Купити», Ви кладете обраний насос у Ваш віртуальний товарний коршик. Клікнувши по значку кошика вгорі, Ви будете мати можливість оформити замовлення. Після заповнення простої форми очікуйте швидкого зв'язку від наших працівників. Вони узгодять з Вами зручний спосіб оплати та доставки, оперативно упакують і відправлять агрегат на Вашу адресу. Доставка по Україні здійснюється за кілька днів.

У нашому магазині можна купити не тільки насос, який качає й подає воду, а й різноманітні пристрої для розподілу води. Зокрема, пропонуємо крапельниці, мікрозрошувачі, емітери на кілька виходів, мікророзбризкувачі.

Перш ніж купити насос для поливу, варто врахувати кілька факторів, характерних саме для Ваших умов відбору води та її подачі рослинам. Ми пропонуємо вибрати агрегат виходячи з наступних критеріїв:

  • джерело, звідки буде здійснюватися забір води: бочка, відкрита водойма, свердловина, колодязь;
  • глибина, з якої насос буде брати воду;
  • ступінь чистоти води, яку буде перекачувати насос;
  • орієнтовна площа поливу.

Виходячи з цих критеріїв ми розглянули нижче кілька поширених видів апаратів для поливу з нашого асортименту. Сподіваємося, нам вдасться запропонувати модифікацію, яка підходить саме Вам.

Бочкові

Монтуються на край ємності для збору й прогрівання води. Забирають воду за допомогою шланга, опущеного в бочку, і подають її під напором на грядки. Не надто потужні й недорогі агрегати, вони тим не менше характеризуються надійною роботою та довговічністю.

Садові: поверхневі й заглибні

Основу нашого асортименту складають поверхневі садові насоси. Можлива поява в товарному списку і заглибних садових агрегатів. Слідкуйте за нашими оновленнями!

1. Поверхневі

Забирають воду з поверхні ставка, криниці, озера, басейну за допомогою водозабірного шланга. Часто розміщуються на землі, на спеціальному килимку. Корпус насоса не занурюється в воду. Максимальна глибина, з якою поверхневі агрегати качають воду – 10 м.

Потужні й доволі шумні пристрої, що вимагають доволі чистої води, а також обережного поводження згідно інструкцій.

2. Заглибні

Насоси для глибоких колодязів та свердловин. Їх корпус повністю занурюється в воду. Качають воду з глибини 40-80 м. Вимагають установки спеціально навченими фахівцями.

Дренажні

Полив ділянки можна здійснювати і не зовсім чистою водою. Дренажні насоси перекачують замулену воду зі значним вмістом органічного сміття. Дренажний апарат можна укомплектувати подрібнювачем: в цьому випадку розмелена органіка принесе користь грядкам як добриво.

Площа зрошуваної ділянки і віддаленість джерела води мають визначальний вплив на вибір натиску і потужності агрегату для поливу. Існують формули, які допомагають визначити необхідні потужність і натиск.

При розрахунку рекомендованого натиску враховується віддаленість джерела води від грядок і глибина, з якої апарат буде качати воду. Тут працює формула 10х, де х – глибина, з якої насос братиме воду. Відстань, на яку насос буде з гарантією її перекачувати, дорівнює десятиразовому показнику глибини, з якої агрегат її забирає.

Найпопулярніші
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Кембрик для підв'язування рослин Agrario: швидко, надійно, зручно

Щоб не витрачати багато часу на підв'язування і захистити рослину від пошкоджень, рекомендуємо купити якісний кембрик Agrario для підв'язування рослин від надійного українського виробника ...

Електричні обприскувачі Stocker: більше роботи, менше втоми

Щоб виконувати садову рутину швидко та отримувати задоволення від виконаної роботи, а не біль у м'язах, рекомендуємо купити електричні обприскувачі італійської компанії Stocker ...

Рандеву у Клубі: Літо 2021. Семінар для ландшафтних дизайнерів 20-22 серпня

Клуб Рослин продовжує серію Рандеву та запрошує колег провести три спекотні літні дні в колі друзів та однодумців! Чекаємо на Вас 20-22 серпня ...

Пік цвітіння лаванди на «Казкових Полях» поблизу Львова

Розпочався пік цвітіння лавандового поля на «Казкових Полях». Цей короткий період зазвичай триває два тижні. Зараз масово цвіте лаванда Platinum Nico, а сорт Hidcote Blue вже завершує цвітіння ...