Сосна звичайна Топіар (Pinus sylvestris Topiar)

Pinus sylvestris Topiar
(Знайдено: 0 товарів)
 • Сортування:

Замовити і купити високоякісні саджанці сосни звичайної Топіар з доставкою до Києва, Львова, Дніпра, Одеси, Миколаєва, Харкова, інших міст та регіонів, радимо оптом і в роздріб клієнтам Клубу Рослин за привабливою ціною. Цей витвір садово-паркового мистецтва є бажаним як для невеликих приватних садів, так і для значних за площею громадських просторів у мегаполісах. Він милує око як влітку, так і взимку, є довговічним та надзвичайно декоративним.

Властивості сосни звичайної Топіар

 • габітус – дерево;
 • вічнозелена рослина;
 • хвоя зелено-сизого кольору;
 • кліматична зона – 4;
 • невисока вибагливість до родючості ґрунту та вмісту вологи;
 • володіє характерним ароматом та фітонцидними властивостями;
 • для групових та індивідуальних насаджень;
 • гарно переносить обрізку, піддається формуванню;
 • хвойник відносно стійкий до забруднень середовища.

Особливості вирощування і догляду 

Сосни дуже світлолюбні рослини, тому їх висаджують в умовах достатнього природного освітлення, обирають дреновані та достатньо багаті ґрунти з кислуватою реакцією. Обрізку крони та стрижку здійснюють з допомогою професійних ножиць, секаторів, ножів, інших інструментів з ідеально заточеними робочими поверхнями. Замовити такі інструменти, а також спреї для їх очистки і дезінфекції, можна на нашому сайті. Ділянку біля сосни вкривають мульчею – це позитивно для кореневої системи і унеможливлює ріст бур’янів. Полив організовують помірний, недопустимим є застій води. Обприскування від інфекційних захворювань та шкідників здійснюють лише сумісними препаратами і за необхідності. Для яскравого кольору хвої садівники вносять у ґрунт спеціальні комплексні добрива для декоративних хвойників.

Способи використання в озелененні

Рослини Pinus sylvestris Topiar можна вирощувати у групових варіаціях із дерев та кущів різних видів і сортів, або у якості солітера. Дуже доречні вони для парків, садів, шкільних дворів, зелених зон біля адміністративних будівель, медичних закладів, мистецьких, спортивних, розважальних та інших об’єктів. Насаджуючи Топіар, слід пам’ятати про те, що дана форма потребуватиме у подальшому систематичного та професійного догляду з боку садівника – стрижок і формування крони. Найкраще саджанці вирощувати у затишних місцях із незначним чи помірним рівнем забруднення повітря та ґрунту.  

Правила вибору якісного посадкового матеріалу

 • відповідно до проекту озеленення рекомендовано підбирати конкретний саджанець;
 • рівномірно розвинутими у дерев мають бути коренева система і надземна частина;
 • надмірний розвиток коренів у контейнері указує на перетримку рослин і є небажаним;
 • дані з етикетки мають відповідати конкретному товару;
 • ціна на елітний формований посадковий матеріал не може бути дуже низькою;
 • якщо рослина має видимі вади розвитку чи ознаки хвороби – від покупки слід відмовитися;
 • найбільш стійкі і генетично повноцінні екземпляри продають великі компанії із бездоганною репутацією та командою дипломованих спеціалістів.

Переваги саджанців від Клубу Рослин

Клуб Рослин понад десять років постачає на внутрішній ринок акліматизовані декоративні хвойники із високими показниками життєздатності. Кожен зразок, перш ніж потрапити до замовника, отримує належну порцію уваги від кваліфікованих працівників, проходить низку профілактичних і доглядових процедур. Кволі і нежиттєздатні екземпляри ретельно відбраковуються. Таким чином, клієнти завжди можуть придбати гарні рослини у потрібній для них розмірно-віковій категорії та в необхідній кількості. За це наш садовий центр цінують та люблять садівники із різних регіонів України.

Купити кущі сосни звичайної Топіар рекомендуємо усім зацікавленим особам за оптимальним співвідношенням ціна-якість в нашому Інтернет-магазині. Із рослинками доречно придбати добрива для гарного кольору хвої і доброго вкорінення, агротекстиль, мульчу, садові інструменти для обрізки крони, інші супутні товари. Наші консультанти залюбки розкажуть Вам більш детальну інформацію про товари, нададуть компетентні відповіді на запитання, запропонують вигідний спосіб доставки покупок у будь-який куточок України.

Найпопулярніші
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Зимова виставка рослин для садових центрів та ландшафтних дизайнерів

«Клуб Рослин» запрошує на першу в Україні зимову виставку рослин, яку фахівці нашого садового центру підготували до нового весняного сезону ...

Запрошуємо на семінар для ландшафтних дизайнерів “Рандеву у Клубі” 4-6 лютого 2022 року

Клуб Рослин продовжує серію Рандеву та запрошує колег провести три зимові дні в колі друзів та однодумців! Чекаємо на Вас 4-6 лютого у Львові ...

Як правильно підібрати інструмент під розмір руки

Щоб робота приносила радість, а не мозолі, секатор потрібно правильно підібрати під розмір руки. Форма кисті, довжина пальців та ширина долоні – це індивідуальні параметри, під які серйозні виробники розраховують лінійки інструменту. ...

Кембрик для підв'язування рослин Agrario: швидко, надійно, зручно

Щоб не витрачати багато часу на підв'язування і захистити рослину від пошкоджень, рекомендуємо купити якісний кембрик Agrario для підв'язування рослин від надійного українського виробника ...