Звіт про IX-ту конференцію всеукраїнської спілки виробників садивного матеріалу.

У той час, коли територію західної та центральної України засипало пухнастим снігом, у сонячній Ялті почалася дев'ята конференція всеукраїнської спілки виробників садивного матеріалу (ВСВСМ). Місце проведення - готель «Пальміра Палас», з прекрасним обслуговуванням і заслуженими 4-ма зірками. І хоча приїхало чимало учасників, все ж, за словами організаторів, очікували більшого. Конференція набула формату міжнародної і на ній також були присутні виробники посадкового матеріалу з Білорусії, Росії та представники спеціалізованої італійської техніки Pazzaglia.

Основним питанням, яке було піднято вже в перший день конференції на засіданні членів ВСВСМ, стало: «Чи потрібен союз в майбутньому, і якщо «Так», то в якому вигляді?» Це складне питання викликало тривалі дискусії, як в офіційний час, так і в кулуарних бесідах. Всі погоджувалися в одному: союз, в сьогоднішньому вигляді не влаштовує ні великих виробників, ні більш дрібних. Але міняти тільки форму немає сенсу - треба міняти суть. За це висловлювалися як президент Союзу Андрій Анатолійович Бут, так і багато членів.

У другий день, відбулося відкриття конференції і пішли різні презентації доповідачів. Тема конференції: «Розвиток міжнародних партнерських торгових відносин». Доповіді проводилися в рамках блоків: технологічний, маркетинговий, фінансово-економічний, ландшафтний і плодово-ягідний. Кожен блок був пізнавальний, мав своїх провідних і зацікавлених осіб.

У всі дні конференції в холі 4 поверхи проходили стендові презентації учасників конференції. Серед яких була присутня презентація садивного матеріалу нашого розплідника та професійного садового інструменту, дистрибуцією якого займається наша компанія.

Варто також відзначити найприємніше: в рамках конференції відбувалися нагородження кращих. І наш садовий центр отримав нагороду КРАЩИЙ САДОВИЙ ЦЕНТР УКРАЇНИ конкурсу «Червона калина» 2012 року за версією ВГО «Всеукраїнська спілка виробників садивного матеріалу». Це дуже цінна відзнака, якою ми по праву пишаємося.

Незважаючи на розбіжності, які часом виникали серед учасників конференції, можна з упевненістю сказати, що основну свою мету - обмін досвідом та налагодження дружньо-ділових відносин - цей захід виконав. Нам було приємно, як кажуть, і себе показати, і на інших подивитися. Наступна, ювілейна 10-та конференція пройде у київській області. Якою вона буде - думаю, поки не знає ніхто. Але ми впевнені, що наша компанія, будучи членом Союзу, буде і в подальшому брати участь в ній.

  • Дата публікації: 04.06.2015


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Зимова виставка рослин для садових центрів та ландшафтних дизайнерів

«Клуб Рослин» запрошує на першу в Україні зимову виставку рослин, яку фахівці нашого садового центру підготували до нового весняного сезону ...

Запрошуємо на семінар для ландшафтних дизайнерів “Рандеву у Клубі” 4-6 лютого 2022 року

Клуб Рослин продовжує серію Рандеву та запрошує колег провести три зимові дні в колі друзів та однодумців! Чекаємо на Вас 4-6 лютого у Львові ...

Як правильно підібрати інструмент під розмір руки

Щоб робота приносила радість, а не мозолі, секатор потрібно правильно підібрати під розмір руки. Форма кисті, довжина пальців та ширина долоні – це індивідуальні параметри, під які серйозні виробники розраховують лінійки інструменту. ...

Кембрик для підв'язування рослин Agrario: швидко, надійно, зручно

Щоб не витрачати багато часу на підв'язування і захистити рослину від пошкоджень, рекомендуємо купити якісний кембрик Agrario для підв'язування рослин від надійного українського виробника ...