Яркие цвета в саду - это бересклет форчуна

Бересклет форчуна - это растение, которое можно встретить почти в каждом саду, а все из-за его яркие тона, простоту выращивания и невероятные возможности в применении.

Бересклет - это растение с пестрыми листьями светло-зеленых, желтых или зеленовато-белых тонов, в зависимости от выбранного сорта. Интересно, что этот сорт не сбрасывает листья на зиму, наоборот он наполняется красивым ярким розово-фиолетовым цветом.

Бересклет

Бересклет форчуна – це чудовий акценту в саду - рослина дуже швидко розростеться і заповнить порожні ніші саду, тому слід слідкувати за її ростом. Сорт «Смарагдова радість» - це найяскравіший і найкрасивіший вид бересклету. Рослина може досягти 50 см у висоту і розростається надзвичайно щільно – це створить ілюзію великого килима. Унікальний сорт, ще й своїми в’юнкими властивостями - рослина легко розростається вгору, використовуючи опори та каркаси.

Бересклет

Саме бересклет прищеплюють на стовбурі, щоб сформувати нові дерева, що матимуть декоративний вигляд завдяки звисаючим пагонам. До того ж, рослина чудово піддається вирощуванню у в контейнерах і вазонах. Бересклет прекрасно виглядає в якості солітера, а також в композиції з іншими квітами-однолітниками.

Памятайте, що ця рослина віддає перевагу сонячним ділянкам саду, хоча досить спокійно переносить і півтіні, а подекуди навіть тінисті ділянки саду. Обравши затінені ділянки, ми рекомендуємо сорт «Смарагдове золото» - він володіє строкатим, зелено-жовтим листям.

Бересклет

Сорт Форчуна віддає перевагу родючій, вологій і добре удобреній землі. Рослина є надзвичайно стійкою до шкідників та різноманітних захворювань, а також відрізняється високою морозостійкістю навіть у перші роки життя.

Після обрізки та формування рослина має більш щільне і густе листя. До того ж, формування – це чарівна можливість створити сферичні форми, геометричні фігури і цікаві скульптури з бересклету!

Бересклет

Важливо пам’ятати, що рослина швидко розмножується, її стебла розповзаються по землі, а нові пагони кореневої системи формуються практично моментально. Вирішивши обрізати пагони і пересадити їх у Сорт Форчуна віддає перевагу родючій, вологій і добре удобреній землі. Рослина є надзвичайно стійкою до шкідників та різноманітних захворювань, а також відрізняється високою морозостійкістю навіть у перші роки життя.

Після обрізки та формування рослина має більш щільне і густе листя. До того ж, формування – це чарівна можливість створити сферичні форми, геометричні фігури і цікаві скульптури з бересклету!

Бересклет фортуна – це яскрава і практична рослина в саду, а найприємніше, що купити її можна на порталі Клубу Рослин.

  • Дата публикации: 10.06.2015


Отзывы пользователей о

0 комментариев
Новости, статьи, обзоры, советы Показать все новости, статьи, обзоры, советы
Прививочный секатор Artitec 3T: идеально зеркальный срез и прививка почкой

Обзор итальянского прививочного секатора Artitec 3T. Главные преимущества профессионального инструмента для садоводов. Фото и видео с экспертной оценкой ...

Секаторы Fiskars: преимущества и недостатки

Читайте подробную информацию о секаторах Фискарс ✂ Какой инструмент выбрать? ⚖ Реальные тесты и отзывы о Fiskars. Плюсы и минусы. Фото ...

Складная садовая пила Stocker 1419 (Zyklon 180): комфорт, который всегда с тобой

Складная садовая пила Zyklon 180 (модель Stocker 1419) гармонично сочетает в себе надежность профессионального инструмента и доступную цену. Предлагаем подробный обзор этой замечательной пилки ...

Секаторы Stocker типа «рубящие ножницы»: великолепная четверка итальянских профессионалов

Особенностью садовых инструментов итальянской компании Stocker является высокая режущая способность и яркий дизайн. Предлагаем обзор секаторов типа «рубящие ножницы» ...