Яркие цвета в саду - это бересклет форчуна

Бересклет форчуна - это растение, которое можно встретить почти в каждом саду, а все из-за его яркие тона, простоту выращивания и невероятные возможности в применении.

Бересклет - это растение с пестрыми листьями светло-зеленых, желтых или зеленовато-белых тонов, в зависимости от выбранного сорта. Интересно, что этот сорт не сбрасывает листья на зиму, наоборот он наполняется красивым ярким розово-фиолетовым цветом.

Бересклет

Бересклет форчуна – це чудовий акценту в саду - рослина дуже швидко розростеться і заповнить порожні ніші саду, тому слід слідкувати за її ростом. Сорт «Смарагдова радість» - це найяскравіший і найкрасивіший вид бересклету. Рослина може досягти 50 см у висоту і розростається надзвичайно щільно – це створить ілюзію великого килима. Унікальний сорт, ще й своїми в’юнкими властивостями - рослина легко розростається вгору, використовуючи опори та каркаси.

Бересклет

Саме бересклет прищеплюють на стовбурі, щоб сформувати нові дерева, що матимуть декоративний вигляд завдяки звисаючим пагонам. До того ж, рослина чудово піддається вирощуванню у в контейнерах і вазонах. Бересклет прекрасно виглядає в якості солітера, а також в композиції з іншими квітами-однолітниками.

Памятайте, що ця рослина віддає перевагу сонячним ділянкам саду, хоча досить спокійно переносить і півтіні, а подекуди навіть тінисті ділянки саду. Обравши затінені ділянки, ми рекомендуємо сорт «Смарагдове золото» - він володіє строкатим, зелено-жовтим листям.

Бересклет

Сорт Форчуна віддає перевагу родючій, вологій і добре удобреній землі. Рослина є надзвичайно стійкою до шкідників та різноманітних захворювань, а також відрізняється високою морозостійкістю навіть у перші роки життя.

Після обрізки та формування рослина має більш щільне і густе листя. До того ж, формування – це чарівна можливість створити сферичні форми, геометричні фігури і цікаві скульптури з бересклету!

Бересклет

Важливо пам’ятати, що рослина швидко розмножується, її стебла розповзаються по землі, а нові пагони кореневої системи формуються практично моментально. Вирішивши обрізати пагони і пересадити їх у Сорт Форчуна віддає перевагу родючій, вологій і добре удобреній землі. Рослина є надзвичайно стійкою до шкідників та різноманітних захворювань, а також відрізняється високою морозостійкістю навіть у перші роки життя.

Після обрізки та формування рослина має більш щільне і густе листя. До того ж, формування – це чарівна можливість створити сферичні форми, геометричні фігури і цікаві скульптури з бересклету!

Бересклет фортуна – це яскрава і практична рослина в саду, а найприємніше, що купити її можна на порталі Клубу Рослин.

  • Дата публикации: 10.06.2015


Отзывы пользователей о

0 комментариев
Новости, статьи, обзоры, советы Показать все новости, статьи, обзоры, советы
Кембрик для подвязки растений Agrario: быстро, надежно, удобно

Чтобы не тратить много времени на подвязку и защитить растение от повреждений, рекомендуем купить кембрик Agrario для подвязки растений от надежного украинского производителя ...

Электрические опрыскиватели Stocker: больше работы, меньше усталости

Чтобы выполнять садовую рутину быстро и получать удовольствие от проделанной работы, а не боль в мышцах, рекомендуем купить электрические опрыскиватели итальянской компании Stocker ...

Рандеву в Клубе: Лето 2021. Семинар для ландшафтных дизайнеров 20-22 августа

Клуб Растений продолжает серию Рандеву и приглашает коллег провести три жаркие летние дни в кругу друзей и единомышленников! Ждем Вас 20-22 августа ...

Пик цветения лаванды на «Казкових Полях» вблизи Львова

Начался пик цветения лавандового поля на «Казкових Полях». Этот короткий период обычно длится две недели. Сейчас массово цветет лаванда Platinum Nico, а сорт Hidcote Blue уже завершает цветение ...