Яркие цвета в саду - это бересклет форчуна

Бересклет форчуна - это растение, которое можно встретить почти в каждом саду, а все из-за его яркие тона, простоту выращивания и невероятные возможности в применении.

Бересклет - это растение с пестрыми листьями светло-зеленых, желтых или зеленовато-белых тонов, в зависимости от выбранного сорта. Интересно, что этот сорт не сбрасывает листья на зиму, наоборот он наполняется красивым ярким розово-фиолетовым цветом.

Бересклет

Бересклет форчуна – це чудовий акценту в саду - рослина дуже швидко розростеться і заповнить порожні ніші саду, тому слід слідкувати за її ростом. Сорт «Смарагдова радість» - це найяскравіший і найкрасивіший вид бересклету. Рослина може досягти 50 см у висоту і розростається надзвичайно щільно – це створить ілюзію великого килима. Унікальний сорт, ще й своїми в’юнкими властивостями - рослина легко розростається вгору, використовуючи опори та каркаси.

Бересклет

Саме бересклет прищеплюють на стовбурі, щоб сформувати нові дерева, що матимуть декоративний вигляд завдяки звисаючим пагонам. До того ж, рослина чудово піддається вирощуванню у в контейнерах і вазонах. Бересклет прекрасно виглядає в якості солітера, а також в композиції з іншими квітами-однолітниками.

Памятайте, що ця рослина віддає перевагу сонячним ділянкам саду, хоча досить спокійно переносить і півтіні, а подекуди навіть тінисті ділянки саду. Обравши затінені ділянки, ми рекомендуємо сорт «Смарагдове золото» - він володіє строкатим, зелено-жовтим листям.

Бересклет

Сорт Форчуна віддає перевагу родючій, вологій і добре удобреній землі. Рослина є надзвичайно стійкою до шкідників та різноманітних захворювань, а також відрізняється високою морозостійкістю навіть у перші роки життя.

Після обрізки та формування рослина має більш щільне і густе листя. До того ж, формування – це чарівна можливість створити сферичні форми, геометричні фігури і цікаві скульптури з бересклету!

Бересклет

Важливо пам’ятати, що рослина швидко розмножується, її стебла розповзаються по землі, а нові пагони кореневої системи формуються практично моментально. Вирішивши обрізати пагони і пересадити їх у Сорт Форчуна віддає перевагу родючій, вологій і добре удобреній землі. Рослина є надзвичайно стійкою до шкідників та різноманітних захворювань, а також відрізняється високою морозостійкістю навіть у перші роки життя.

Після обрізки та формування рослина має більш щільне і густе листя. До того ж, формування – це чарівна можливість створити сферичні форми, геометричні фігури і цікаві скульптури з бересклету!

Бересклет фортуна – це яскрава і практична рослина в саду, а найприємніше, що купити її можна на порталі Клубу Рослин.

  • Дата публикации: 10.06.2015


Отзывы пользователей о

0 комментариев
Новости, статьи, обзоры, советы Показать все новости, статьи, обзоры, советы
Работы в саду в мае

Май - важный месяц для садоводов и огородников. Именно в этот период завершаются работы по посадке культурных растений. Посевной календарь на май предусматривает высадку в открытый грунт cемен однолетников и рассады овощных культур. ...

Тренды ландшафтного дизайна 2019

Современный ландшафтный дизайн предполагает умеренное изменение моды, но все же главные тенденции 2019 можно выделить. Известно, что сад растет не за один год, и планирование в данном вопросе очень важно. ...

Рандеву в Клубе: Процессы в ландшафтном бизнесе. 20-22.07.2019

А мы продолжаем нашу серию Рандеву. На этот раз планируем встретиться 20 и 22 июля. Будем говорить о процессах в ландшафтном бизнесе. ...

Сучкорезы STAFOR 807.80, 808.80, 809.80 - новинки для профессионалов и любителей

Для создания красивого сада с аккуратными кронами деревьев и кустарников необходимо немало усилий. Но, кроме внимания садовника, нужны еще и качественные садовые инструменты. ...