Якщо ви хочете, щоб в умовах стрімко мінливого ринку і високої конкуренції город або сад давали якісну продукцію в потрібній кількості, використання товарів даного розділу просто необхідно.

Ми пропонуємо вашій увазі продукцію наступного призначення:

  • агроволокна та аксесуари до них;
  • геотекстиль;
  • захист від несприятливих погодних умов, птахів, гризунів;
  • поливні та протиерозійні мати;
  • міні-теплиці;
  • полімерні сітки.

Агроволокно, як і міні-теплиці, дозволяє створити сприятливий мікроклімат на грядках, що дає можливість приступити до висадки розсади і сіяних культур набагато раніше, ніж це дозволяють погодні умови.

За допомогою геотекстилю ви зможете розподілити навантаження на верхні шари грунту, розділити його і забезпечити відведення стічних вод. У нашому каталозі присутні і моделі, призначені для захисту від бур'янів і шкідників.

Щоб ваш майбутній урожай не був пошкоджений градом, палючим сонцем, нападами гризунів і птахів, його слід захистити спеціальними ПВХ-сітками. Розрізняють такі види захисту:

  • захист від зайців - обертається навколо стовбура молодого дерева;
  • захист від кротів - укладається під верхній шар грунту, перешкоджаючи руху шкідників;
  • захист від птахів – сітка з дрібною коміркою укладається безпосередньо на рослини, не даючи птахам склювати нирки і плоди;
  • захист від граду і сонця - натягується поверх теплиць, дерев та інших культур, і завдяки комірчастій структурі міцного ПВХ-матеріалу, дає 100% -й захист від стихії.

Протиерозійні мати дозволяють зміцнити грунт і перешкоджають його зміщення і ерозії. Дають можливість істотно заощадити на будівництві бетонних укріплень і терас.

За допомогою полімерних сіток ви можете створити опорні конструкції для витких культур (горох, квасоля, огірки, помідори), а також, рослин з довгим нестійким стеблом. Встановлюються на кілочки і кліпси з категорії "Аксесуари для агроволокна і сітки".

Щоб не розгубитися у всьому різноманітті товарів даного розділу, - визначайтеся, що вам потрібно в кожній з представлених категорій, і, якщо ви все ще не впевнені у своєму виборі - обов'язково телефонуйте нам, і ми проконсультуємо вас з будь-якого питання.

Доставка агротекстилю, мішковини та сітки

Шановні відвідувачі та клієнти, компанія Клуб Рослин здійснює доставку у всі регіони України. Можлива доставка у наступні міста, а саме Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Ужгород. У цих містах ви можете отримати ваше замовлення у відділеннях нової пошти або будь-якого іншого перевізника. Вся доставка рослин здійснюється з належною обережністю та якістю.

Найпопулярніші
Показати всі товари
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Озеленення Катедральної площі у Львові

Нещодавно у Львові було озеленено площу Катедральну. Для цього було висаджено у контейнери 10 кулястих кленів. Дерева були закуплені коштом міста. Наша команда Клубу Рослин взяла активну участь у висадці цих дерев. ...

Запрошуємо на День відкритих дверей!

Цьогоріч 26 серпня ми будемо проводити День відкритих дверей Клубу Рослин. Гості свята відвідають наш новозбудований садовий центр у с. Стрілки, а також розсадник декоративних рослин в грунті с. Вілявче. Ми з радістю поділимось інформацію про технології вирощування ...

У Клубі Рослин тиждень шалених знижок!

Тиждень шалених знижок - це хороша можливість придбати рослини та товари для саду за приємними доступними цінами. Знижки на товари будуть діяти лише в період з 17 по 23 липня. ...

Результати семінару "Рандеву у Клубі. Догляд і захист рослин."

3-5 липня відбувся семінар "Рандеву у Клубі. Догляд і захист рослин". Дякуємо всім гостям що завітали на наш семінар і прийняли активну участь в навчанні. А також, висловлюємо щиру подяку нашим гостям-спікерам, які виступили на нашій зустрічі ...