Якщо ви хочете, щоб в умовах стрімко мінливого ринку і високої конкуренції город або сад давали якісну продукцію в потрібній кількості, використання товарів даного розділу просто необхідно.

Ми пропонуємо вашій увазі продукцію наступного призначення:

  • агроволокна та аксесуари до них;
  • геотекстиль;
  • захист від несприятливих погодних умов, птахів, гризунів;
  • поливні та протиерозійні мати;
  • міні-теплиці;
  • полімерні сітки.

Агроволокно, як і міні-теплиці, дозволяє створити сприятливий мікроклімат на грядках, що дає можливість приступити до висадки розсади і сіяних культур набагато раніше, ніж це дозволяють погодні умови.

За допомогою геотекстилю ви зможете розподілити навантаження на верхні шари грунту, розділити його і забезпечити відведення стічних вод. У нашому каталозі присутні і моделі, призначені для захисту від бур'янів і шкідників.

Щоб ваш майбутній урожай не був пошкоджений градом, палючим сонцем, нападами гризунів і птахів, його слід захистити спеціальними ПВХ-сітками. Розрізняють такі види захисту:

  • захист від зайців - обертається навколо стовбура молодого дерева;
  • захист від кротів - укладається під верхній шар грунту, перешкоджаючи руху шкідників;
  • захист від птахів – сітка з дрібною коміркою укладається безпосередньо на рослини, не даючи птахам склювати нирки і плоди;
  • захист від граду і сонця - натягується поверх теплиць, дерев та інших культур, і завдяки комірчастій структурі міцного ПВХ-матеріалу, дає 100% -й захист від стихії.

Протиерозійні мати дозволяють зміцнити грунт і перешкоджають його зміщення і ерозії. Дають можливість істотно заощадити на будівництві бетонних укріплень і терас.

За допомогою полімерних сіток ви можете створити опорні конструкції для витких культур (горох, квасоля, огірки, помідори), а також, рослин з довгим нестійким стеблом. Встановлюються на кілочки і кліпси з категорії "Аксесуари для агроволокна і сітки".

Щоб не розгубитися у всьому різноманітті товарів даного розділу, - визначайтеся, що вам потрібно в кожній з представлених категорій, і, якщо ви все ще не впевнені у своєму виборі - обов'язково телефонуйте нам, і ми проконсультуємо вас з будь-якого питання.

Доставка агротекстилю, мішковини та сітки

Шановні відвідувачі та клієнти, компанія Клуб Рослин здійснює доставку у всі регіони України. Можлива доставка у наступні міста, а саме Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Ужгород. У цих містах ви можете отримати ваше замовлення у відділеннях нової пошти або будь-якого іншого перевізника. Вся доставка рослин здійснюється з належною обережністю та якістю.

Найпопулярніші
Показати всі товари
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Рандеву у Клубі: Комплексна інженерна підготовка території

Клуб Рослин проводить чудовий семінар для ландшафтних дизайнерів. Семінар триватиме в період із 2 лютого, по 4 лютого. Ви отримаєте можливість чудово провести свій час, отримати нові знання від професіоналів своєї справи та просто відпочити із користю. ...

Чорна П'ятниця у Клубі Рослин

Величезні та просто шалені знижки на рослини, інструменти та товари для садівництва! Поспішайте і Ви, щоб не прогавити знижку на улюблені товари та рослини. Тільки 24 та 26 листопада. І тільки у Клубі Рослин. ...

Ландшафтна Осінь у Львові: як все відбувалось

На свято Покрови, 14-15 жовтня фахівці ландшафтної справи мали чудову нагоду ще ближче познайомитись із красою осіннього Львова. ...

XX Міжнародна спеціалізована виставка-ярмарок с/г продукції, інвентарю, технологій і ремесел

Шановні пані та панове! Хочемо поділитися з вами радісною подією: з 18 по 21 жовтня 2017 року МВЦ "MOLDEXPO" пройде XX міжнародна спеціалізована виставка "FARMER ...