Якщо ви хочете, щоб в умовах стрімко мінливого ринку і високої конкуренції город або сад давали якісну продукцію в потрібній кількості, використання товарів даного розділу просто необхідно.

Ми пропонуємо вашій увазі продукцію наступного призначення:

  • агроволокна та аксесуари до них;
  • геотекстиль;
  • захист від несприятливих погодних умов, птахів, гризунів;
  • поливні та протиерозійні мати;
  • міні-теплиці;
  • полімерні сітки.

Агроволокно, як і міні-теплиці, дозволяє створити сприятливий мікроклімат на грядках, що дає можливість приступити до висадки розсади і сіяних культур набагато раніше, ніж це дозволяють погодні умови.

За допомогою геотекстилю ви зможете розподілити навантаження на верхні шари грунту, розділити його і забезпечити відведення стічних вод. У нашому каталозі присутні і моделі, призначені для захисту від бур'янів і шкідників.

Щоб ваш майбутній урожай не був пошкоджений градом, палючим сонцем, нападами гризунів і птахів, його слід захистити спеціальними ПВХ-сітками. Розрізняють такі види захисту:

  • захист від зайців - обертається навколо стовбура молодого дерева;
  • захист від кротів - укладається під верхній шар грунту, перешкоджаючи руху шкідників;
  • захист від птахів – сітка з дрібною коміркою укладається безпосередньо на рослини, не даючи птахам склювати нирки і плоди;
  • захист від граду і сонця - натягується поверх теплиць, дерев та інших культур, і завдяки комірчастій структурі міцного ПВХ-матеріалу, дає 100% -й захист від стихії.

Протиерозійні мати дозволяють зміцнити грунт і перешкоджають його зміщення і ерозії. Дають можливість істотно заощадити на будівництві бетонних укріплень і терас.

За допомогою полімерних сіток ви можете створити опорні конструкції для витких культур (горох, квасоля, огірки, помідори), а також, рослин з довгим нестійким стеблом. Встановлюються на кілочки і кліпси з категорії "Аксесуари для агроволокна і сітки".

Щоб не розгубитися у всьому різноманітті товарів даного розділу, - визначайтеся, що вам потрібно в кожній з представлених категорій, і, якщо ви все ще не впевнені у своєму виборі - обов'язково телефонуйте нам, і ми проконсультуємо вас з будь-якого питання.

Доставка агротекстилю, мішковини та сітки

Шановні відвідувачі та клієнти, компанія Клуб Рослин здійснює доставку у всі регіони України. Можлива доставка у наступні міста, а саме Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Ужгород. У цих містах ви можете отримати ваше замовлення у відділеннях нової пошти або будь-якого іншого перевізника. Вся доставка рослин здійснюється з належною обережністю та якістю.

Найпопулярніші
Показати всі товари
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Вітання зі Святами від Клубу Рослин

Клуб Рослин щиро вітає зі святами своїх Колег, Однодумців та Клієнтів та бажає у Новому Році тільки найбільш прибуткових проектів та ще більше креативних ідей для створення нових ландшафтних дизайнів. ...

Солодкі знижки в День Святого Миколая

Клуб Рослин дуже дбайливо ставиться до своїх клієнтів. Тому, на Свято Миколая ми даруємо вам цілий день знижок на асортимент магазину! Святкуйте разом із Клубом Рослин та отримуйте свої святкові знижки. ...