Кембрик для підв'язування рослин

Показано 0–16 із 16 товарів
Показано 0–16 із 16 товарів

Регулярно підв’язувати рослини доводиться як на виробництві, так і в приватних садах та на городах. Даний процес не є складним, проте потребує посиленої уваги садівника. За допомогою надійного кріплення можна суттєво збільшити урожай. Підв’язують як садові, так і городні культури, а також – ягідні чагарники та виноградники.

Швидкому і правильному підв'язуванню рослин з метою поліпшення їх зростання і розвитку стане в пригоді кембрик або агрошнур, виготовлений з первинного ПВХ високої якості.

Італійський кембрик Cordioli випускають в зеленому кольорі з діаметром нитки від 3 до 5 мм і завдовжки від 100 до 190 м. Кожен клубок додатково упакований в індивідуальну сітку. Вигідно купити його можна, відвідавши інтернет-магазин «Клуб Рослин». Використовуючи кембрик Cordioli, ви забезпечите правильний розвиток будь-яким рослинам на вашій садовій ділянці!

Застосування кембрика

Кембрик Cordioli, виготовлений з еластичного матеріалу, використовується для підв'язування рослин на шпалері. У міру зростання рослини він розтягується й таким чином не перетискає її та не ускладнює сокорух.

Підходить для винограду, фруктового саду, тепличних рослин і декоративних дерев. Середній термін експлуатації агрошнура становить кілька років.

Переваги кембрика Кордіолі

Компанія Cordioli з 1965 року займається виробництвом високоякісного садового обладнання. Агрошнур від італійського бренду має безліч переваг в порівнянні з іншими аналогами, а також такими видами підв'язувальних матеріалів, як металевий дріт і звичайний текстильний шнур.

Головними перевагами кембрика Cordioli є:

  • Стійкість до перепадів температури та впливу УФ-променів завдяки стабілізаторам, що входять до складу.
  • Абсолютна безпека для рослин, обумовлена неприйнятністю до хімікатів, грибків, цвілі.
  • Еластичність, що виключає ризик перетискання в місцях підв'язки.
  • Універсальність застосування – підходить як для мокрої, так і для сухої підв'язки.
  • Гарна еластичність у міру росту рослини.
  • Стійкість до низьких температур повітря – на морозі агрошнур зберігає свою первісну структуру, не твердіє і не ламається.
  • Природний зелений окрас, що гармонійно поєднується з рослинами й деревами на садовій ділянці.

Переваги покупки в інтернет-магазині «Клуб Рослин»

Якщо ви бажаєте придбати універсальний кембрик Cordioli для підв'язування, відвідайте магазин садового центру «Клуб Рослин». Вся представлена тут продукція має сертифікати якості, тому є абсолютно безпечною для зелених насаджень. Клієнтам гарантується вигідна ціна і швидка доставка по всій Україні. Оплатити товар можна попередньо або при отриманні.