Зимові чохли для рослин Gardenlife

Показано 0–16 із 16 товарів
Показано 0–16 із 16 товарів

Багато рослин недостатньо морозостійкі для вирощування в кліматичних умовах України. Зимівля без укриття загрожує для них вимерзанням коренів і надземної частини. Під час сезонних негод гілки високорослих культур часто страждають від крижаних дощів і налипання снігу, не меншу небезпеку становить агресивне весняне сонце.

Компанія «Клуб Рослин» пропонує широку лінійку захисних рукавів і чохлів Gardenlife. Вироби гарантовано забезпечують комфорт в зимову погоду для листопадних і хвойних чагарників, квітів, молодих саджанців плодових дерев.

Асортимент виробів Gardenlife

Інтернет-магазин пропонує укривну продукцію Gardenlife з наступними характеристиками:

  • зимові рукава з розмірами: 300х100х63 см, 300х60х38 см;
  • чохли-конуси з замком завдовжки 120-250 см, шириною 100-160 см, діаметром 63-100 см;
  • чохли-конуси зі стопером – 120х100х63 см, 160х160х100 см.

Вироби виконані з нетканого матеріалу білого кольору з щільністю 50 г/кв м.

Конусоподібна форма чохла запобігає пошкодженню рослин від сильних снігових заметів. Тверді опади зісковзують вниз, не пригинаючи і не ламаючи культуру. Замок дозволяє щільно фіксувати виріб на стовбурі або чагарнику, збільшуючи міцність конструкції. Міцний бічний шов витримує натиск зимових вітрів і снігового покриву.

Підбираючи товари для укриття, враховуйте не тільки висоту, але і діаметр крони рослини. Якщо ширина чохла недостатня для комфортного використання, візьміть вироби більшого розміру.

Опис чохлів для рослин

Головне призначення укриття від Gardenlife – захист від морозів і різких перепадів температур, з якими щільний матеріал чохлів успішно справляється. Під час затяжних відлиг вироби підтримують природний стан спокою рослин, запобігаючи передчасному початку сокоруху.

Чохли не промокають і тримають форму, створюючи над рослиною повітряний купол. Матеріал пропускає повітря, забезпечуючи оптимальний мікроклімат, що перешкоджає підпріванню, розвитку грибкових захворювань і утворення цвілі.

Вироби пропускають розсіяне світло, але забезпечені УФ-стабілізатором, що захищає від зайвого сонячного випромінювання. Яскраві промені, відбиваючись від снігу, можуть завдати непоправної шкоди цінним декоративним і плодовим культурам.

Укриття з нетканого матеріалу також надійно захищають кору і нижні гілки дерев від гризунів і зайців.

Правила використання чохлів

При настанні стійкої холодної погоди вироби Gardenlife одягають на крону рослини, укриття фіксують на нижній частині стовбура за допомогою замка. У період затяжних відлиг рекомендується часткове відчинення чохлів для провітрювання.

Навесні укриття з рослин знімають поступово. Для уникнення сонячних опіків краще це робити в похмуру погоду. Зняті мішки ретельно просушують і зберігають запакованими в поліетилен, щоб матеріал не втрачав своїх якостей. Правильне застосування дозволяє експлуатувати вироби більше трьох сезонів.

Пропонуємо купити чохли і рукава для укриття рослин Gardenlife в інтернет-магазині садового центру «Клуб рослин» за розумною ціною. Гарантуємо доставку придбаної продукції по всій території України.

Як зробити покупку в нашому інтернет-магазині

Придбати продукцію в нашому інтернет-магазині дуже просто. Вибравши вподобану позицію, натискаєте кнопку «Купити» і переходите до оформлення заявки із зазначенням контактних даних. Наші менеджери зв'яжуться з вами в найближчі терміни, уточнять деталі замовлення і способи оплати. Працівники акуратно упакують товар і організують оперативну доставку за вказаною адресою.