Каталоги садових декоративних рослин - це систематизовані в алфавітному порядку "міні-енциклопедії" всіх видів і сортів рослин, складені спеціалістами-професіоналами і забезпечені прекрасними ілюстраціями і фотографіями, що дозволяє донести інформацію читачеві в максимально повному, зручному і поліграфічному красивому виконанні.

Завдання каталогів та спеціальної літератури про садові декоративниі рослини - надати дієву допомогу садівникам у виборі найбільш цікавих і привабливих багаторічників, чагарників, деревних і хвойних рослин для свого саду. Каталоги - незамінні настільні книги для тих, хто пов'язав своє життя з декоративним садівництвом, вони - перші помічники працівників садових центрів, розплідників і ландшафтних дизайнерів.

Хороший, складений майстрами своєї справи, каталог містить короткий панорамний огляд і структуру видів рослин, стислу характеристику сортів, умови зростання і особливості догляду.

Каталог садових декоративних рослин включає основні розділи (характеристики рослин в кожному розділі складені в обов'язковому алфавітному порядку, від А до Я):

  • ліани;
  • однорічники;
  • трав'янисті багаторічники;
  • листяні чагарники;
  • листяні дерева;
  • плодові рослини;
  • хвойні рослини:
  • рослини для водойм.

Додатково в каталоги можуть бути включені екзотичні і дикорослі декоративні рослини, лікарські трави, декоративні злаки. Величезну пізнавальну і практичну користь надає спеціальна література про садові декоративні рослини: книги про окремо взяті види або сорти рослин, наприклад, про папороті, півонії, лілеї, багаторічники, рослини для альпійської гірки, хвойники та інші рослини. Важко переоцінити значення книг про хвороби та шкідників садових рослин та про методи успішної боротьби з ними.

Садовий центр "Клуб рослин" може запропонувати широкий вибір спеціальної літератури та каталогів садових декоративних рослин вітчизняних і зарубіжних (польських, німецьких, італійських) видавництв. Ласкаво просимо на наш сайт, де Ви зможете детально ознайомитися з характеристиками і змістом літератури та вибрати те, що необхідно для Вашого саду за допомогою кваліфікованих менеджерів центру. Оформити замовлення можна по телефону, в свою чергу ми гарантуємо Вам якісну і мобільну доставку по Україні протягом 3 днів!

Найпопулярніші
Показати всі товари
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Ландшафтна Осінь у Львові: як все відбувалось

Ландафтна Осінь у Львові 2017, пройшла минулих вихідний. Як усе пройшло та що побачили гості? ...

XX Міжнародна спеціалізована виставка-ярмарок сільськогосподарської продукції, інвентарю, технологій і ремесел

Шановні пані та панове! Хочемо поділитися з вами радісною подією: з 18 по 21 жовтня 2017 року МВЦ "MOLDEXPO" - в провідному міжнародному центрі по організації і проведенню виставок і ярмарків в республіці Молдова - пройде XX міжнародна спеціалізована виставка "FARMER" і фахівці компанії "Клуб Рослин "- учасник цього заходу ...

Програма «Ландшафтна осінь у Львові»

14-15 жовтня, на свято Покрови, осінній Львів уже не в перший раз відкриє нам свої маленькі ландшафтні таємниці: ви побачите зелені парки і район австрійської сецесії, Свірзький замок і Унівської Лаври ...

Бізнес-візит у «Клуб Рослин»

"Клуб Рослин" йде в ногу з часом, саме тому наша компанія займається організацією візитів в компанії та зустрічей з фахівцями, які досягли успіхів у тій чи іншій області. Записатися на ці заходи може кожен бажаючий. ...