Каталоги садових декоративних рослин - це систематизовані в алфавітному порядку "міні-енциклопедії" всіх видів і сортів рослин, складені спеціалістами-професіоналами і забезпечені прекрасними ілюстраціями і фотографіями, що дозволяє донести інформацію читачеві в максимально повному, зручному і поліграфічному красивому виконанні.

Завдання каталогів та спеціальної літератури про садові декоративниі рослини - надати дієву допомогу садівникам у виборі найбільш цікавих і привабливих багаторічників, чагарників, деревних і хвойних рослин для свого саду. Каталоги - незамінні настільні книги для тих, хто пов'язав своє життя з декоративним садівництвом, вони - перші помічники працівників садових центрів, розплідників і ландшафтних дизайнерів.

Хороший, складений майстрами своєї справи, каталог містить короткий панорамний огляд і структуру видів рослин, стислу характеристику сортів, умови зростання і особливості догляду.

Каталог садових декоративних рослин включає основні розділи (характеристики рослин в кожному розділі складені в обов'язковому алфавітному порядку, від А до Я):

  • ліани;
  • однорічники;
  • трав'янисті багаторічники;
  • листяні чагарники;
  • листяні дерева;
  • плодові рослини;
  • хвойні рослини:
  • рослини для водойм.

Додатково в каталоги можуть бути включені екзотичні і дикорослі декоративні рослини, лікарські трави, декоративні злаки. Величезну пізнавальну і практичну користь надає спеціальна література про садові декоративні рослини: книги про окремо взяті види або сорти рослин, наприклад, про папороті, півонії, лілеї, багаторічники, рослини для альпійської гірки, хвойники та інші рослини. Важко переоцінити значення книг про хвороби та шкідників садових рослин та про методи успішної боротьби з ними.

Садовий центр "Клуб рослин" може запропонувати широкий вибір спеціальної літератури та каталогів садових декоративних рослин вітчизняних і зарубіжних (польських, німецьких, італійських) видавництв. Ласкаво просимо на наш сайт, де Ви зможете детально ознайомитися з характеристиками і змістом літератури та вибрати те, що необхідно для Вашого саду за допомогою кваліфікованих менеджерів центру. Оформити замовлення можна по телефону, в свою чергу ми гарантуємо Вам якісну і мобільну доставку по Україні протягом 3 днів!

Найпопулярніші
Показати всі товари
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Озеленення Катедральної площі у Львові

Нещодавно у Львові було озеленено площу Катедральну. Для цього було висаджено у контейнери 10 кулястих кленів. Дерева були закуплені коштом міста. Наша команда Клубу Рослин взяла активну участь у висадці цих дерев. ...

Запрошуємо на День відкритих дверей!

Цьогоріч 26 серпня ми будемо проводити День відкритих дверей Клубу Рослин. Гості свята відвідають наш новозбудований садовий центр у с. Стрілки, а також розсадник декоративних рослин в грунті с. Вілявче. Ми з радістю поділимось інформацію про технології вирощування ...

У Клубі Рослин тиждень шалених знижок!

Тиждень шалених знижок - це хороша можливість придбати рослини та товари для саду за приємними доступними цінами. Знижки на товари будуть діяти лише в період з 17 по 23 липня. ...

Результати семінару "Рандеву у Клубі. Догляд і захист рослин."

3-5 липня відбувся семінар "Рандеву у Клубі. Догляд і захист рослин". Дякуємо всім гостям що завітали на наш семінар і прийняли активну участь в навчанні. А також, висловлюємо щиру подяку нашим гостям-спікерам, які виступили на нашій зустрічі ...