Каталоги садових декоративних рослин - це систематизовані в алфавітному порядку "міні-енциклопедії" всіх видів і сортів рослин, складені спеціалістами-професіоналами і забезпечені прекрасними ілюстраціями і фотографіями, що дозволяє донести інформацію читачеві в максимально повному, зручному і поліграфічному красивому виконанні.

Завдання каталогів та спеціальної літератури про садові декоративниі рослини - надати дієву допомогу садівникам у виборі найбільш цікавих і привабливих багаторічників, чагарників, деревних і хвойних рослин для свого саду. Каталоги - незамінні настільні книги для тих, хто пов'язав своє життя з декоративним садівництвом, вони - перші помічники працівників садових центрів, розплідників і ландшафтних дизайнерів.

Хороший, складений майстрами своєї справи, каталог містить короткий панорамний огляд і структуру видів рослин, стислу характеристику сортів, умови зростання і особливості догляду.

Каталог садових декоративних рослин включає основні розділи (характеристики рослин в кожному розділі складені в обов'язковому алфавітному порядку, від А до Я):

  • ліани;
  • однорічники;
  • трав'янисті багаторічники;
  • листяні чагарники;
  • листяні дерева;
  • плодові рослини;
  • хвойні рослини:
  • рослини для водойм.

Додатково в каталоги можуть бути включені екзотичні і дикорослі декоративні рослини, лікарські трави, декоративні злаки. Величезну пізнавальну і практичну користь надає спеціальна література про садові декоративні рослини: книги про окремо взяті види або сорти рослин, наприклад, про папороті, півонії, лілеї, багаторічники, рослини для альпійської гірки, хвойники та інші рослини. Важко переоцінити значення книг про хвороби та шкідників садових рослин та про методи успішної боротьби з ними.

Садовий центр "Клуб рослин" може запропонувати широкий вибір спеціальної літератури та каталогів садових декоративних рослин вітчизняних і зарубіжних (польських, німецьких, італійських) видавництв. Ласкаво просимо на наш сайт, де Ви зможете детально ознайомитися з характеристиками і змістом літератури та вибрати те, що необхідно для Вашого саду за допомогою кваліфікованих менеджерів центру. Оформити замовлення можна по телефону, в свою чергу ми гарантуємо Вам якісну і мобільну доставку по Україні протягом 3 днів!

Найпопулярніші
Показати всі товари
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Рандеву у Клубі: Комплексна інженерна підготовка території

Клуб Рослин проводить чудовий семінар для ландшафтних дизайнерів. Семінар триватиме в період із 2 лютого, по 4 лютого. Ви отримаєте можливість чудово провести свій час, отримати нові знання від професіоналів своєї справи та просто відпочити із користю. ...

Чорна П'ятниця у Клубі Рослин

Величезні та просто шалені знижки на рослини, інструменти та товари для садівництва! Поспішайте і Ви, щоб не прогавити знижку на улюблені товари та рослини. Тільки 24 та 26 листопада. І тільки у Клубі Рослин. ...

Ландшафтна Осінь у Львові: як все відбувалось

На свято Покрови, 14-15 жовтня фахівці ландшафтної справи мали чудову нагоду ще ближче познайомитись із красою осіннього Львова. ...

XX Міжнародна спеціалізована виставка-ярмарок с/г продукції, інвентарю, технологій і ремесел

Шановні пані та панове! Хочемо поділитися з вами радісною подією: з 18 по 21 жовтня 2017 року МВЦ "MOLDEXPO" пройде XX міжнародна спеціалізована виставка "FARMER ...