Лілії

(Знайдено: 127 товарів)
Фільтр
Ціна
грн.
  • Сортування:

Лілії є досить поширеними багаторічними квітами і зустрічаються в саду більшості квітникарів. Лілії з групи азіатських гібридів є найбільш невибагливим різновидом, оскільки вони є стійкими до хвороб і прохолодної погоди.

Лілія квітка: основні особливості

Лілії - це цибулинні багаторічні рослини, квітки яких зібрані в суцвіття по 8-16 квіток. Їх важливою особливістю є повна відсутність запаху. Тим не менш, дані рослини можна саджати практично в будь-який тип ґрунту.

Лілії можуть рости як в добре освітлених місцях, так і в напівтіні. У літню пору вони потребують помірного поливу, прополювання бур'янів, регулярного розпушування землі та захисту від шкідників і захворювань.

Квіти лілії догляд

Бажано, щоб лілії в квітнику розміщувалися невеликими групами по 3-7 штук поруч з іншими багаторічними рослинами. Таким чином, вони будуть цікаво виділятися серед інших квітів, створюючи при цьому цікаву картину. По закінченні періоду цвітіння, необхідно обламувати зів'ялі суцвіття, щоб вони не псували загальну картину.

Ідеальним варіантом для вирощування лілій буде злегка піднесена ділянка. Це дозволить запобігти застоюванню води і виникненню хвороб рослини. Кращим періодом для посадки цибулин лілій вважається кінець серпня-вересень, коли рослини вже закінчили своє цвітіння.

Посадка квітів лілій, як вирощувати лілії?

Дані рослини не потребують частих пересадок, тому потрібно відразу підібрати відповідне місце для посадки. Найкраще їм підійде сонячна безвітряна місцевість. За два-три тижні до початку посадки лілій, необхідно перекопати ґрунт з перегноєм, торфом і невеликою кількістю мінеральних добрив. Після цього необхідно розрівняти ділянку і полити.

Звертаємо вашу увагу, що довжина коренів перед посадкою повинна бути не меншою за 5 см. Перед посадкою слід очистити цибулини від іржавої луски, занадто довгих і зів'ялих коренів, а також витримати їх протягом півгодини в спеціальному розчині.

Зберігання цибулин лілій

Розглянемо основні вимоги, яким має відповідати місце для зберігання лілій:

• не надто висока вологість;

• помірний температурний режим (плюсова температура);

• хороша вентиляція.

Купити лілії квіти

На нашому сайті ви можете вибрати і замовити цибулини лілій в асортименті. Інтернет магазин «Клуб рослин» пропонує вигідні умови покупки і своєчасну доставку рослин в будь-яке місто України.