Вила Bellota (Іспанія)

(Знайдено: 4 товарів)
Фільтр
Ціна
грн.
  • Сортування:

Вила Bellota (Іспанія)

Вила bellota, представлені в нашому інтернет-магазині, є професійним ручним сільськогосподарським інструментом світового класу. Щоб купити інструмент bellota в інтернет-магазині «Клуб рослин», досить зробити один клік. Доставимо вила bellota по Україні протягом двох днів.

Призначення вил bellota

Одноручні вила з нашого асортименту призначені для таких сільськогосподарських робіт:

  1. Підйом, перекидання, перевертання соломи і сіна, перегною, гною, листяної маси;
  2. Аерація ґрунту без перекопування з метою поліпшення його повітропровідних властивостей і збереження активної життєдіяльності корисних ґрунтових мікроорганізмів.

Продукт не комплектується держаками. Шийка вил, що служить для закріплення держака, дозволить Вам вже після покупки надійно закріпити вила на будь-якому зручному держаку. Для цього передбачено кріпильний отвір.

В інтернет-магазині «Клуб рослин», крім вил, широко представлено й інші професійні садові та сільськогосподарські інструменти. Зокрема, рекомендуємо для садових робіт граблі Fiskars, а для роботи в кемпінгу –  складну лопату того ж знаменитого бренду.

Матеріал виготовлення та робочі характеристики вил bellota

Матеріал виготовлення – загартоване коване залізо з антикорозійним покриттям чорного кольору. Міцність і якість інструменту відповідають високим європейським стандартам. Репутація фірми гарантує багаторічну надійну роботу цього ручного сільськогосподарського інструменту. Зубці вил не згинаються і не стираються з часом.

Антикорозійне покриття дозволяє як завгодно довго працювати з будь-яким мокрим матеріалом без шкоди для металу, з якого виготовлено вила: з перегноєм, гноєм, вологою травою, мокрим ґрунтом.

Зносостійкість інструменту забезпечується як якістю покриття, так і високим класом матеріалу виготовлення. Тверді фракції ґрунту, гравій довгий час не залишають на покритті помітних слідів.

За допомогою вил bellota можна довго і ефективно працювати в саду або індивідуальному господарстві, і бути довгі роки повністю задоволеним якістю та робочими характеристиками інструмента.

Коротко про виробника інструменту bellota

Виробник вил bellota – визнаний в світі лідер виробництва сільськогосподарських інструментів, а також металевих компонентів для садівництва та будівництва:

  • на світовому ринку з 1908 р.;
  • володіє виробничими потужностями в 120 країнах світу, а також 11 брендами. Випускає більше 18 тис. найменувань продукції;
  • компанія самостійно проводить комплекс науково-дослідних робіт, спрямованих на вивчення властивостей сталі й максимально доречного їх застосування для кожного з видів інструментів;
  • для виготовлення продукції застосовується: боровмісна сталь, максимально пружна триплекс-сталь.

Виробництвом вил bellota безпосередньо займається підрозділ компанії hand tool з підрозділами в Латинській Америці, США і Канаді. Відділи продажів знаходяться в Іспанії.