Косарки та екстрактори

Показано 1–1 із 1 товар
Зображення
Артикул
Товар
Рейтинг
Ціна
Артикул: 121001600105
 • Ширина: 300
 • Матеріал: нержавіюча сталь
 • Вага, г: 917
 • Країна-виробник: Фінляндія
 • Довжина, мм: 988

Косарки та eкстр​актори

При догляді за садом, газонами і клумбами садівники використовують багато допоміжного інвентарю. Та й для того, щоб отримувати від рослин всю користь та користуватися плодами своєї праці також доводиться застосовувати різноманітне приладдя. В даному матеріалі ми поговоримо про косарки і екстрактори.

Косарка – незм​інна помічниця садівника

Одним із найбільш необхідних інструментів для приведення ландшафту до привабливого вигляду можна сміливо назвати косарку. Без такого приладдя обійтися не вдавалося нікому. Звісно, можна скошувати траву простою косою, але це передбачає великі затрати часу та енергії садівника при мінімальній ефективності.

Як правильно ви​брати косарку

Слід завважити, що косарки бувають трьох видів: косарки на колесах, прилади, які садівники тримають під час скошування трави поперед себе (тримери), і рейдери – косарки, які «возять» свого господаря в процесі косіння. Переваги кожного виду косарок очевидні, але ми спробуємо деталізувати їх.

 1. Тримери краще підходять для невеликих ділянок, оскільки носити косарку в руках досить важко. Вони можуть бути як електричними, так і працювати на бензині. Електричні працюють порівняно тихо і не дають шкідливих викидів у повітря.
 2. Косарки з колесами – досить популярний різновид косарок. Їх використовують як на приватних присадибних ділянках, так і в комунальних господарствах, коли треба покосити траву, наприклад, в парку відпочинку. Працювати такі косарки можуть як за допомогою електрики, так і на бензині – все залежить від властивостей двигуна.
 3. Рейдери – це досить дороге задоволення, але саме вони здатні перетворити процес скошування трави на особливе задоволення. Цінують такі прилади за те, що ними можуть користуватися як жінки, так і чоловіки. Тут не треба прикладати жодних зусиль – головне правильно спрямовувати косарку на ділянках, які потребують скошування зайвої трави.

 

Яку б Ви не обрали косарку, можете бути переконаними – вона значно полегшить догляд за Вашим улюбленим садом чи газоном. Зважте розміри ділянок, які потребуватимуть скошування, щоб зробити правильний вибір конкретно у Вашій ситуації. Ми готові відповісти на всі запитання клієнтів і допомогти визначитися з вибором косарки.

Екстрактори – ід​еальні прилади для збору смоли рослин

Є рослини, які вирощують виключно для того, щоб отримувати від них корисну, цілющу смолу. Виростити – то виростили, а от як ту смолу з рослини «витягти»? Саме в цьому випадку приходять на допомогу екстрактори – сучасне обладнання для забору смоли з рослин.

Якщо раніше смолу з рослин видобували за допомогою складних маніпуляцій, то сьогодні це можна робити за допомогою спеціального обладнання. З давніх часів для цього використовували хитромудрі способи, такі як просіювання суцвіть рослин через сито, або «скатування» липких листів рослини в долонях. В першому випадку з деформованих частин  рослини зліплювалися своєрідні «цеглинки», а в другому – липка смола лишалася на долонях, звідки її треба було ще зішкребти.

Сьогодні популярними є нові технології забору смоли:

 • Хімічний спосіб, при якому екстракція відбувається за допомогою газоподібного бутану;
 • Екстракція з використанням крижаної води, що передбачає заморожування рослини і збір активної смоли, яка розміщується у верхній частині утвореного крижаного шару.

В обох випадках не обійтися без спеціального устаткування. Нові технології передбачають отримання екстрактів з показником активних речовин близько 90 %. Для порівняння, «ручні» технології дають активних речовин не більше 20%.

Види обладнання для екстр​акції

 • Контейнери для традиційного способу видобутку смоли – просіювання;
 • Мішки для екстракції методом заморожування;
 • Екстрактор для видобутку смоли за допомогою бутану.

Купити косарки і екстрактори недорого можна в інтернет-магазині «Клуб Рослин». Ми пропонуємо тільки якісні товари від перевірених виробників. Замовлення можна оформити на сайті магазину або за допомогою телефонного дзвінка. Доставку здійснюємо як по Києву, так і в інші міста України.