Садова техніка необхідна при масовому виробництві культурних рослин в теплицях, садових господарствах, розсадниках, розплідниках. Вона полегшує роботу, ставить її на потік. Використання садової техніки забезпечує передбачуваний ріст і розвиток рослин, а значить, отримання в господарствах стандартизованої першосортної продукції.

Садова техніка

Купити садову техніку пропонуємо в інтернет-магазині «Клуб рослин». Наш асортимент включає найякіснішу, сучасну і відносно недорогу садову техніку, яку тільки можна знайти в Україні. Є можливість купити садову техніку в м Львів самовивозом.

Разом з садовою технікою можна розглянути можливість покупки в нашому магазині й інших засобів життєзабезпечення комерційних посадок рослин. Це перш за все сенсори дощу і морозу, а також обприскувачі відомих брендів.

Основні групи садової техніки

1. Пристрої для обрізки коріння

Призначені для попередження небажаного розростання крони рослин в садах. Ножі пристрою заглиблюються в грунт до 45 см і відтинають зайві корені по заданому радіусу. Пристрої одночасно обробляють два ряди рослин.

2. Платформи для саду

Колісні платформи для зручного переміщення великих обсягів матеріалу: розсади, плодів, а також гілок при збиранні. На платформі можуть переміщатися по саду до 2 осіб. Послідовно з'єднані, дві таких платформи можуть виконувати ті ж функції, складаючи 20-метрову робочу поверхню. Платформи покриті стійким до корозії, антиковзким алюмінієвим покриттям.

3. Підйомники

Гідравлічні й механічні садові підйомники монтуються на автонавантажувачі й є сумісними з їх вилами. Ефективно переміщують контейнери та ящики з різноманітним садовим матеріалом: плодами, розсадою. Обладнані пультом управління. Піднімають близько 500 кг.

4. Причепи

В наявності як чотириколісні причепи з верхньої платформою – ергономічні, доволі складно організовані пристрої, так і причепи простіші, з пофарбованої сталі, що нагадують візок. Верхня платформа знімна. Вона служить для розміщення порожніх ящиків, які в міру заповнення переміщують на нижню платформу. Пристрій є одним з найбільш ергономічних в своїй товарній групі.

5. Гербіцидні обприскувачі

Призначені для рівномірного нанесення гербіциду на великі площі міжрядь. Пристрої обладнано форсунками, клапанами, адаптером, регулюванням ширини і висоти. Деякі моделі управляються дистанційно. Гербіцидні обприскувачі кріпляться на більшість тракторів. Деякі з них пересуваються і на власних колесах.

6. Візки й тачки

Ця група техніки актуальна не тільки для великих господарств: наявність тачки або візка дуже спрощує індивідуальне садове господарство. Одно- й двоколісні тачки ефективно переміщують різноманітний вантаж в т.ч. по нерівній поверхні. Візки з платформою призначено для зручного переміщення ящиків і коробок по рівній поверхні.

7. Туманоутворювачі

Генератори гарячого та холодного туману застосовують в теплицях для розпилення найдрібніших частинок (від 5 до 50 мікрон) лікарських та дезінфікуючих препаратів. Генератор гарячого туману обладнано підігрівом. Генератори туману дозволяють максимально ефективно використовувати лікарські та профілактичні засоби в справі захисту рослин від хвороб та шкідників.

Відомі бренди садової техніки з нашого каталогу

Інтернет-магазин «Клуб рослин» рекомендує й пропонує техніку наступних відомих у світі виробників:

  • Królik – польський виробник, що втілює передові ідеї практичного садівництва в іноваційній та ергономічній техніці. Назва бренду походить від прізвища його засновника;
  • Portamastello – бренд італійської фірми Angelo. Постачає надійні та якісні візки.

На куплену техніку надається гарантія: наші менеджери охоче уточнять всі деталі з цього питання.

Найпопулярніші
Показати всі товари
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Рандеву у Клубі: Комплексна інженерна підготовка території

Клуб Рослин проводить чудовий семінар для ландшафтних дизайнерів. Семінар триватиме в період із 2 лютого, по 4 лютого. Ви отримаєте можливість чудово провести свій час, отримати нові знання від професіоналів своєї справи та просто відпочити із користю. ...

Чорна П'ятниця у Клубі Рослин

Величезні та просто шалені знижки на рослини, інструменти та товари для садівництва! Поспішайте і Ви, щоб не прогавити знижку на улюблені товари та рослини. Тільки 24 та 26 листопада. І тільки у Клубі Рослин. ...

Ландшафтна Осінь у Львові: як все відбувалось

На свято Покрови, 14-15 жовтня фахівці ландшафтної справи мали чудову нагоду ще ближче познайомитись із красою осіннього Львова. ...

XX Міжнародна спеціалізована виставка-ярмарок с/г продукції, інвентарю, технологій і ремесел

Шановні пані та панове! Хочемо поділитися з вами радісною подією: з 18 по 21 жовтня 2017 року МВЦ "MOLDEXPO" пройде XX міжнародна спеціалізована виставка "FARMER ...