Дитячі товари

Купити дитячі товари для гри і навчання (лопатки, грабельки, віники, лійки, відерка, інші) за вигідними цінами пропонує оптовим та роздрібним клієнтам Інтернет-магазин Клубу Рослин. У нас Ви знайдете ергономічні, яскраві та довговічні зразки від найкращих виробників. Тисячі малюків із різних куточків світу вже оцінили якість виробів, представлених у нашому магазині.

Які садово-городні інструменти доцільно купити дитині

 • Відра. Їх дитина використовує як ємності для води, піску, ґрунту, снігу. Залюбки малята у відра збирають гриби, ягоди, шишки. Такі вироби для дітей виготовляють із металу або пластику.
 • Лопатки. Совкові зразки і моделі для копання хлопчики та дівчатка починають використовувати під час перших ігор у пісочницях на дитячих майданчиках. Незамінні вони на пляжі, під час зимових розваг із снігом. Граблі. Для найменших користувачів існують мініатюрні ручні зразки, для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку – великі інструменти, які відповідають їх зросту і іншим фізіологічним особливостям. Для того, щоб дитина вчилася прибирати газон або опале листя з-під дерев, їй купують віялові зразки. Для роботи на клумбах, грядках чи у парнику ідеально підійде класичний зразок грабель.
 • Лійки. Для поливу кімнатних рослин, кущів, дерев, овочевих та ягідних культур, дорослі обирають маленьким помічникам поливалки різної конструкції, переважно із невеликим об’ємом резервуару та зручним носиком. 
 • Засоби для прибирання. Якщо дорослі бажають виховати акуратну і відповідальну особистість, змалку варто купити зручний віник (мітлу) та щітку. Дитина яскравим віником залюбки прибиратиме свою ігрову зону, а згодом і допомагатиме батькам прибирати подвір’я, тераси, балкони, різні приміщення.

Особливості застосування дитячих товарів

Застосовують кожну модель інструмента (інвентарю) відповідно до рекомендацій, які виробник вказує на етикетці. Садово-городні інструменти витримують дію агресивних факторів довкілля (спеку, холод, вологу) і призначені для використання на вулиці. Окремі зразки можуть використовуватися у догляді за рослинами на балконі чи у кімнаті. Зберігати такі вироби необхідно окремо від домашніх іграшок, оскільки вони постійно контактують із ґрунтом, піском, травою.

Критерії вибору дитячих товарів

 • Звертайте увагу на бренд. Не купуйте дітям товари від сумнівних виробників.
 • Якщо не можете сформувати перелік необхідних речей – замовляйте готові набори. Так можна зекономити гроші.
 • Усі вироби повинні бути цілісними, не мати дефектів і поломок.
 • Зверніть увагу на матеріал деталей, захисне покриття, колір, вагу, інші параметри.
 • Виробники часто для хлопчиків та дівчаток розробляють інструменти за окремим дизайном або кольором. Якщо важко обрати товар – купуйте універсальні вироби, які підійдуть і хлопчикам і дівчаткам.
 • Звертайте увагу на наявність фірмового маркування та оригінальних етикеток.
 • Перегляньте тематичні відеоролики про підбір і експлуатацію дитячих іграшок (товарів).

Достоїнства дитячих товарів від крамниці Клубу Рослин

Ми більше десяти років постачаємо на вітчизняний ринок професійні садово-городні інструменти (інвентар) для дорослих. Оскільки дорослі часто змалку намагаються долучити своїх дітей до праці в саду, на городі або квітнику, ми вирішили подбати і про їх професійне оснащення. У нашій крамниці представлена лінійка товарів для малюків від італійського бренду Штокер (Stocker). Їх залюбки використовують діти із різних країн світу. Товари мають оригінальне походження, а асортимент постійно оновлюється. Слідкуйте також за новинками від інших брендів у нашому каталозі!

Оформити замовлення і купити недорого дитячі товари відтепер можна за найкращим співвідношенням ціна-якість у Інтернет-магазині Клубу Рослин. Покупки у нас вигідні з таких міркувань: ціни доступні, асортимент широкий і постійно оновлюється, товари мають оригінальне походження, є сертифікованими і відповідають найвищим стандартам якості до продукції даної категорії. Доставка можлива у будь-який куточок України. Вона здійснюється за два-три дні. При необхідності наші консультанти надають допомогу кожному клієнту у виборі товару, оформленні покупки, узгодять найкращий спосіб доставки.