Рулонний газон

Показано 1–1 із 1 товар
Зображення
Артикул
Товар
Рейтинг
Ціна
Артикул: 110000000101
  • Країна-виробник: Україна

Рулонний газон

Рулонний газон – це відмінне рішення для дизайну ландшафтів. Для дизайнерів, які хочуть отримати ідеальний результат праці в короткий період, трава рулонна стане відмінним рішенням. Таке газонне покриття продається уже в готовому вигляді – достатньо просто правильно його укласти. На прибудинкових територіях та в приватних садах даний різновид газонів гарантує не тільки швидке озеленення, але й високу естетику насаджень.

Рулонні газони гарно зарекомендували себе в якості облаштування ігрових та спортивних майданчиків. Вони продаються у здоровому вигляді і прості у використанні. За їх допомогою можна створити приємний оку покров, який подарує бездоганну енергетику.

Переваги рулонних газонів

Газон в рулонах дозволяє одразу створити необхідне покриття на певній ділянці. До того, як трава поступає в продаж, вона вирощується понад 1 рік. Вирощування відбувається з дотриманням передових технологій. Саме тому місце зі звичайною землею максимально швидко перетворюється в зелений оазис. Використання газону слід розпочинати через 2 або 3 тижні після здійснення укладки. За цей час трави встигають укорінитися на новому місці.

Газони в рулонах створюють рівномірне покриття з щільним дереном. На таких газонах рідко ростуть бур’яни.

Цікаво, що рослини газону здатні виробляти необхідну для людського організму кількість кисню. Відомо, що газонні трави дають кисню на порядок більше, ніж за той самий період дерева.

Як вирощувати рулонний газон

Для вирощування трав, куплених в рулоні, слід пам’ятати про основні умови:

  • Ґрунт перед облаштуванням газону слід ретельно підготувати;
  • Для розвитку трав потрібні повітря, волога, сонячне світло і достатня кількість повітря;
  • Земля дає три з чотирьох компонентів для росту рослин – воду, добрива і повітря;
  • На якість газону значно впливає якість підготовки ґрунту;
  • Якщо коріння трав проникає в землю з однаковою рівномірністю, такий газон порадує якісним травостоєм;
  • При глибокому проникненні коріння в землю забезпечується рівномірність покриття та його стійкість до несприятливих погодних умов;
  • При поганій підготовці ґрунту газон може загинути;
  • Для підживлення трави найкраще використовувати спеціальні добрива для газону.
  • Для зрошування газону краще встановити систему автоматичного поливу.

Як правильно розміщувати рулонний газон

Для укладання газону слід забезпечити шар відповідного ґрунту, який буде рівний 100 – 150 сантиметрам. Ґрунти мають бути позбавлені каменів, великих глиб та частин сміття. Також важливе перемішування землі з добривами. Слід стежити, щоб у призначеному для газону шарі землі були відсутні багаторічні бур’яни.

Ідеальний контакт з дереном забезпечується завдяки сипучості та розпушеності землі. Таким чином, для газону буде створена надійна основа.

Крім того, слід якісно здійснити вирівнювання ділянки, оскільки нерівності можуть приводити до проблем. Краще одного разу потурбуватися про підготовку землі, ніж спостерігати, як гине газон.

Здійснювати укладку можна в будь-який період року, головне, щоб температура була вище нуля.

Догляд за газоном після укладки

Постійно пам’ятайте про полив. Він має здійснюватися регулярно після укладання рулонів. Вода має просочуватися через усі шари ґрунту, які контактують з травою. В іншому випадку шанси на укорінення падають – слід пам’ятати, що корінню трав потрібні виключно вологі ґрунти.

Полив краще здійснювати тоді, коли сонце перебуває не дуже високо – ідеально це робити вранці, або ввечері. Трава в рулонах, ціна на яку в нашому магазині цілком лояльна, потребує рясного поливу після укладання, щоб трави успішно пішли в ріст.

Скошування газону можна починати вже через 3 дні після укладки. Скошену траву можна не збирати, якщо вона представлена в невеликій кількості. Стрижку важливо розпочинати після укорінення рослин. Ідеальна підрізка – третина травинок.

Купити за доступну ціну рулонний газон можна в нашому інтернет-магазині «Клуб Рослин». Замовлення приймаються на сайті магазину. Після заповнення спеціальної форми вам зателефонує наш менеджер для уточнення деталей. Крім того, ви завжди можете оформити замовлення за допомогою телефонного дзвінка. Доставку товарних позицій здійснюємо оперативно в будь-яке місто України.