Показано 1–2 із 2 товари
Зображення
Артикул
Товар
Рейтинг
Ціна
Артикул: 121002400202
 • Ширина захоплення, мм: 560
 • Матеріал: загартована сталь
 • Вага, г: 500
 • Країна-виробник: Іспанія
Артикул: 121002400201
 • Ширина захоплення, мм: 660
 • Матеріал: загартована сталь
 • Вага, г: 560
 • Країна-виробник: Іспанія

Ручні коси

Сьогодні якісними косами користуються як професіонали, так і аматори в сфері догляду за садом. Відмінний інвентар допомагає утримувати ділянку в порядку, вчасно скошуючи непотрібну рослинність. Крім того, бездоганна коса – ідеальний спосіб привести до ладу газон та заготувати корми для худоби. Наш інтернет-магазин «Клуб Рослин» пропонує клієнтам купити косу для роботи з травою чи злаковими культурами. Головними перевагами ручних інструментів можна вважати здатність до роботи без електроживлення, зарядки акумулятора та заправки пальним. При цьому, ручна коса демонструє високу ефективність та допомагає виконати роботи швидко і якісно.

Багато садівників, городників та дизайнерів ландшафту віддають перевагу ручним моделям, оскільки вони більш маневрені та прості у використанні. Правильно підібрана коса допомагає здійснювати роботи без надмірної втоми та демонструє тривалий термін служби. Сучасні виробники звертають увагу на кожну деталь інструменту, і тому багато моделей витримують найжорсткішу конкуренцію. Коси, представлені на даній сторінці сайту інтернет-магазину «Клуб Рослин» - це ергономічні, довговічні та надійні моделі, які встигли отримати масу позитивних відгуків.

Конструкція ручної коси

Для будь-якої коси характерні відповідні складові. Такими складовими є:

 • Лезо (або, як його ще називають – полотнище», виготовлене на основі висококласної інструментальної сталі;
 • Косовище, створене на основі суцільного дерева;
 • Рукоятки, яка в більшості моделей зручна та комфортна;
 • Кріплення насадки до косовища – переважно сталеве, представлене болтом.

Полотно в усіх випадках є нічим іншим, як гострий, загнутий ніж. Купити косу для трави можна, виконану з надійної сталі. Класифікують коси за довжиною леза – найбільш популярні моделі з нумерацією №5, №6, №7, №8, №9, №10. Залежно від цифри, такі коси іменують п’ятиручними, шестиручними і т.д. Цировий показник в даному випадку свідчить про довжину леза. Так, коса з цифрою 5 має лезо довжиною 50 сантиметрів. Інші цифри також у чіткій відповідності свідчать про параметри полотна.

Косовище є основою ручної коси і виготовляється виключно з дерева. Серед пропозиції сучасних виробників – коси, основою яких є косовище, виготовлене з рівного стовбура деревини. Довжина косовища – переважно до 2 метрів.

За конструкційними особливостями рукоятки можуть бути регульованими та нерухомими. Перший варіант передбачає можливість «підігнати» рукоятку під кожну конкретну людину, тоді як другий демонструє високу надійність та міцність.

Кріплення в усіх моделях являє собою клин та кільце. Клин виготовляють з дерева, а кільце – зі сталі.

Як вибирати косу для трави?

Загалом, правильний вибір ручної коси напряму залежить від особливостей травостою, який господар збирається косити. Продукція, представлена на ринку, сьогодні класифікується таким чином:

 • Литовки;
 • Горбуші;
 • Серпани.

Зазначимо, що литовка не здатна ефективно скошувати суху траву, при чому вона може отримувати пошкодження та швидко виходити з ладу. Купити косу садову такого типу краще для відкритого простору та молодого, зеленого травостою. Горбуша відмінно впорається з роботою на ділянках з грудками, пеньками та кущами. За допомогою серпана відмінно скошуються тверді стебла – він забезпечує скошування навіть кущів та сухостою.

Якісна садова коса

Для того, щоб гарантовано купити ручну косу відмінної якості, слід звертати увагу на кожну з деталей конструкції.

 • Лезо повинно мати ідеальну форму та рівну поверхню;
 • Кріплення має відрізнятися надійністю;
 • Найкраща рукоятка досить зручна для руки різного розміру;
 • Розмір ідеально підібраної коси має перевищувати зріст людини на 10 – 20 сантиметрів.

Купити косу, ціна якої відповідатиме позитивним характеристикам, нескладно. Головне, правильно визначитися з призначенням інструменту та його розміром. Слід віддавати належне тому, що вага коси буде залежати від параметрів леза – чим довше гостре полотно, тим важчий інструмент.

Де купити косу в Україні

Купити косу в Запоріжжі, Харкові, Житомирі, Кривому Розі та всіх інших містах України можна шляхом замовлення відповідного товару на сайті інетрент-магазину «Клуб Рослин». Наша компанія пропонує тільки гідні уваги зразки від провідних виробників. Крім того, покупка у нас є максимально вигідною. «Клуб Рослин» забезпечує доставку садового інструменту по всій території України. Тому, незалежно від міста, в якому ви живете, можна отримати товар вже через 1 – 2 дні.