Секатор Alvaro Bernardoni для щеплення дерев

Показано 1–1 із 1 товар
Зображення
Артикул
Товар
Рейтинг
Ціна
Артикул: 121002600301
4 відгуки
 • Ширина, см: 7
 • Покриття леза: часткове вороніння
 • Рука: права і ліва
 • Вага, г: 187
 • Діаметр зрізу, мм: 12
 • Довжина, см: 21
 • Розмір руки: M-L
 • Країна-виробник: Італія
 • Матеріал лез: високовуглецева сталь
 • Матеріал ручки: пластик
 • Оборотність ручки: ні
 • Тип: для щеплення в приклад
 • Довжина, мм: 210

Секатори для щеплення ALVARO BERNARDONI 

Інструмент марки Альваро Бернардоні, у тому числі і секатори, представляють відомий італійський бренд Due Buoi. Ця фірма по праву є світовим лідером у виробництві садового інструменту. Професійні прищепні секатори Alvaro Bernardoni відносяться до ручного інструменту. 

Компанії вдалося спроектувати та створити секатор як для професіоналів в садівничій справі, так і для новачків. На ринку садового інструменту з'явився якісний продукт. Цей вид секатора затребуваний значною кількістю покупців. 

Кожна людина, від початкуючого садівника і до професіонала має можливість застосовувати інструмент для якісного щеплення дерев, кущів або виноградників. Наявність цього виду секатора робить роботу новачка і професіонала садівничої справи практично однаковою за якістю виконання щеплення. 

Люди, що займаються тривалий час прищепною роботою, і які мають значний досвід, матимуть можливість її робити швидше і легше.  Кожен садівник, що поважає себе, вважає за щастя мати цей якісний секатор. 

Наявність якісного інструменту дає можливість виконати усі задумані перетворення у вашому саду. При виборі інструменту, у тому числі секатора, чаша вагів схиляється як правило у бік італійського виробника Due Buoi та, зокрема, виду секатора ALVARO BERNARDONI. 

Маючи секатор цієї марки, ви піднімаєтеся в очах співтовариства садівників не лише любителів, але і професіоналів. 

Конструктивні особливості секатора Alvaro Bernardoni 

Цей інструмент комплектується: робочим лезом, пружиною, стоппером, зручними ручками. Інші види секатора мають у своєму оснащенні стандартний ніж, яким можна обрізати молоді живці. При цьому інструмент схожий на звичайний секатор, яким підв'язують виноград. 

Технічна відмінність цієї робочої частини інструменту – конфігурація. Вона виконана таким чином, що при обрізанні виходить фігурний зріз. 

Секатор прищепний Альваро Бернардоні комплектується двома видами робочих лез: 

 • У вигляді літери омега; 
 • У вигляді літери – v. 

Наявність двох видів ключів дає можливість швидкій і простій заміні лез. Різні види дерев обрізаються певним типом ножа. Якісно виконане щеплення обумовлює приживаність живців, яке безпосередньо залежить від щільності прилягання двох зрізів. По конфігурації підщепа, і щепа повинні співпасти. 

Цей нюанс врахований в конструктивній особливості робочої частини секатора Alvaro Bernardoni. Відпадає необхідність подальшого підрізування і підгонки обрізаних живців при застосуванні вказаного секатора. Кована сталь підвищеної твердості застосована при виготовленні прищепного секатора ALVARO BERNARDONI. 

Прорахований технологами компанії оптимальний кут заточування леза, дає можливість лезу безперешкодно обрізувати різні види дерев. Відрізана частина діаметру живця може досягати до 12 міліметрів. 

Перевага інструменту Альваро Бернардоні 

Основні переваги секаторів марки АЛЬВАРО БЕРНАРДОНІ перед звичайним садовим інструментом для виконання щеплення дерев наступні: 

 1. Інструмент експлуатується тривалий час. Ножі та інші деталі інструменту виконані з сучасних та якісних матеріалів. В процесі виробництва інструменту використовуються останні технологічні нововведення. 
 2. Застосування садівником секатора цієї марки дозволяє виконувати щеплення не лише тих пагонів, яким один рік, але і більше по діаметру – багаторічним.
 3. Використовуючи прищепний секатор Alvaro Bernardoni, можна відмітити, що щеплення одного живця складає незначний час. Упродовж робочого часу використання секатора прищеплюється велика кількість підщепного матеріалу. 

Характерні особливості щеплення секатором ALVARO BERNARDONI 

Застосовуючи в роботі секатор Альваро Бернардоні враховуйте важливу особливість цього інструменту: 

 1. Наявність у вас цього типу секатора дає можливість прищеплювати різні види дерев. Це можливо тільки при однаковому діаметрі кожної обрізуваної гілки. Два міліметри - це гранична величина, яка допустима при щепленні. При необхідності в щепленні більшого розміру виконуйте цю операцію прищепним ножем. 
 2. Секатор має обмежені технологічні можливості. Технічна можливість інструменту обмежена діапазоном обрізання живців. Він складає від чотирьох до дванадцяти міліметрів. 

Купити секатор Альваро Бандароні в інтернет-магазині «Клуб Рослин»

При виконанні роботи садовим прищепним секатором Альваро Бернардоні збільшуєтся кількість позитивно виконаних щеплень від 90% до 100%. Кількість оптимальних зрізів, які може зробити секатор якісно, складає три тисячі операцій. Потреба в цьому виді секатора значна не лише за кордоном, але і в Україні. Не лише на європейський ринок, але і в Україну компанія Due Buoi поставляє цей інструмент для саду. 

Ви можете купити прищепний секатор марки Alvaro Bernardoni в інтернет-магазині «Клуб Рослин». Оформити замовлення можливо на сайті. Компанія доставить інструмент у будь-яке місто України упродовж двох-трьох днів.