Запорука успіху в сучасному сільському господарстві - це використання наукових розробок і технологій, покликаних полегшити працю в цій сфері, при цьому, забезпечивши максимально ефективний результат. Тепер мало просто працювати за схемою "скопав - посіяв - викопав", яка вже малоефективна. Для того щоб продукція була конкурентоспроможна, необхідний комплексний підхід, що включає, крім основних робіт, заходи з догляду за ґрунтом і її складом, регулярний контроль за культурами, а також, їх захист від впливу паразитів і різних несприятливих умов.

Наш магазин може запропонувати вам продукцію наступних категорій:

  • гідрогелі;
  • добрива;
  • садові вари;
  • засоби захисту.

Гідрогелі додаються у верхні шари ґрунту і призначені для утримання вологи та запобігання пересихання коренів рослин. Хімічно нейтральні і нешкідливі як для ґрунту, так і для самих культур.

Добрива призначені для поліпшення характеристик землі, а також, збільшення якості та кількості врожаю. У нашому магазині ви можете придбати органічні, мінеральні, комбіновані і бактеріальні добрива.

У списку обов'язкових речей кожного садівника повинен бути садовий вар - спеціальна біологічна замазка, призначення якої - прискорити загоєння ран, порізів або слідів щеплень рослин. Використання садового вару дозволяє деревам зберігати здоров'я і виключає появу грибків і паразитів в місцях пошкоджень.

Крім того, будь-яка садово-городня культура потребує постійного захисту від паразитів і різних захворювань, як сезонних, так і вікових. У відповідному розділі ви можете придбати препарати від бур'янів, паразитів (комах, гризунів), а також, профілактичні та лікувальні протибактеріальні засоби.

Усі препарати, представлені в нашому магазині, мають сертифікати та відповідають стандартам якості. Ми даємо стовідсоткову гарантію ефективності нашого товару. Якщо ж у вас виникли питання у виборі - телефонуйте за вказаними вище телефонами, і ми охоче на них відповімо!

Доставка добрив, садового вару та агрохімії

Шановні відвідувачі та клієнти, компанія Клуб Рослин здійснює доставку у всі регіони України. Можлива доставка у наступні міста, а саме Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Ужгород. У цих містах ви можете отримати ваше замовлення у відділеннях нової пошти або будь-якого іншого перевізника. Вся доставка рослин здійснюється з належною обережністю та якістю.

Найпопулярніші
Показати всі товари
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Запрошуємо на День відкритих дверей!

Цьогоріч 26 серпня ми будемо проводити День відкритих дверей Клубу Рослин. Гості свята відвідають наш новозбудований садовий центр у с. Стрілки, а також розсадник декоративних рослин в грунті с. Вілявче. Ми з радістю поділимось інформацію про технології вирощування ...

У Клубі Рослин тиждень шалених знижок!

Тиждень шалених знижок - це хороша можливість придбати рослини та товари для саду за приємними доступними цінами. Знижки на товари будуть діяти лише в період з 17 по 23 липня. ...

Результати семінару "Рандеву у Клубі. Догляд і захист рослин."

3-5 липня відбувся семінар "Рандеву у Клубі. Догляд і захист рослин". Дякуємо всім гостям що завітали на наш семінар і прийняли активну участь в навчанні. А також, висловлюємо щиру подяку нашим гостям-спікерам, які виступили на нашій зустрічі ...

Степлер-зшивач нового покоління HT-R1 GUN MAX для рослин

Представляємо вашій увазі нове покоління степлерів-зшивачів HT-R MAX Gun для ліан та інших в'юнких рослин. Ця вдосконалена модель відомого степлера-зшивача HT-B Max японського виробництва (MAX co. Ltd.) ...