Запорука успіху в сучасному сільському господарстві - це використання наукових розробок і технологій, покликаних полегшити працю в цій сфері, при цьому, забезпечивши максимально ефективний результат. Тепер мало просто працювати за схемою "скопав - посіяв - викопав", яка вже малоефективна. Для того щоб продукція була конкурентоспроможна, необхідний комплексний підхід, що включає, крім основних робіт, заходи з догляду за ґрунтом і її складом, регулярний контроль за культурами, а також, їх захист від впливу паразитів і різних несприятливих умов.

Наш магазин може запропонувати вам продукцію наступних категорій:

  • гідрогелі;
  • добрива;
  • садові вари;
  • засоби захисту.

Гідрогелі додаються у верхні шари ґрунту і призначені для утримання вологи та запобігання пересихання коренів рослин. Хімічно нейтральні і нешкідливі як для ґрунту, так і для самих культур.

Добрива призначені для поліпшення характеристик землі, а також, збільшення якості та кількості врожаю. У нашому магазині ви можете придбати органічні, мінеральні, комбіновані і бактеріальні добрива.

У списку обов'язкових речей кожного садівника повинен бути садовий вар - спеціальна біологічна замазка, призначення якої - прискорити загоєння ран, порізів або слідів щеплень рослин. Використання садового вару дозволяє деревам зберігати здоров'я і виключає появу грибків і паразитів в місцях пошкоджень.

Крім того, будь-яка садово-городня культура потребує постійного захисту від паразитів і різних захворювань, як сезонних, так і вікових. У відповідному розділі ви можете придбати препарати від бур'янів, паразитів (комах, гризунів), а також, профілактичні та лікувальні протибактеріальні засоби.

Усі препарати, представлені в нашому магазині, мають сертифікати та відповідають стандартам якості. Ми даємо стовідсоткову гарантію ефективності нашого товару. Якщо ж у вас виникли питання у виборі - телефонуйте за вказаними вище телефонами, і ми охоче на них відповімо!

Доставка добрив, садового вару та агрохімії

Шановні відвідувачі та клієнти, компанія Клуб Рослин здійснює доставку у всі регіони України. Можлива доставка у наступні міста, а саме Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Ужгород. У цих містах ви можете отримати ваше замовлення у відділеннях нової пошти або будь-якого іншого перевізника. Вся доставка рослин здійснюється з належною обережністю та якістю.

Найпопулярніші
Показати всі товари
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Озеленення Катедральної площі у Львові

Нещодавно у Львові було озеленено площу Катедральну. Для цього було висаджено у контейнери 10 кулястих кленів. Дерева були закуплені коштом міста. Наша команда Клубу Рослин взяла активну участь у висадці цих дерев. ...

Запрошуємо на День відкритих дверей!

Цьогоріч 26 серпня ми будемо проводити День відкритих дверей Клубу Рослин. Гості свята відвідають наш новозбудований садовий центр у с. Стрілки, а також розсадник декоративних рослин в грунті с. Вілявче. Ми з радістю поділимось інформацію про технології вирощування ...

У Клубі Рослин тиждень шалених знижок!

Тиждень шалених знижок - це хороша можливість придбати рослини та товари для саду за приємними доступними цінами. Знижки на товари будуть діяти лише в період з 17 по 23 липня. ...

Результати семінару "Рандеву у Клубі. Догляд і захист рослин."

3-5 липня відбувся семінар "Рандеву у Клубі. Догляд і захист рослин". Дякуємо всім гостям що завітали на наш семінар і прийняли активну участь в навчанні. А також, висловлюємо щиру подяку нашим гостям-спікерам, які виступили на нашій зустрічі ...