Запорука успіху в сучасному сільському господарстві - це використання наукових розробок і технологій, покликаних полегшити працю в цій сфері, при цьому, забезпечивши максимально ефективний результат. Тепер мало просто працювати за схемою "скопав - посіяв - викопав", яка вже малоефективна. Для того щоб продукція була конкурентоспроможна, необхідний комплексний підхід, що включає, крім основних робіт, заходи з догляду за ґрунтом і її складом, регулярний контроль за культурами, а також, їх захист від впливу паразитів і різних несприятливих умов.

Наш магазин може запропонувати вам продукцію наступних категорій:

  • гідрогелі;
  • добрива;
  • садові вари;
  • засоби захисту.

Гідрогелі додаються у верхні шари ґрунту і призначені для утримання вологи та запобігання пересихання коренів рослин. Хімічно нейтральні і нешкідливі як для ґрунту, так і для самих культур.

Добрива призначені для поліпшення характеристик землі, а також, збільшення якості та кількості врожаю. У нашому магазині ви можете придбати органічні, мінеральні, комбіновані і бактеріальні добрива.

У списку обов'язкових речей кожного садівника повинен бути садовий вар - спеціальна біологічна замазка, призначення якої - прискорити загоєння ран, порізів або слідів щеплень рослин. Використання садового вару дозволяє деревам зберігати здоров'я і виключає появу грибків і паразитів в місцях пошкоджень.

Крім того, будь-яка садово-городня культура потребує постійного захисту від паразитів і різних захворювань, як сезонних, так і вікових. У відповідному розділі ви можете придбати препарати від бур'янів, паразитів (комах, гризунів), а також, профілактичні та лікувальні протибактеріальні засоби.

Усі препарати, представлені в нашому магазині, мають сертифікати та відповідають стандартам якості. Ми даємо стовідсоткову гарантію ефективності нашого товару. Якщо ж у вас виникли питання у виборі - телефонуйте за вказаними вище телефонами, і ми охоче на них відповімо!

Доставка добрив, садового вару та агрохімії

Шановні відвідувачі та клієнти, компанія Клуб Рослин здійснює доставку у всі регіони України. Можлива доставка у наступні міста, а саме Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Ужгород. У цих містах ви можете отримати ваше замовлення у відділеннях нової пошти або будь-якого іншого перевізника. Вся доставка рослин здійснюється з належною обережністю та якістю.

Найпопулярніші
Показати всі товари
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Ландшафтна Осінь у Львові: як все відбувалось

Ландафтна Осінь у Львові 2017, пройшла минулих вихідний. Як усе пройшло та що побачили гості? ...

XX Міжнародна спеціалізована виставка-ярмарок сільськогосподарської продукції, інвентарю, технологій і ремесел

Шановні пані та панове! Хочемо поділитися з вами радісною подією: з 18 по 21 жовтня 2017 року МВЦ "MOLDEXPO" - в провідному міжнародному центрі по організації і проведенню виставок і ярмарків в республіці Молдова - пройде XX міжнародна спеціалізована виставка "FARMER" і фахівці компанії "Клуб Рослин "- учасник цього заходу ...

Програма «Ландшафтна осінь у Львові»

14-15 жовтня, на свято Покрови, осінній Львів уже не в перший раз відкриє нам свої маленькі ландшафтні таємниці: ви побачите зелені парки і район австрійської сецесії, Свірзький замок і Унівської Лаври ...

Бізнес-візит у «Клуб Рослин»

"Клуб Рослин" йде в ногу з часом, саме тому наша компанія займається організацією візитів в компанії та зустрічей з фахівцями, які досягли успіхів у тій чи іншій області. Записатися на ці заходи може кожен бажаючий. ...