Садові пили ARS (Японія)

(Знайдено: 11 товарів)
Фільтр
Ціна
грн.
  • Сортування:

Виробництво якісної садової пили зі зміщеними зубцями вимагало від компанії ARS великих зусиль, однак принципово новий підхід дозволив відмовитися від зубців старого типу, що позитивно вплинуло на якість і високу стабільність ріжучого полотна. Впровадження виробничих автоматичних ліній дозволило не тільки підвищити якість продукції, що випускається, але і знизити виробничі витрати за рахунок великого обсягу випущеної і реалізованої продукції.

Доступні ціни на садові пилки ASR високої якості в садовому центрі "Клубу Рослин"

Садові пили ARS застосовуються для спилювання товстих гілок і сучків діаметром від 3 см. Традиційна садові пила - вона ж ножівка - пиляє в одному напрямку - на себе, "розрізаючи" волокна деревини, не вириваючи їх, завдяки чому забезпечується рівна й гладка поверхня зпилювання, а зубці не забиваються стружкою.

Садові пили АРС з викривленим робочим полотном використовується для видалення сучків в місцях, куди важко дістати звичайною пилкою (чагарники, щільні крони дерев). Пили такої форми не пошкодять поруч зростаючі гілки.

Для роботи на високих ділянках використовуються пили з телескопічними ручками, завдяки яким відпадає необхідність роботи з драбиною. У нашому каталозі представлена ​​модель ARS UV 47, довжина телескопічної ручки якої може регулюватися від 1838 до 4560 мм, існують моделі садових пив від компанії АРС, ручка яких може висуватися до 5 м.

Складні садові пили АРС за рахунок своєї конструкції зручні при транспортуванні: в складеному положенні їх довжина зменшується в 2 рази. Полотна таких пил виготовляються за технологією TURBOCUT. Перевагою складних пив є відсутність необхідності в чохлі - ріжуче полотно при необхідності складається всередину рукояті.

У професійних садових пил є можливість заміни полотна, а це є незаперечною їх перевагою. Розпил, виконаний за допомогою таких пил, максимально рівний і чистий, завдяки чому “рана” швидше "затягується" на дереві і зводиться до мінімуму ймовірність виникнення різних захворювань (розповсюдження хвороботворних бактерій, грибка), отже покращується ріст, розвиток і врожайність дерева.

Саме компанією АРС був розроблені ножівки, принципом дії яких є пиляння "на себе. Згодом цей стандарт став світовим для садових пил, а в багатьох країнах такі пили отримали назву "пили в стилі ARS "

Купити садову пилу АРС (ARS) з доставкою по Україні

Ми не можемо залишити без уваги таке важливе питання, як правильний вибір садових пил.
Перше, на що слід звернути увагу - це матеріал виготовлення полотна. Кращим вибором стане сталь з імпульсним загартуванням, що підвищує міцність пилки, зносостійкість, а заточувати її доведеться не більш ніж у 5 разів у порівнянні з пилами, полотна яких виготовлені з загартованої сталі.

Технологія виготовлення ріжучого полотна. Кращими на сьогодняшній день є садові пили, полотна яких виготовлені за технологією TURBOCUT. Таке полотно тонке і розширене до низу, широкі зубці вертикально розташовані збоку полотна, тому воно не "вириває" волокна деревини, а ріже її своє кромкою. На ріжучій кромці пили мають пару глибоко посаджених зубців з яких в процесі роботи “викидається” стружка. За рахунок цього навіть на старих деревах зріз виходить максимально гладким, чистим і рівним.

Обов'язково при виборі садової пили вивчіть її рукоять. Пластмасова рукоять буде ковзати в руці під час роботи і в подальшому у вас будуть утворитися мозолі на руках. "Клуб Рослин" рекомендує садові пики з прогумованими ручками, які зручно лежать в руці. Погодьтеся, з таким інструментом працювати буде набагато легше, зручніше і швидше.

Не баріться: замовляйте прямо зараз садову пилку ARS в інтернет-магазині "Клуб Рослин" з доставкою по всій Україні. Замовлення і форму оплати ви може вибрати найбільш зручну для вас. Ми гарантуємо не тільки високу якість продукції, що поставляється, але і високопрофесійне обслуговування, консультацію з будь-якого питання щодо замовлення та супутніх товарів, а також оперативну доставку по Україні протягом 1-2 днів.