Садові пили ARS (Японія)

(Знайдено: 11 товарів)
Фільтр
Ціна
грн.
  • Сортування:

Виробництво якісної садової пили зі зміщеними зубцями вимагало від компанії ARS великих зусиль, однак принципово новий підхід дозволив відмовитися від зубців старого типу, що позитивно вплинуло на якість і високу стабільність ріжучого полотна. Впровадження виробничих автоматичних ліній дозволило не тільки підвищити якість продукції, що випускається, але і знизити виробничі витрати за рахунок великого обсягу випущеної і реалізованої продукції.

Доступні ціни на садові пилки ASR високої якості в садовому центрі "Клубу Рослин"

Садові пили ARS застосовуються для спилювання товстих гілок і сучків діаметром від 3 см. Традиційна садові пила - вона ж ножівка - пиляє в одному напрямку - на себе, "розрізаючи" волокна деревини, не вириваючи їх, завдяки чому забезпечується рівна й гладка поверхня зпилювання, а зубці не забиваються стружкою.

Садові пили АРС з викривленим робочим полотном використовується для видалення сучків в місцях, куди важко дістати звичайною пилкою (чагарники, щільні крони дерев). Пили такої форми не пошкодять поруч зростаючі гілки.

Для роботи на високих ділянках використовуються пили з телескопічними ручками, завдяки яким відпадає необхідність роботи з драбиною. У нашому каталозі представлена ​​модель ARS UV 47, довжина телескопічної ручки якої може регулюватися від 1838 до 4560 мм, існують моделі садових пив від компанії АРС, ручка яких може висуватися до 5 м.

Складні садові пили АРС за рахунок своєї конструкції зручні при транспортуванні: в складеному положенні їх довжина зменшується в 2 рази. Полотна таких пил виготовляються за технологією TURBOCUT. Перевагою складних пив є відсутність необхідності в чохлі - ріжуче полотно при необхідності складається всередину рукояті.

У професійних садових пил є можливість заміни полотна, а це є незаперечною їх перевагою. Розпил, виконаний за допомогою таких пил, максимально рівний і чистий, завдяки чому “рана” швидше "затягується" на дереві і зводиться до мінімуму ймовірність виникнення різних захворювань (розповсюдження хвороботворних бактерій, грибка), отже покращується ріст, розвиток і врожайність дерева.

Саме компанією АРС був розроблені ножівки, принципом дії яких є пиляння "на себе. Згодом цей стандарт став світовим для садових пил, а в багатьох країнах такі пили отримали назву "пили в стилі ARS "

Купити садову пилу АРС (ARS) з доставкою по Україні

Ми не можемо залишити без уваги таке важливе питання, як правильний вибір садових пил.
Перше, на що слід звернути увагу - це матеріал виготовлення полотна. Кращим вибором стане сталь з імпульсним загартуванням, що підвищує міцність пилки, зносостійкість, а заточувати її доведеться не більш ніж у 5 разів у порівнянні з пилами, полотна яких виготовлені з загартованої сталі.

Технологія виготовлення ріжучого полотна. Кращими на сьогодняшній день є садові пили, полотна яких виготовлені за технологією TURBOCUT. Таке полотно тонке і розширене до низу, широкі зубці вертикально розташовані збоку полотна, тому воно не "вириває" волокна деревини, а ріже її своє кромкою. На ріжучій кромці пили мають пару глибоко посаджених зубців з яких в процесі роботи “викидається” стружка. За рахунок цього навіть на старих деревах зріз виходить максимально гладким, чистим і рівним.

Обов'язково при виборі садової пили вивчіть її рукоять. Пластмасова рукоять буде ковзати в руці під час роботи і в подальшому у вас будуть утворитися мозолі на руках. "Клуб Рослин" рекомендує садові пики з прогумованими ручками, які зручно лежать в руці. Погодьтеся, з таким інструментом працювати буде набагато легше, зручніше і швидше.

Не баріться: замовляйте прямо зараз садову пилку ARS в інтернет-магазині "Клуб Рослин" з доставкою по всій Україні. Замовлення і форму оплати ви може вибрати найбільш зручну для вас. Ми гарантуємо не тільки високу якість продукції, що поставляється, але і високопрофесійне обслуговування, консультацію з будь-якого питання щодо замовлення та супутніх товарів, а також оперативну доставку по Україні протягом 1-2 днів.

Найпопулярніші
Показати всі товари
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Карликові сорти плодових та я​гідних рослин

В Європі впродовж останніх років з’явився тренд, коли люди хочуть вирощувати собі їжу в маленьких садочках, або на балконах. Відповідно, дуже популярними стали плодові та ягідні рослини, які можна виростити на невеликому просторі. Здебільшого такі рослини швидко дають урожай. ...

День Відкритих дверей у Клубі Рослин: як це було!

Ми у Клубі Рослин давно визначили свою основну мету - робити простір навколо кращим. Саме з цією метою ми і створюємо наші події такі, як День Відритих Дверей та Рандеву у Клубі. Наші відвідувачі - це велика спільнота друзів, які збираються разом, щоб чудово провести час, поспілкуватись між собою, отримати натхнення та корисну інформацію. Будьте разом з нами. Давайте робити простір навколо кращим ...

Осіннє Рандеву у Клубі: Ландшафтна організація простору

А ми продовжуємо нашу серію Рандеву. Цього разу, плануємо зустрітись 2 та 3 листопада. Будемо говорити про ландшафтну організацію простору. Як вже склалось традиційно, ми запрошуємо тільки найкращих лекторів, від яких ви отримаєте максимально велику кількість корисної інформації. ...

Відповіді на запитання, які нам часто задають-частина 6

Надаємо вам розширені відповіді на запитання, які ви нам задаєте найчастіше. Все про те, чи можна оплатити замовлення при отриманні, способи та методи оплати замовлення, і т.д ...