Показано 0–16 із 16 товарів
Показано 0–16 із 16 товарів

Мачете

Мачете – це бездоганний зразок інструменту, який часто використовують в господарчо-побутових цілях. Є країни, в яких даний інвентар застосовують в багатьох сферах. До прикладу, ним зручно перерубувати товсті ліани, очищати зарості чагарників. Часто такий інструмент стає помічником на плантаціях. Купити мачете в Україні доводиться людям, які стикаються з неконтрольованими заростями чагарників, а також працівникам сфери тваринництва для перерубування туш. Мачете – відмінний інструмент для використання в побуті. У дбайливого господаря завжди знайдеться робота, які слід виконати за допомогою даного інструменту. Часто мачете купують туристи та мандрівники, які потребують зброї для захисту від диких тварин.

В нашому інтернет-магазині «Клуб Рослин» представлені найкращі зразки мачете, ціна яких є досить прийнятною для клієнтів.

Характерні особливості інструменту мачете

Сучасні моделі передбачають наявність клинка довжиною від 400 до 600 міліметрів. За формою лез мачете можуть бути різними – цей параметр залежить від уяви та виробничої здатності того чи іншого виробника. Заводи сучасних виробників виготовляють якісні моделі з масою позитивних характеристик. Серед переваг мачете можна назвати наступні:

  • Клинок інструменту завжди при піднятий вгору;
  • Загострюють клинки переважно під великим кутом;
  • При роботі з мачете важлива не гострота леза, а вага інструменту, сила і чіткість рухів працівника;
  • При виготовленні рукояток виробники звертають увагу на їх ергономічність та зручність – кожна з моделей відмінно і комфортно лягає в руку.

Мачете та їх різновиди

На ринку представлені багато різних моделей, тому купити мачете сьогодні – справа нескладна. Але для того, щоб вибрати ідеальний інструмент, слід знати про головні його різновиди – так вибір буде усвідомленим і гарантовано успішним. Нижче перелічимо головні види мачете, які сьогодні розрізняють:

  1. Латинське мачете – один із найбільш популярних сьогодні різновидів. Вироби такого типу мають тонке лезо довжиною від 40 до 80 сантиметрів. На батьківщині цей вид інструменту використовують як універсальний сільськогосподарський інвентар.
  2. Паранг – мачете з Малайзії. На нашу мову слово перекладається як «меч», хоча інструмент не є чимось іншим, як тесаком. Виріб має порівняно велику вагу, що дозволяє здійснювати перерубування ефективно та швидко. Довжина клинка сягає 30 сантиметрів.
  3. Кукрі – непальський інструмент з лезом вигнутої форми. Здебільшого його використовують в якості зброї і часто на ручці виконують інкрустацію.
  4. Боло – філіппінське мачете, яке широко використовують в сільському господарстві.
  5. Голок – мачете з Малайзії та Філіппін, ідеальне для перерубування тонких і середніх гілок дерев та чагарників.
  6. Панга – африканський тип тесака з довгим лезом, призначення – використання у сільському господарстві.

Як купити мачете в інтернет-магазині Клуб Рослин

Якісні мачете, виготовлені з найкращих матеріалів, широко представлені в нашому інетрнет-магазині «Клуб Рослин». Замовити товар доволі просто – достатньо просто зателефонувати менеджеру, або заповнити спрощену форму на сайті магазину. Відправка товарів здійснюється одразу ж після уточнення деталей замовлення.

У нас можна мачете купити за вигідною ціною. Всі вироби мають клинки, створені на основі висококласної сталі. Залежно від призначення, можна обрати виріб, ідеальний для тієї чи іншої мети. Багато інструментів з нашого асортименту – багатофункціональні. Ціна мачете здебільшого формується виробниками. Проте, у «Клубі Рослин» ціни завжди прийнятні для клієнтів – тут не практикуються зайві націнки.

Мачете з нашого асортименту будуть корисними власникам присадибних ділянок і дач, працівникам плантацій, рибалкам і туристам. В будь-якому господарстві знайдеться робота, для виконання якої доцільно використовувати даний інструмент. Окремі моделі можна застосовувати і в якості пили – такі мачете користуються неабиякою популярністю.

Для того, щоб обрати найкращий інструмент, слід чітко визначити вид робіт, які він буде допомагати виконувати. Різні моделі мають різну довжину і вагу. Крім того, вироби можуть відрізнятися за матеріалом, з якого виготовлене руків’я. Провідні виробники при виготовленні інвентарю контролюють кожен етап виробництва, тому тесаки служать гранично довго.

Замовляйте мачете в нашому інтернет-магазині «Клуб Рослин» – і вже за кілька днів отримуйте його у відділеннях кур’єрських служб будь-якого міста України.