Пенісетум лисохвостий

(Знайдено: 6 товарів)
Фільтр
Ціна
грн.
  • Сортування:

Пенісетум лисо​хвостий

Пенісетум лисохвостий – теплолюбна багаторічна рослина, яка може у висоту сягати від 15 до 130 сантиметрів. Культура має здатність широко розростатися і створювати грандіозні хащі кулястої форми. На прямих, гордо виструнчених стеблах розміщуються пишні колоски, покриті волосинками. Така форма колоса нагадує пухнасті, оригінальні формування. Особливо красивою рослина стає, коли колос дозріває – тоді пагони згинаються у вишукану дугу. Колос тримає на собі квіти двох типів: двостатеві пишні та тичинкові, які розвинуті гірше.

Детальний опис пе​нісетума

  • Довжина суцвіття може сягати від 3 до 35 сантиметрів;
  • Пагони в нижній частині мають невеликі щетинки;
  • Залежно від сорту, цвіт може формуватися у формі циліндричних колосків або пласких суцвіть, розташованих в одній площині;
  • Цікаве кольорове рішення цвітіння: від білого, блакитного, рожевого – до бордового та зеленуватого;
  • Поява колосків розпочинається в середині липня;
  • Листя рослини вузьке, акуратно зібране біля основи;
  • Довжина листків – близько 50 сантиметрів, ширина – 0,5 сантиметра;
  • Колір листя: в теплу пору року зелений, восени – яскраво-жовтий.

Різновиди пені​сетума

Загалом, в роду пенісетумів налічується більше 150 видів. Окремі з них вирощують тільки в якості декоративних рослин. На теренах нашої країни особливої популярності змогли здобути тільки декілька різновидів. Розглянемо їх детальніше.

  1. Пенісетум простий – найбільш морозостійка культура серед собі подібних. Цей сорт витримує пониження температур до -29 градусів. В природі цей сорт росте в Китаї та на Гімалаях. Рослина здатна сформувати хащі висотою до 120 сантиметрів. Ідеальна ґрунтопокривна рослина – під листям земля не проглядається. Колоски на культурі з’являються в червні. На початку колосся світло-зелене, аз часом набуває жовто-коричневого відтінку.
  2. Пенісетум сизий – унікальна рослина з бронзово-бордовим забарвленням листя. Листки цього сорту широкі – до 3,5 сантиметрів. Сизий пенісетум формує стрункі кущі с особливо густими пагонами, які у висоту сягають до двох метрів. В нашій країні його вирощують в якості однорічника. Цвісти рослина починає в червні і продовжує до вересня. З цього різновиду виділяють два найбільш популярні сорти: Purple Majesty – рослина з коричневим листям і пурпуровими колосками та «Вертиго» - шикарний коричнево-бордовий кущ з пагонами у формі дуги, що хиляться донизу.
  3. Пенісетум лисохвостий – найбільш розповсюджений в колі дизайнерів ландшафтів вид. Рослина прийшла до нас з луків Східної Азії. Також в природному середовищі вона може зустрічатися в Австралії. Цей вид має соковито-зелене листя та форму пишного, багатого куща. В висоту такий пенісетум може вирости до 1 метра. Цвіте культура щільними колосками з ворсинками. Колір колосків – біло-сивий, або рожевий. З’являється цвіт в серпні і тримається по вересень. Популярним є сорт пенісетума лисохвостого під назвою «Гамельн», який відрізняється від інших сортів більш раннім цвітінням.
  4. Пенісетум щетинистий – багаторічник, який сягає у висоту до 130 сантиметрів. Має довге вузьке листя бордового кольору. Цвіте стильними колосками пурпурового кольору.
  5. Пенісетум мохнатий – найкраще почувається на кам’янистих схилах і імпровізованих скелях. У висоту сягає близько 60 сантиметрів і цвіте цікавими золотавими суцвіттями. Цвісти починає в серпні і продовжує впродовж місячного періоду.
  6. Пенісетум східний – невисокий кущик, сягає у висоту до 80 сантиметрів. Цвіте цікавими мітелками-колосками рожево-фіолетового кольору. Дуже ефектний вид.

Де посадити​ пенісетум?

Висаджують рослину в родючий, легкий ґрунт. При висадці обов’язково треба додавати торф і пісок. Ділянка, обрана для культури, повинна бути гарно освітлена. Крім того, окремі сорти пенісетума потребують осіннього переміщення в контейнери.

Рослина чудово виглядає у солітерних посадках. Крім того, такі кущі часто висаджують поблизу парканів та огорож. В окремих випадках пенесетуми використовують для зонування садів чи присадибних ділянок.

Пропонуємо замовити пенісетуми різних сортів в інтернет-магазині «Клуб Рослин». Ми доставляємо саджанці в пластикових контейнерах по всій території України.

Найпопулярніші
Показати всі товари
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Карликові сорти плодових та я​гідних рослин

В Європі впродовж останніх років з’явився тренд, коли люди хочуть вирощувати собі їжу в маленьких садочках, або на балконах. Відповідно, дуже популярними стали плодові та ягідні рослини, які можна виростити на невеликому просторі. Здебільшого такі рослини швидко дають урожай. ...

День Відкритих дверей у Клубі Рослин: як це було!

Ми у Клубі Рослин давно визначили свою основну мету - робити простір навколо кращим. Саме з цією метою ми і створюємо наші події такі, як День Відритих Дверей та Рандеву у Клубі. Наші відвідувачі - це велика спільнота друзів, які збираються разом, щоб чудово провести час, поспілкуватись між собою, отримати натхнення та корисну інформацію. Будьте разом з нами. Давайте робити простір навколо кращим ...

Осіннє Рандеву у Клубі: Ландшафтна організація простору

А ми продовжуємо нашу серію Рандеву. Цього разу, плануємо зустрітись 2 та 3 листопада. Будемо говорити про ландшафтну організацію простору. Як вже склалось традиційно, ми запрошуємо тільки найкращих лекторів, від яких ви отримаєте максимально велику кількість корисної інформації. ...

Відповіді на запитання, які нам часто задають-частина 6

Надаємо вам розширені відповіді на запитання, які ви нам задаєте найчастіше. Все про те, чи можна оплатити замовлення при отриманні, способи та методи оплати замовлення, і т.д ...