Гладіолус

(Знайдено: 39 товарів)
Фільтр
Ціна
грн.
  • Сортування:

Назва «гладіолус», як і багато інших назв кольорів, знаходить своє походження в латинській мові. Шпажник - це друге і менш поширене ім'я даної квітки. Гладіолуси є бульбоцибульковими  рослинами.

Квіти гладіолуси

Граційність гладіолуса дозволяє з упевненістю заявити про те, що він є однією із найбільш вишуканих садових рослин. Крім того, він вражає широким розмаїттям форм і розмірів віночка, а також колірною гамою, яка може включати в себе безліч відтінків, починаючи від білого і закінчуючи практично чорним кольором.

Висота стебла гладіолуса може досягати 140 см. Форма листя даної рослини є мечовидною, а квіти можуть бути як щільними, так і розрихленими. Плід рослини має вигляд коробочки, а коричневі насіння володіють округлою формою.

Посадка гладіолусів

Для того щоб правильно посадити гладіолуси, необхідні певні знання. Слід правильно підібрати час і місце для посадки, а також визначити найбільш оптимальний склад ґрунту.

Що стосується вибору ґрунту, то при посадці гладіолусів перевагу слід віддавати легким ґрунтам з достатньою кількістю добрив. Ділянка, яку ви обрали для посадки, повинна бути добре освітленою, а грядки слід орієнтувати на напрямок схід-захід.

Зверніть увагу, що висаджувати гладіолуси на ділянках, де до цього росли флокси, айстри або інші квіти, схильні до зараження грибковою інфекцією, вкрай небажано.

Правила висадки цибулин

• Глибина, на яку необхідно висаджувати рослини, безпосередньо залежить від розмірів цибулини. Що менша цибулинка, то меншої глибини вона потребує.

• Що більша глибина висадки цибулин, то більш пізнім буде цвітіння гладіолуса.

• Необхідно уникати зараження цибулин гладіолуса грибковими та бактеріальними інфекціями. Їх причиною може стати холодне і дощове літо.

Підготовка гладіолусів до зими

Для того щоб захистити гладіолуси від морозів в міжсезоння і в зимову пору, грядки з квітами необхідно накривати плівкою. Незважаючи на те, що гладіолуси відносяться до багаторічних квітів, зимувати у відкритому ґрунті вони не можуть.

Для кліматичної смуги, в якій знаходиться наша країна, краще за все підходять сорти гладіолусів раннього або середнього терміну цвітіння. Це пояснюється тим, що при поганій погоді пізні сорти можуть запізнитися з дозріванням цибулин.

Гладіолуси купити

Якщо ви вирішили купити гладіолуси для свого саду, вам достатньо буде оформити замовлення на сайті інтернет-магазину «Клуб рослин». З питань ціни і доставки звертайтеся до наших консультантів за номером, який вказано в контактній інформації.