Сучкорізи Bahco (Бако)

Показано 0–16 із 16 товарів
Показано 0–16 із 16 товарів

Потреба у якісних і довговічних ріжучих інструментах на українському ринку доволі велика. Саме з цих міркувань Інтернет-магазин Клубу Рослин пропонує купити оптовим та роздрібним клієнтам сучкорізи Bahco (Бако) від відомого у всьому світі французького виробника. Ці інструменти популярні і затребувані серед садівників-любителів, дачників, селян, працівників різноманітних підприємств в багатьох країнах світу. Детальніше про переваги, характеристики, модельний ряд, специфіку застосування та іншу важливу інформацію, читайте далі у тексті. Перед тим як обрати ту чи іншу модель, бажано ознайомитися із інформацією про товар та його цільове призначення.

Переваги сучкорізів Bahco

 • доступна ціна – підібрати відповідну модель зможе навіть покупець із доволі обмеженим бюджетом;
 • високий показник зносостійкості – усі зразки розраховані для інтенсивних навантажень, тому можуть закуповуватися оптом для працівників комунальних служб, лісництв чи інших організацій;
 • ручки (держаки) ергономічні, вигідно розміщуються у долонях різних розмірів;
 • інструменти зручні і для чоловіків і для жінок;
 • амортизаційна система працює безперебійно – це важливо при виконанні великих об’ємів роботи;
 • леза надзвичайно довго тримають заточку, дозволяють виконувати чисті і бездоганні зрізи, що вигідно у догляді за декоративними і плодовими деревами та кущами;
 • ріжуча голівка дозволяє ефективно працювати із гілками завтовшки 40-45 мм;
 • дизайн усіх зразків сучасний, пропорції ручок і ріжучих голівок розраховані з високою точністю;
 • інструменти розроблені для роботи із деревиною різної твердості.

Особливості сучкорізів Bahco для саду

Серед великого асортименту інструментів в цій категорії, саме французькі сучкорізи Bahco вважаються одними з найкращих у світі. У чому ж їх секрет? В першу чергу – в якості усіх деталей! Ріжуча голівка складається із надзвичайно міцних лез, які не деформуються під час роботи з товстими і дуже твердими гілками. Леза власник інструменту може заточувати самостійно, однак йому доведеться робити таке завдання не дуже часто. Руків’я створені із легкого та міцного сплаву алюмінію. Під час роботи майстер не втомлюється передчасно завдяки надійній амортизаційній системі, високій маневреності і оптимальній вазі виробу.

Технічні характеристики ріжучих інструментів Бако

 • матеріал лез – високоякісна сталь;
 • руків’я легкі, виконані із сплаву алюмінію;
 • забарвлення рукояток – оранжеве, біле;
 • насадки на руків’ях прорезинені, не ковзають у долонях;
 • призначення – робота із деревами та кущами;
 • виріб містить фірмове маркування;
 • країна виробник – Франція.

Сучкорізи Bahco: переваги та можливості застосування

Такого типу ріжучі інструменти розраховані на використання у сільському, садово-парковому, тепличному, лісовому господарстві, інших галузях. Усюди, де є необхідність обтинати товсті гілки, з якими секатор не справляється, можна застосувати ту чи іншу модель сучкорізу Бако. Після закінчення роботи, цей виріб необхідно акуратно очистити від соку рослин, смоли, інших забруднень. Вигідно в такому випадку застосовувати очисний спрей. Змащення і заточування лез проводять з обережністю. Зберігають інструменти у недоступних для сторонніх людей та маленьких дітей місцях.

Моделі сучкорізів, представлені у нашій крамниці

Наш асортимент поновлюється регулярно, як тільки виробник випускає у серійне виробництво нову модель. Серед найпопулярніших зразків, особливої уваги заслуговують сучкорізи Bahco P 160-SL-90, P 160-SL-75, P 160-SL-60, P 140-F, PG-19-F. Ці моделі відрізняються за здатністю різати гілки різного діаметру, вагою, довжиною ручок та деякими іншими технічними характеристиками. Відповідно до вимог замовника завжди можна підібрати оптимальний варіант.

Купити зручний та надійний сучкоріз Bahco тепер надзвичайно просто – для цього необхідно оформити замовлення із сторінки конкретного товару. Співвідношення ціна-якість на робочий інвентар у Інтернет-магазині Клубу Рослин завжди найкраще, а доставка здійснюється зручним для клієнта способом по всій території України, включаючи Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одесу. При виникненні запитань щодо товарних позицій – обов’язково телефонуйте нашим менеджерам.