F.A.Q

Питання, які найчастіше задають при купівлі рослин

1. Чому варто купувати рослини в компанії «Клуб Рослин»?

Наша компанія працює на ринку України з 2008 року, за цей час ми заслужили повагу і визнання авторитетних садових центрів, студій ландшафтного дизайну та професійних садівників, флористів по всій країні. Нашими постачальниками є кращі розсадники Німеччини, Голландії, Італії та Польщі. З 2011 року, взявши за основу досвід кращих європейських компаній, ми заснували власні розсадники, де вирощуємо якісні декоративні рослини в контейнерах і ґрунті, які пропонуємо нашим клієнтам за доступними цінами. Крім цього, «Клуб рослин» співпрацює з багатьма українськими розсадниками декоративних і плодових рослин, які виробляють сертифікований посадковий матеріал найкращої якості.

2. Як вибрати рослину?

Вибір рослини - це складний процес, на який може знадобитися багато часу і уваги, до того ж наш асортимент становить кілька тисяч рослин, і він постійно оновлюється. Для того, щоб вибір і покупка потрібної вам рослини принесли вам тільки задоволення і відняли якомога менше зусиль і часу, для кожної рослини ми створили індивідуальні картки з максимально докладними описами і фотографіями. Для вашої зручності в кожній з категорій ми створили спеціальні пошукові фільтри за основними характеристиками: наявність і розмір контейнера, габаритні розміри (висота, ширина), форма, колір, кліматична зона і цінова категорія. При виборі рослин Ви завжди можете розраховувати на допомогу наших менеджерів, які негайно відреагують на ваш запит, із задоволенням допоможуть і проконсультують Вас.

3. Чому ціни на рослини з подібними назвами можуть бути різними?

На сьогоднішній день рослини в Україні, на відміну від більшості європейських країн, не є стандартизованими. Вартість рослини визначається якістю використаних матеріалів (саджанець, субстрат, добрива, контейнер), витратами праці і часу на її вирощування: за один і той самий проміжок часу при різному догляді, різних матеріалах і умовах один і той же сорт рослини може досягти різної якості та розміру. Ми пропонуємо своїм клієнтам рослини, які повністю відповідають усім європейським стандартам якості. Всі рослини збагачені добривами пролонгованої дії і захищені від шкідників і хворіб. Можливо, є компанії та інтернет-магазини, які запропонують Вам більш доступну ціну, але якою буде якість пропонованої продукції? Чи варто економити і купувати «кота в мішку»?

4. Яка гарантія, що замовлений товар відповідає опису і фотографіям на сайті?

Як було вже зазначено віще, рослини в нашому садовому центрі відповідають всім необхідним європейським стандартам і нормам, видовим та сортовим характеристикам. Необхідно відзначити наступний нюанс: фотографії на картках товару на нашому сайті можуть не відповідати зовнішньому вигляду рослин  в момент його замовлення. Це пов'язано з кількома факторами. По-перше, всі рослини постійно ростуть і розвиваються і якщо фото було зроблено в період активного росту молодого примірника, то вже через кілька тижнів він буде виглядати зовсім інакше. По-друге, деякі сорти вимагають стрижки, формцвання крони, проведення спеціальних підготовчих робіт (обрізка) восени і навесні. По-третє, чималу роль відіграє пора року здійснення покупки, наприклад, барбарис восени змінює забарвлення свого листя з насичено-зеленого на вогненно-карминовий колір. Якщо ви сумніваєтеся і не впевнені в тому, наскільки фотографія обраної вами рослини відповідає реальній дійсності, наші менеджери можуть зробити фотографію відібраних для Вас рослин і вислати їх по електронній пошті.

5. Я вибрав товари і зробив замовлення на сайті, що далі?

Після отримання замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для його підтвердження та уточнення інформації щодо оплати, адреси доставки та інших деталей. Ми ніколи не відправляємо замовлення без підтвердження і узгодження його по телефону з клієнтом.

6. Як здійснюється доставка замовлення?

Для того, щоб швидко доставити замовлення в будь-який населений пункт України, ми співпрацюємо з трьома основними транспортними компаніями: «Нова Пошта», «Ін-тайм» та «Автолюкс». Ці компанії мають багаторічний досвід роботи на ринку транспортних перевезень по Україні, що гарантує оперативність та якість наданих ними кур'єрських послуг. З цими компаніями у нас укладені договори, завдяки чому ми пропонуємо своїм клієнтам найвигідніші тарифи на доставку замовлень. Вартість доставки залежить від розмірів вантажу і може коливатися від 5% до 20% від його загальної вартості. Також можете отримати замовлення безпосередньо в садовому центрі за адресою: Львів-Підбірці, вул. Спортивна 8.

Доставка вантажу - це просто. Зазначені транспортні компанії мають найбільшу мережу по всій Україні, що гарантує в найкоротші терміни доставку та отримання замовлення в обумовлений заздалегідь час і місце. Більш докладно про умови доставки Ви можете прочитати тут.

7. Чи можу я оплатити замовлення при отриманні?

Ви можете оплатити своє замовлення різними способами, в тому числі і при отриманні товару. Більш докладно про те, як ви можете оплати замовлення, читайте тут.

8. Чи можу я повернути замовлення?

При отриманні замовлення ми рекомендуємо оглянути його на предмет цілісності. Ми робимо все можливе, щоб транспортування було найбільш комфортним для рослин, але, навіть докладаючи максимальних зусиль, в періоди екстремальних погодних умов (спекотне літо, холодна весна) можлива ймовірність незначних ушкоджень. Як правило, при застосуванні спеціального догляду (обрізка, полив, підживка), рослини швидко відновлюються і повертають свій красивий вигляд. Однак за Вами залишається право повернення рослини в 3-х денний термін при попередньому узгодженні з менеджером.

9. Які гарантії ви даєте на рослини?

Рослина - це живий організм, якому вкрай важливий правильний догляд: полив, температурний режим, підживлення, обрізка, формування і, звичайно ж, увага. При висадці або пересадці рослин необхідно враховувати багато факторів, починаючи з сезонності і закінчуючи складом ґрунту. «Клуб Рослин» продає тільки якісні рослини, які вирощені згідно європейських стандартів якості. Ми даємо 100% гарантію на обмін рослини в випадки її загибелі якщо висадку та догляд здійснював наш фахівець. Цю послугу можна замовити за окрему плату тільки у Львівській області.

Питання, які найчастіше задають при купівлі інструментів та товарів для садівництва:

1. Чому варто купувати інструмент та супутні товари в Компанії «Клуб Рослин»?

Наша компанія на ринку з 2008 року, за цей час ми заслужили повагу і визнання садових центрів, ландшафтних студій і професійних садівників по всій Україні. Весь товар, який Ви бачите на сайті, був випробуваний нами на власних розсадниках, в садовому центрі та ландшафтній студії і сотнями наших колег садівників професіоналів по всій Україні. Ми пропонуємо тільки найкраще. Наші постачальники - це всесвітньо відомі компанії Felco, ARS, Tina, Silky, Victorinox, Fiskars, Bellota, MAX co. Ltd, Aglis, OSV-Fleischhauer, Texton, Tenax, Agrojutex. З більшістю виробників ми працюємо безпосередньо і є представниками цих компаній в Україні.

2. Як мені вибрати інструмент або садовий інвентар?

Всі товари в розділах «Садовий інструмент», «Агротекстиль», «Супутні товари», «Добрива» і «Каталоги та література» згруповані за видами і функціональним значенням, що значно полегшує вибір і пошук необхідної позиції. Для більш легкого пошуку за характеристиками і виробниками, можна використовувати фільтри, розташовані в групах товарів зліва.

3. Чому ціни на зовнішньо схожі товари можуть суттєво відрізнятися?

На жаль, на український ринок щодня потрапляють безліч «реплік» і підробок виготовлених на просторах азіатських країн. З вигляду, вони практично нічим не відрізняються від оригіналу, але зовнішність часто оманлива. Існує десятки копій найпопулярнішого секатора у світі - Felco 2, якість більшості з них є невисокою. Є й відносно якісні підробки, але їм все одно далеко до оригіналу. В процесі експлуатації відчувається суттєва різниця в якості оригінальних товарів і «підробок». «Клуб Рослин» гарантує оригінальність і якість всієї лінійки товарів на нашому сайті.

4. Я вибрав і зробив замовлення на сайті, що далі?

Після отримання замовлення менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження та уточнення деталей. Ми ніколи не відправляємо замовлення, без узгодження його по телефону.

5. Як здійснюється доставка замовлення?

Ми співпрацюємо з трьома основними транспортними компаніями: «Нова Пошта», «Ін-тайм» і «Автолюкс». Ці компанії мають багаторічний досвід на ринку транспортних перевезень, гарантують оперативність і якість. З цими компаніями укладені договори, які забезпечують найменші тарифи на перевезення замовлень. Вартість доставки залежить від розмірів, ваги та  і може коливатися від 3% до 15% його вартості. Також можете отримати замовлення безпосередньо в садовому центрі (Львів-Підбірці, вул. Спортивна 8) та офісі в Києві (вул. Старосільска 1У 1-й поверх).

Доставка вантажів - це просто. Зазначені транспортні компанії мають найбільшу мережу, це гарантує те, що Ви без проблем зможете отримати своє замовлення в будь-якій точці України в найкоротші терміни. Більш докладно про умови доставки Ви можете прочитати тут.

6. Чи можу я оплатити замовлення при отриманні?

Ви можете оплатити своє замовлення різними способами, в тому числі і при отриманні. Більш докладно про способи оплати Ви можете прочитати тут.

7. Чи можу я повернути товар?

Так. Згідно закону України «Про захист прав споживачів», протягом 14 календарних днів Ви можете повернути товар, якщо він не використовувався та збережено його товарний вигляд і споживчі властивості.

 

Якщо у Вас залишилися питання, телефонуйте, наші менеджери із задоволенням Вам допоможуть.

(063) 04 30 111
(068) 04 30 111
(050) 04 30 111
Наші менеджери із задоволенням Вам допоможуть.
Найпопулярніші
Показати всі товари