Садовий інвентар

Інтернет-магазин Клубу Рослин пропонує оптовим та роздрібним клієнтам замовити і купити за доступною ціною садовий інвентар – лопати, вила, граблі, сапки, коси, серпи, інші вироби. Кожен садівник чи дачник, або ж працівник на виробництві мусить виконувати свою роботу якісно та професійно. Саме від робочого інструменту часто залежить кінцевий результат – якість перекопування, згортання листя, прокошування, сапання. Враховуючи велику потребу у добротних інструментах, ми підібрали для Вас найкращі зразки, про які мова йтиме далі.

Асортимент інвентарю від Клубу Рослин

 • вила (для компосту, копання, телескопічні);
 • граблі (традиційні, віялові, мініатюрні – для делікатної роботи, полегшені, скарифікатори, для газону, моделі для троянд);
 • держаки (для мотик, секаторів, вил, лопат, грабель);
 • косарки та екстрактори;
 • коси ручні;
 • лопати (багатофункціональні, совкові, штикові, для прибирання снігу, саперні, для автомобіля і кемпінгу, телескопічні, складні, полегшені, для жінок);
 • мачете;
 • сапки та мотики (тяпки, сапки для догляду за краєм газону, тяпки подвійні, розрихлювачі-культиватори,тесло-розпушувачі, тяпки для патіо);
 • серпи.

Призначення садового інвентарю

Кожен інструмент, який представлений у Інтернет-магазині Клубу Рослин має своє функціональне призначення. Вила вигідно використовувати для перекопування пухких ґрунтів, складання компосту, роботи із сіном, перегноєм чи іншими матеріалами. Граблі дозволяють розрівнювати та підготовляти землю для посіву чи посадки рослин, вирівнювати поверхню, збирати листя чи сміття. Мініатюрні моделі дають можливість акуратно працювати із ґрунтом на клумбі, в парнику чи на грядці. 

Держаки для багатьох моделей лопат, грабель чи сапок продаються окремо – саме таким чином максимально зручно підбирати вигідну за висотою і діаметром модель, з урахуванням анатомічних особливостей людини, наприклад, зросту. 

Косарки (тримери, рейдери, колісні моделі) слугують для догляду за газоном чи іншим трав’яним покриттям. Екстрактори незамінні для швидкого і ефективного збору смоли рослин. Ручні коси підійдуть для любителів традиційного способу заготівлі сіна – вони безшумні, прості в експлуатації та доволі довговічні. Серпи незамінні там, де потрібно охайно звільнити ділянку від злаків чи бур’янів, також можуть використовуватися для збору врожаїв у сільському господарстві на невеликих площах.  

Різновидів лопат на даний момент існує дуже багато – їх використовують для копання землі, роботи із піском, снігом, добривами, мульчею, іншими матеріалами. На даний момент створені універсальні, телескопічні, полегшені, мініатюрні моделі для задоволення найрізноманітніших потреб. 

Мачете використовують у лісовому, сільському, садово-парковому господарстві, туризмі, інших галузях – цим інструментом ідеально зрубувати гілки, пагони, бур’яни, ліани, розчищати хащі та зарості. 

Неможливо уявити догляд за рослинами без сапки – цим інструментом видаляють бур’яни, розпушують землю, підгортають кущі, виконують низку інших завдань. 

Основні торгові марки інвентарю

У нас завжди можна замовити і купити товари таких виробників: Bellota (Іспанія), Fiskars (Фінляндія), Truper (Мексика), Romanik та RX Line (Польща). Усі товари оригінальні, містять фірмове маркування та відповідають найвищим стандартам якості. Асортимент систематично поновлюється, тому радимо слідкувати не лише за акціями, але і за новинками!

Переваги садового інвентарю від Клубу Рослин

 • довговічність – при застосуванні за призначенням, використовувати ту чи іншу модель Ви будете багато сезонів поспіль;
 • можливість підібрати зручну модель за вагою та іншими параметрами;
 • простота в експлуатації;
 • надійність;
 • ми реалізовуємо затребувані та популярні у всьому світі товари відомих брендів.

Купити за доступною ціною садовий інвентар тепер дуже просто – достатньо зателефонувати менеджеру, чи оформити покупку самостійно на сайті Клубу Рослин. Співвідношення ціна-якість у нас завжди оптимальне, а доставка здійснюється до Києва, Львова, Одеси, Миколаєва, Харкова, Дніпра, інших міст і регіонів України. При необхідності наші консультанти допоможуть Вам підібрати держаки чи інші аксесуари для лопат, вил, грабель.