Сітка

У вирощуванні декоративних культур, садівництві та ландшафтному дизайні неможливо обійтися без пластикових та металевих сіток, садових бинтів, інших фіксуючих і захисних матеріалів. Сітки ефективно захищають рослини від граду, пошкоджень кротами, зайцями, птахами, іншими тваринами, застосовуються для затінення, огортання комів, для шпалер та ряду інших цілей. Враховуючи великий попит на подібну продукцію, Клуб Рослин пропонує оптовим і роздрібним клієнтам сітки і інші товари найвищого ґатунку за найкращим співвідношенням ціна-якість. Більш детальна інформація про асортимент продукції, бренди і застосування на практиці, наведена далі. 

Різновиди сіток та інших, подібних за призначенням товарів, які реалізовує Клуб Рослин

 • агротекстильний захист від бур’янів;
 • сітки для захисту рослин (крони, цвіту, плодів) від граду;
 • захист від кротів;
 • захист від птахів;
 • сіточки-рукави для грон винограду та інших плодів;
 • шпалерні сіті для городніх і декоративних культур. 

Використання сіток у городництві, садівництві, садово-парковому господарстві та ландшафтному дизайні

Сіті вже доволі тривалий період слугують надійним захистом для найрізноманітніших овочевих, ягідних, плодових культур. Дуже доречні компактні сітчасті рукави для збереження грон дозріваючого винограду та ряду інших плодів, що вирощуються у промислових масштабах та у приватних господарствах. З допомогою накриття можна захистити дерева, кущі, трав’янисті рослини від сонячних опіків чи граду. Особливої уваги заслуговують матеріали, що настилаються на поверхні ґрунту для захисту від бур’янів – це дозволяє мінімізувати застосування гербіцидів і вирощувати органічну продукцію. Доволі актуальні у сучасному дизайні ландшафтів та садово-парковому господарстві захисні накриття від кротів. Використовуючи такі полімерні бар’єрні сітки, тварини вимушено мігрують у інші місця і не створюють небажаних кротовин. Плодові дерева і кущі, а також деякі декоративні рослини захисними матеріалами огортають на зиму для збереження кори від підгризання зайцями. Для виробників посадкового матеріалу та роздрібних покупців пропонуємо високоякісні металеві сітки для комів різних розмірів. Такі сіточки у формі мішечків із м’якого в’язального дроту, дозволяють якісно упакувати кореневу систему куща чи дерева, в тому числі великомірного, для подальшого транспортування, короткочасного зберігання чи пересадки.

Основні торгові марки сіток

У нас завжди можна замовити і купити товари таких виробників: Defender – зелені сітки від граду, Tenax, Клевер – від кротів, Agreen, Nortene, Біотол – сітки від птахів (воронових, шпаків та інших), Juta, TG – для захисту від зайців, Nowo – металеві сітки для обмотки комів, Covereth, Juta, Karatzis, Tenax Ямайка і Солеадо – сітки затіняючі, Tenax – шпалерні сітки для городніх та декоративних рослин, які вирощуються у вертикальній площині. Асортимент постійно поновлюється, тому радимо слідкувати за новинками!

Переваги сіток від Клубу Рослин

 • довговічність – усі товари виготовлені із високоякісних матеріалів (метал, ПВХ, інші) та при використанні за прямим призначенням служитимуть не менше часу, ніж вказано на упаковці виробником;
 • простота в установці та демонтажі – така робота під силу навіть садівнику-любителю;
 • придатність для промислового використання та можливість застосовувати у приватних садах чи городах;
 • ефективність – кожна модель якісно виконує покладене на неї завдання (фіксація, захист, затінення);
 • безпечність – якість рослинної продукції чи декоративність не втрачається, тому сітки і подібні до них матеріали широко використовуються у всьому світі.

Інтернет-магазин Клубу Рослин пропонує широкий асортимент сіток із різних матеріалів та для різних цілей. Пропонуємо також засоби для захисту від бур’янів та спеціальні бинти для дерев і кущів. Навіть найбільш вимогливий клієнт може обрати для себе необхідну модель за вигідною ціною. Доставку товарів здійснюємо оперативно до Києва, Львова, Одеси, Миколаєва, Харкова, Дніпра, інших населених пунктів у будь-якому регіоні України. Наші менеджери завжди радо нададуть Вам точну інформацію по кожній товарній позиції та узгодять найкращий спосіб транспортування покупки.