Інструмент для догляду ARS

(Знайдено: 3 товарів)
 • Сортування:
Напилок для пил ARS 9F-10 (АРС 9F-10)
435.00 грн.
0 відгуків
*Ми повідомимо про появу
 • Категорія - Засоби для гостріння і догляду
 • Бренд (виробник) - ARS
 • Вага, г - 50
 • Довжина, мм - 220
 • Країна виробник - Японія
Точильний брусок ARS SS-240 (АРС SS-240)
280.00 грн.
0 відгуків
*Ми повідомимо про появу
 • Категорія - Засоби для гостріння і догляду
 • Бренд (виробник) - ARS
 • Вага, кг - 0,035
 • Довжина, мм - 100
 • Країна виробник - Японія
Спрей ARS GO-1 для догляду за інструментом (АРС GO-1)
355.00 грн.
0 відгуків
*Ми повідомимо про появу
 • Категорія - Засоби для гостріння і догляду
 • Бренд (виробник) - ARS
 • Країна виробник - Японія
 • Об'єм, мл - 100

Японська компанія ARS – один зі світових лідерів у сфері виробництва садових інструментів. Виготовлення інвентарю базується на використанні сталі бездоганної якості, і тому кожен продукт компанії відповідає усталеним стандартам Японії JIS. Крім того, виробник має свою систему контролю якості продукції.

Серед здобутків компанії ARS – власна система термічної обробки сталі, а також сама сталь, розроблена у співавторстві з провідними спеціалістами зі сталеваріння. Це дозволило запустити у виробництво нові моделі садових інструментів з високими показниками міцності та твердості ріжучих частин на секаторах, сучкорізах та садових ножицях. Окрім вищесказаного, в ARS використовуються верстати, створені спеціально для шліфування поверхонь, які дозволяють створювати садові пили з маленькими кутами загострення.

Догляд за інстру​ментами ARS

Спеціалісти компанії не зупинилися на виробництві виключно інструменту. Усвідомлюючи, що садовий інвентар потребує постійного догляду, в компанії розробили повноцінну лінію засобів для догляду за інструментом. Відомо, що догляд за інструментом – це періодичний огляд, проведення чищення і змащування, гостріння та полірування ріжучих частин тощо. Команда ARS створила цілу низку товарів, які допоможуть поліпшити експлуатаційні характеристики садового інструменту та продовжити термін його служби.

Види інструменту для​ догляду ARS

Всі інструменти для догляду від бренду ARS діляться на дві великі категорії:

 • Інструмент для загострення інвентарю (ідеальні зразки точильного каменю та напилків для пил);
 • Засоби для очищення інструменту (спрей).

У виробництві засобів для догляду за садовими інструментами працівники ARS орієнтуються на ті потреби, які можуть виникнути у людей, що користуються інвентарем відповідного бренду. Але новітні технології виробництва дозволили ARS створити такі засоби, які можуть підходити і для інструментів виробництва інших компаній. Купуючи інструмент для догляду ARS, слід детально ознайомитися з поданими на кожен товар характеристиками, щоб безпомилково обрати саме той засіб, який підійде в кожному конкретному випадку.

Інструменти дл​я заточування ARS

Пристрої для загострення ідеально підходять для секаторів та садових пил виробництва ARS. Вони виготовляються на основі висококласних матеріалів, що дозволяє швидке приведення до ладу улюбленого інвентарю. Нижче назвемо основні позиції, які варті уваги:

 • Напилки для пил – професійні інструменти, які створені для здійснення шліфувань зубців садових пил, їх використовують виключно для тих інструментів, які підлягають заточуванню (не можна застосовувати для виробів на основі імпульсно-загартованої сталі). Напилки мають оптимальні зручні розміри та ідеальну для здійснення робіт форму. Крім того, вироби відрізняються легкою вагою, що є додатковим плюсом товару.
 • Точильні камені – інструменти, які використовують для загострення лез секаторів, зубців пил та ріжучих кромок садових ножиць. Технологія виробництва передбачає збереження властивостей каменя навіть у вологому або промасленому середовищі. За допомогою таких каменів легко загострюються вироби на основі високовуглуцевої сталі. Виробник передбачив дуже компактні розміри подібних засобів та їх високу функціональність.

Спрей для очи​щення від ARS

Даний засіб призначається для здійснення очищення садового інвентарю від різних сторонніх решток. За допомогою спрею можна прибрати пил та налиплий на ріжучих частинах сік рослин. Завдяки унікальній розробці упаковки суміш легко наноситься на інструмент і прибирається разом з усіма формами садового бруду. Спрей виготовляють на основі лужної рідини, яка ефективно діє на соки та смолу рослин. За його допомогою можна видалити навіть застарілий бруд. При очищенні гострота лез зберігається завдяки спеціальним мінеральним ферментам, які входять до складу спрею.

Купити недорого інструмент для догляду ARS в інтернет-магазині «Клуб Рослин» дуже просто – достатньо тільки оформити замовлення та зачекати кілька днів, які потрібні для доставки товарів. Ми швидко опрацьовуємо заявки клієнтів та надсилаємо продукцію в усі міста України.

Найпопулярніші
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Сучкорізи серії Felco 200: універсальна модель з довгими ручками

Сучкорізи серії Felco 200 – це кілька моделей зі схожими характеристиками та деталями, які розрізняються. Пропонуємо огляд моделей Фелко серії С-60 та А-60. ...

Секатор-ножиці Felco 310: збір врожаю однією правою

Легкий і потужний інструмент, що підходить для різних завдань – мрія кожного садівника. Найчастіше секатор-ножиці Felco 310 використовується для збору врожаю і зрізання квітів, але він також підходить для багатьох інших завдань. ...

Складна пила Felco 600: надійний помічник у кармані

Складна пила Фелко 600 від відомого швейцарського виробника – простий за конструкцією та зручний у використанні прилад для садівників-любителів та професіоналів. Читайте огляд інструменту марки Felco 600. ...

Сучкорізи Felco 211: обрізка гілок зі швейцарським комфортом

Швейцарський виробник садового інструменту, легко пізнаваний завдяки фірмовому червоному кольору руків’я інструментів, випустив відразу три моделі сучкоріза серії Felco 211 – 40, 50 і 60 см. Читайте наш черговий огляд. ...