Забезпечити повноцінний полив і безперебійну подачу води на ділянці допоможуть системи поливу, за допомогою яких всі рослини будуть здоровими та зеленими весь сезон. 

Велике значення має правильний підбір необхідних засобів якісної організації системи поливу: прокладок, патрубків, з'єднань для шлангів та кранів, зрошувачів для рівномірного поливу, ремонтників і ніпелів.

Найважливіше значення в організації правильного поливу мають обприскувачі, за допомогою яких можна якісно та швидко не тільки полити рослини, але й обробити засобами захисту від шкідників, знищити бур'ян на ділянці, побілити стовбури дерев. Обприскувачі невеликої ємності (1 - 2 л) призначені для поливу рослин у теплицях, на терасах і в оранжереях. Помпові ручні обприскувачі відмінно поєднують у собі високу якість і ефективність при роботі. Виготовлені вони з високоякісних матеріалів, стійких до впливу хімічних речовин. Обприскувачі ємністю від 10 до 20 л - це ідеальний вибір для роботи в саду. Всі елементи виготовлені з високоміцних матеріалів, що дозволяє використовувати їх не тільки для поливу, а й для санітарної обробки рослин. Нові вдосконалені обприскувачі - це відмінні універсальні пристрої для поливу в саду, з їхньою допомогою Ваша робота стане легкою і приємною.

Лійки для поливу кімнатних рослин - необхідний атрибут догляду: вони виготовлені з якісної пластмаси, легкі та зручні, з довгим носиком для поливу, різного кольору і форми.

У садовому центрі «Клуб рослин» широко представлені засоби для поливу, обприскувачі та лійки; про наявність і властивості потрібних товарів Ви можете ознайомитися на нашому сайті, отримати додаткову інформацію та необхідні рекомендації досвідчених менеджерів.

Доставка обприскувачів та систем поливу

Шановні відвідувачі та клієнти, компанія Клуб Рослин здійснює доставку у всі регіони України. Можлива доставка у наступні міста, а саме Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Ужгород. У цих містах ви можете отримати ваше замовлення у відділеннях нової пошти або будь-якого іншого перевізника. Вся доставка рослин здійснюється з належною обережністю та якістю.

Найпопулярніші
Показати всі товари
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Рандеву у Клубі: Комплексна інженерна підготовка території

Клуб Рослин проводить чудовий семінар для ландшафтних дизайнерів. Семінар триватиме в період із 2 лютого, по 4 лютого. Ви отримаєте можливість чудово провести свій час, отримати нові знання від професіоналів своєї справи та просто відпочити із користю. ...

Чорна П'ятниця у Клубі Рослин

Величезні та просто шалені знижки на рослини, інструменти та товари для садівництва! Поспішайте і Ви, щоб не прогавити знижку на улюблені товари та рослини. Тільки 24 та 26 листопада. І тільки у Клубі Рослин. ...

Ландшафтна Осінь у Львові: як все відбувалось

На свято Покрови, 14-15 жовтня фахівці ландшафтної справи мали чудову нагоду ще ближче познайомитись із красою осіннього Львова. ...

XX Міжнародна спеціалізована виставка-ярмарок с/г продукції, інвентарю, технологій і ремесел

Шановні пані та панове! Хочемо поділитися з вами радісною подією: з 18 по 21 жовтня 2017 року МВЦ "MOLDEXPO" пройде XX міжнародна спеціалізована виставка "FARMER ...