Забезпечити повноцінний полив і безперебійну подачу води на ділянці допоможуть системи поливу, за допомогою яких всі рослини будуть здоровими та зеленими весь сезон. 

Велике значення має правильний підбір необхідних засобів якісної організації системи поливу: прокладок, патрубків, з'єднань для шлангів та кранів, зрошувачів для рівномірного поливу, ремонтників і ніпелів.

Найважливіше значення в організації правильного поливу мають обприскувачі, за допомогою яких можна якісно та швидко не тільки полити рослини, але й обробити засобами захисту від шкідників, знищити бур'ян на ділянці, побілити стовбури дерев. Обприскувачі невеликої ємності (1 - 2 л) призначені для поливу рослин у теплицях, на терасах і в оранжереях. Помпові ручні обприскувачі відмінно поєднують у собі високу якість і ефективність при роботі. Виготовлені вони з високоякісних матеріалів, стійких до впливу хімічних речовин. Обприскувачі ємністю від 10 до 20 л - це ідеальний вибір для роботи в саду. Всі елементи виготовлені з високоміцних матеріалів, що дозволяє використовувати їх не тільки для поливу, а й для санітарної обробки рослин. Нові вдосконалені обприскувачі - це відмінні універсальні пристрої для поливу в саду, з їхньою допомогою Ваша робота стане легкою і приємною.

Лійки для поливу кімнатних рослин - необхідний атрибут догляду: вони виготовлені з якісної пластмаси, легкі та зручні, з довгим носиком для поливу, різного кольору і форми.

У садовому центрі «Клуб рослин» широко представлені засоби для поливу, обприскувачі та лійки; про наявність і властивості потрібних товарів Ви можете ознайомитися на нашому сайті, отримати додаткову інформацію та необхідні рекомендації досвідчених менеджерів.

Доставка обприскувачів та систем поливу

Шановні відвідувачі та клієнти, компанія Клуб Рослин здійснює доставку у всі регіони України. Можлива доставка у наступні міста, а саме Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Ужгород. У цих містах ви можете отримати ваше замовлення у відділеннях нової пошти або будь-якого іншого перевізника. Вся доставка рослин здійснюється з належною обережністю та якістю.

Найпопулярніші
Показати всі товари
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Озеленення Катедральної площі у Львові

Нещодавно у Львові було озеленено площу Катедральну. Для цього було висаджено у контейнери 10 кулястих кленів. Дерева були закуплені коштом міста. Наша команда Клубу Рослин взяла активну участь у висадці цих дерев. ...

Запрошуємо на День відкритих дверей!

Цьогоріч 26 серпня ми будемо проводити День відкритих дверей Клубу Рослин. Гості свята відвідають наш новозбудований садовий центр у с. Стрілки, а також розсадник декоративних рослин в грунті с. Вілявче. Ми з радістю поділимось інформацію про технології вирощування ...

У Клубі Рослин тиждень шалених знижок!

Тиждень шалених знижок - це хороша можливість придбати рослини та товари для саду за приємними доступними цінами. Знижки на товари будуть діяти лише в період з 17 по 23 липня. ...

Результати семінару "Рандеву у Клубі. Догляд і захист рослин."

3-5 липня відбувся семінар "Рандеву у Клубі. Догляд і захист рослин". Дякуємо всім гостям що завітали на наш семінар і прийняли активну участь в навчанні. А також, висловлюємо щиру подяку нашим гостям-спікерам, які виступили на нашій зустрічі ...