Платформи для саду

(Знайдено: 2 товарів)
 • Сортування:
Платформа для саду PS-2/2S Krolik
116523.00 грн.
0 відгуків
*Ми повідомимо про появу
 • Категорія - Платформи для саду
 • Бренд (виробник) - Krolik
 • Країна-виробник - Польща
Платформа для саду PS-1/2S Krolik
92081.00 грн.
0 відгуків
*Ми повідомимо про появу
 • Категорія - Платформи для саду
 • Бренд (виробник) - Krolik
 • Країна-виробник - Польща

З метою ефективного та своєчасного обслуговування великих обсягів фруктових дерев в саду, чи то обрізка гілок, чи побілка штамбів, або й збір плодів, застосовують таке пристосування як платформа для саду. З її допомогою можна значно прискорити роботи зі збору врожаю, приведення в порядок плодових дерев, прибирання та вивезення зайвих гілок.

Платформи для саду

Придбати цю садову техніку пропонуємо в інтернет-магазині «Клуб рослин». Замовлення цього великого устаткування можна здійснити в один клік. Зручний спосіб оплати й доставки з Вами оперативно погодить персональний менеджер. Доставляємо садові платформи, а також всю велику садову техніку, в цілий ряд міст України.

Пропонуємо купити й іншу садову техніку в нашому магазині: візки, тачки, надійні і довговічні гербіцидні обприскувачі відомих зарубіжних фірм.

Призначення обладнання

Платформа використовується для зручної роботи операторів з деревами. Вона забезпечує такі переваги збирачам:

 • дозволяє працювати вище, а значить, легко діставати високі гілки і плоди;
 • причепні варіанти оперативно переміщують збирачів по великій території саду;
 • транспортує зібрані плоди або прибрані гілки, таким чином виключаючи витрати часу і сил на їх перенесення і перевезення операторами.

Платформи для саду доступні в Україні у виконанні як вітчизняних, так і закордонних виробників.

Види платформ для саду

Конструктивні особливості різних видів обладнання дозволяють здійснити таку його класифікацію:

1. Навісні платформи для саду

Навісне обладнання не призначене для проведення садових робіт «на ходу» (так працює причіпна техніка, яку в цей час везе трактор). Ця техніка встановлюються на певний час для робіт на висоті 3,0-3-5 м. Після закінчення робіт платформу може бути спущено, перевезено, і пізніше встановлено ​​в іншому місці.

На навісному майданчику може працювати порівняно велика кількість людей –  до 6 осіб. Обладнання складається з двох функціональних рівнів:

 • нижнього, де стоять контейнери з зібраними плодами або лежать обрізані гілки, а також знаходяться люди;
 • верхнього, легкого, оформленого у вигляді поручнів. Часто його обладнано ще й засобами кріплення для порожньої тари. Цей рівень одночасно страхує людей від падіння і служить для розміщення порожніх відер.

Навісна платформа перевозиться в спущеному вигляді. Для робочого стану її необхідно підняти. Встановлене обладнання піднімають, часто за допомогою гідроприводу, на висоту від 1,2 до 2 м. Оператори збирають плоди в зручну тару, після наповнення якої пересипають плоди в контейнери. Порожня тара може зручно розташовуватися на верхньому ярусі.

2. Причіпні платформи для саду

На причіпний техніці оператори працюють під час повільного руху трактора, що везе таке обладнання. Забезпечується оперативний збір плодів по всьому міжряддю, так як оператори працюють з різних сторін платформи. Максимальна кількість збирачів на одиниці обладнання - двоє людей.

Люди розташовуються на широких металевих приступках, розташованих по внутрішньому краю причіпної техніки. На нижньому рівні розташовуються ящики з плодами. У причіпних варіантів часто ми знаходимо не два, як у навісних, а три робочих рівня. Нижній призначено для контейнерів, середній –  металеві сходинки –  для людей, а верхній (часто знімний) може нести на собі порожню тару.

Один трактор може везти кілька одиниць техніки, послідовно з'єднаних з попередньою. Максимальна кількість обладнання в одному зчепленні – 20 шт.

Інтернет-магазин «Клуб рослин» поставляє своїм покупцям сучасну й якісну техніку для саду з найкращих матеріалів і з оптимальною ергономікою. Зокрема, у нас представлено кращі зарубіжні марки цього обладнання виробництва Польщі. Сучасна польська техніка останнім часом користується підвищеним попитом серед наших покупців.

Найпопулярніші
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Зимова виставка рослин для садових центрів та ландшафтних дизайнерів

«Клуб Рослин» запрошує на першу в Україні зимову виставку рослин, яку фахівці нашого садового центру підготували до нового весняного сезону ...

Запрошуємо на семінар для ландшафтних дизайнерів “Рандеву у Клубі” 4-6 лютого 2022 року

Клуб Рослин продовжує серію Рандеву та запрошує колег провести три зимові дні в колі друзів та однодумців! Чекаємо на Вас 4-6 лютого у Львові ...

Як правильно підібрати інструмент під розмір руки

Щоб робота приносила радість, а не мозолі, секатор потрібно правильно підібрати під розмір руки. Форма кисті, довжина пальців та ширина долоні – це індивідуальні параметри, під які серйозні виробники розраховують лінійки інструменту. ...

Кембрик для підв'язування рослин Agrario: швидко, надійно, зручно

Щоб не витрачати багато часу на підв'язування і захистити рослину від пошкоджень, рекомендуємо купити якісний кембрик Agrario для підв'язування рослин від надійного українського виробника ...