Про нас
Група компаній «Клуб Рослин» надає комплекс рішень для Вашого саду, ландшафтного дизайну, садового центру. Наша місія - робити цей світ красивішим.

Група компаній «Клуб Рослин» надає комплекс рішень для Вашого саду, ландшафтного дизайну, садового центру. Наша місія - робити цей світ красивішим. Ми завжди розвиваємось, і з метою надати вам більше інформації про нас, ми створили сайт, де ви більш детально можете ознайомитись з усім, що ми робимо. 

Група компаній «Клуб Рослин» - це 13 років якісної роботи професіоналів, 37 га хвойних та листяних кущів та дерев, бонсаїв, рідкісних щеплених рослин, більше 1000 сортів різноманітних рослин, величезний вибір професійного інструменту та офіційне представництво більш ніж 30 брендів зі світовим іменем!

Група компаній Клуб Рослин об'єднує такі підрозділи:

 • Роздрібний садовий центр «Клуб Рослин» (Кращий садовий центр України 2012 року) 
 • Гуртовий садовий центр «Клуб Рослин» (один з найбільших в Україні) 
 • Розсадник декоративних рослин в контейнерах (ТМ Floria) 
 • Розсадник декоративних рослин в грунті (37 га хвойних та листяних кущів та дерев, бонсаїв, рідкісних щеплених рослин).
 • Центри професійного садового інструменту у Львові.
 • Інтернет-магазин plants-club.ua 
 • Інтернет-магазин greensad.ua
 • Товариство з обмеженою відповідальність "Гарден Тулз Україна" - імпортер і дистриб'ютор товарів для садівництва.

Нашими партнерами є більше 30 великих розсадників в Україні, 80 садових центрів, 200 ландшафтних дизайнерів по всій Україні. Працюємо з усіма регіонами - Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Черкаси, Ужгород, Суми, Херсон, Вінниця, Хмельницький, Ужгород, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Житомир, Чернівці, Івано-Франківськ, Черкаси, Полтава, Суми, Кропивницький, Краматорськ, Маріуполь, Чернігів та інші.

З "Клубом Рослин" вигідно та комфортно працювати:

 • Зручність співпраці (індивідуальний підхід до кожного клієнта), підбір асортименту, замовлення по телефону, логістика, підбір автотранспорту.
 • Комплекс рішень для промислового саду, ягідника та розсадника за допомогою професійних товарів для садівництва (садовий інструмент, системи фіксації рослин, товари для етикетування, товари для щеплення, добрива пролонгованої дії, субстрати, і т.д).
 • Виконання спецзамовлень – привезення рослин під потреби садових центрів та розсадників, ландшафтні проекти.
 • Комплекс сервісу – консалтинг (технічна інформація, передача досвіду, інструкції), наявність професійної літератури та реманенту.
 • Вигідні одиничні та групові поставки - ми можемо здійснити поставку рослин, починаючи з черенка і закінчуючи великими бонсаями та крупномірами.
 • Гарантія якості – у випадку замовлення по телефону, якщо Вас не задовольняє якість рослин, існує можливість повернути рослин протягом 3-х робочих днів після розвантаження.
 • Доставка по всій Україні.

Для усіх груп клієнтів у нас існують гнучкі та цікаві умови співпраці щодо цін, знижок, умов оплати, доставки рослин. Приєднуйтесь до мережі наших партнерів вже сьогодні!

Роздрібний садовий центр Клуб Рослин (с. Підбірці)

Садовий центр «Клуб Рослин» існує з 2008 року. На сьогоднішній день в садовому центрі продається більше 1000 сортів рослин, з них більше 500 сортів з власних розсадників.

Асортимент садового центру:

 • листяні і хвойні кущі;
 • алейні дерева;
 • багаторічні трави;
 • ліани;
 • вересові рослини;
 • штамбові рослини;
 • топіари, бонсаї (стрижені форми);
 • крупномірні рослини;
 • плодово-ягідні кущі та дерева.

Імпортні рослини ми привозимо з Німеччини, Голландії, Італії та Польщі. Основними критеріями відбору завжди є персональний огляд продукції, здоров'я та якість рослин, щеплені та формовані рослини, репутація партнера розсадника на ринку Європи.

В садовому центрі працюють досвідчені консультанти, які радо надають необхідну інформацію про будь-які рослини. Процес покупки з ними проходить швидко та впевнено.

Розсадники

Існує два розсадники від Клубу Рослин - це розсадник рослин у контейнерах та розсадник рослин в грунті.

На розсаднику рослин у контейнерах вирощуються здорові, красиві, акліматизовані рослини торгової марки Floria, які вирощуються у фірмовому субстраті та спеціальних горщиках.

На розсаднику рослин в ґрунті вирощуються рослини, які продаються у комах упаковані у німецьку мішковину і металеву сітку. Рослини в комах стрижуться 2 рази в рік, стійкі до посухи.

Кількість рослин власного виробництва в розсадниках сягає понад понад 500 сортів - 37 га рослин в ґрунті та 2 га рослин в контейнерах (від 3 до 1000 літрів) - хвойні рослини, листяні кущі, алейні дерева, штамбові та напівштамбові рослини, бонсаї.

Інтернет-магазини садівництва plants-club.ua

У інтернет-магазині садівництва plants-club.ua зібраний весь асортимент професійного інструменту та супутніх товарів, які необхідні як садівнику-початківцю, так і професіоналу. Усі рослини, що є в садовому центрі, також можна придбати і в інтернет-магазині, що є найзручнішим способом отримати найкращі рослини за доступною ціною у мінімальний термін. Вибрати надійний інструмент та рослини онлайн допоможе також наш Youtube-канал, де опубліковано безліч відео-оглядів товарів для садівництва.

Центр професійного садового інструменту у Львові

З метою забезпечення наших клієнтів найкращим інструментом та реманентом по догляду за рослинами у Львові (на базі садового центру Клубу Рослин), відкрито центр консультацій та продажу товарів для професійного садівництва.

Товари таких відомих марок як ARS, Silky, Buddy Tape, MAX та Okatsune (Японія), Felco, ISTOR та Victorinox (Швейцарія), Тіnа, Lowe, Etiketten Becker та Mankar (Німеччина), Fiskars (Фінляндія), Bellota (Іспанія), Bahco (Франція) Stafor, Antonini, Alvaro Bernardoni та Due Buoi (Італія), Gripple (Великобританія), Rosa (Польща), Ekompany (Голландія) та багато іншого якісного інструменту можна спробувати та придбати за найдоступнішими цінами.

Окрім того, центри пропонують велику кількість супутніх товарів: технічні контейнери та горщикиплівки та гумки для щеплення, кембрики та спеціальні дроти для підв’язки рослин, садові вари та засоби догляду за рослинами, етикетки та табличкипрофесійну літературу та безліч інших необхідних речей для ефективного садівництва.  

З липня 2015 року компанія Клуб Рослин стала ексклюзивним дистриб'ютором та прямим імпортером легендарних європейських виробників Felco, ARS, ISTOR, Eticketten Becker, Ekompany на території України. Центр співпрацює як з роздрібними та гуртовими клієнтами, так і з партнерською мережею дилерів.

Товариство з обмеженою відповідальність "Гарден Тулз Україна"

Для здійсненням експортно-імпортних операцій в грудні 2015 року засновниками компанії Клуб Рослин було зареєстроване Товариство з обмеженою відповідальністю "Гарден Тулз Україна" (ГТУ). На сьогодняшній день ГТУ має декілька десятків прямих міжнародних контрактів з провідними виробниками професійного інструменту та товарів для садівництва.

ТзОВ "Гарден Тулз Україна" є офіційним дилером на території України таких відомих торгових марок:

Офіційний імпортер EKOTE в Україні

Також ми стали офіційним імпортером добрив EKOTE в Україні. Екоте - голландські добрива для підживлення культурних рослин, овочів, фруктів.  Вони є екологічними та розкладаються, вивільняючи поживні речовини. Більше про добрива голландської фірми EKOTE ви можете дізнатись на сайті