Про нас

Компанія «Клуб Рослин» надає комплекс рішень для Вашого саду, ландшафтного дизайну, садового центру. Наша місія - робити цей світ красивішим.

Клуб Рослин - це:

 • Роздрібний садовий центр «Клуб Рослин» (Кращий садовий центр України 2012 року) 

 • Гуртовий садовий центр «Клуб Рослин» (Один з найбільших в Україні) 

 • Розсадник декоративних рослин в контейнерах (ТМ Floria) 

 • Розсадник декоративних рослин в грунті (33 га хвойних та листяних кущів та дерев) 

 • Центри професійного садового інструменту у Львові та Києві

 • Інтернет-магазин plants-club.ua 

 • Товариство з обмеженою відповідальність "Гарден Тулз Україна"

Нашими партнерами є більше 30 великих розсадників в Україні, 80 садових центрів, 200 ландшафтних дизайнерів по всій Україні. Географія міст доволі велика - Київ, Одеса, Дніпро, В, Харків, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Черкаси, Ужгород, Суми, Херсон та інші.

Основними критеріями нашої репутації та вигідності є:

 • Зручність співпраці (індивідуальний підхід до кожного клієнта), підбір асортименту, замовлення по телефону, підбір автотранспорту.
 • Виконання спецзамовлень – привезення рослин під потреби садових центрів та розсадників, ландшафтні проекти.
 • Комплекс сервісу – консалтинг (технічна інформація, передача досвіду, інструкції), наявність професійної літератури та реманенту.
 • Вигідні одиничні та групові поставки - ми можемо здійснити поставку рослин, починаючи з черенка і закінчуючи великими бонсаями та крупномірами.
 • Гарантія якості – у випадку замовлення по телефону, якщо Вас не задовольняє якість рослин, існує можливість повернути рослин протягом 3-х робочих днів після розвантаження.
 • Доставка по всій Україні.

Для усіх груп клієнтів у нас існують гнучкі та цікаві умови співпраці щодо цін, знижок, умов оплати, доставки рослин.

Приєднуйтесь до мережі наших Партнерів вже сьогодні!

Роздрібний садовий центр Клуб Рослин

Садовий центр «Клуб Рослин» існує з 2008 року. На сьогоднішній день в садовому центрі продається більше 800 сортів рослин, з них більше 200 сортів з власних розсадників.

Асортимент садового центру - це:

 • листяні і хвойні кущі
 • алейні дерева
 • багаторічні трави
 • ліани
 • вересові рослини
 • штамбові рослини
 • топіари, бонсаї (стрижені форми).
 • крупномірні рослини
 • плодово-ягідні кущі та дерева.

Імпортні сорти рослин ми привозимо з Німеччини, Голландії, Італії та Польщі. Основними критеріями відбору завжди є персональний огляд продукції, щеплені та формовані рослини, вивчення досвіду та репутації партнера на ринку Європи.

В садовому центрі працюють досвідчені консультанти та садівники, які радо надають усю необхідну інформацію про будь-які рослини. Процес покупки з ними проходить швидко та впевнено.

Розсадники

Існує два розсадника від «Клубу Рослин» - це розсадник рослин у контейнерах та розсадник рослин в грунті. 

Це здорові, красиві, акліматизовані рослини з красивими етикетками торгової марки Floria, які вирощуються у фірмовому субстраті та спеціальних горщиках.

Рослини в комах стрижуться 2 рази в рік, стійкі до посухи та вкорінені або в 15-літрові контейнери, або в міцну німецьку мішковину з подвійним покриттям.

Кількість рослин в розсадниках сягає понад понад 200 сортів - 33 га рослин в грунті та 1 га рослин в контейнерах 3-5-10 літрів.

Центри професійного садового інструменту у Львові та Києві.

З метою забезпечення наших клієнтів найкращим інструментом та реманентом по догляду за рослинами спочатку у Львові (на базі садового центру Клубу Рослин), а пізніше в Києві, відкрито центри консультацій та продажу товарів для професійного садівництва.

Товари таких відомих марок як ARS, Silky та Okatsune (Японія), Felco, ISTOR та Victorinox (Швейцарія), Тіnа, Lowe та Mankar (Німеччина), Fiskars (Фінляндія), Bellota (Іспанія), Stafor, Antonini, Alvaro Bernardoni та Due Buoi (Італія) та багато іншого якісного інструменту можна спробувати та придбати за найдоступнішими цінами.

Окрім того, центри пропонують велику кількість супутніх товарів: технічні контейнери та горщики, плівки та гумки для щеплення, кембрики та спеціальні дроти для підв’язки рослин, садові вари та засоби догляду за рослинами, етикетки та таблички, професійну літературу та безліч інших необхідних речей для ефективного садівництва.  

З липня 2015 року компанія Клуб Рослин стала прямим імпоретором легендарних європейських виробників Felco та Mankar на території України. Центр співпрацює як з роздрібними та гуртовими клієнтами, так і з партнерською мережею дилерів.    

Інтернет-магазини садівництва plants-club.ua

У інтернет-магазині садівництва plants-club.ua зібраний весь асортимент професійного інструменту та супутніх товарів, які необхідні як садівнику-початківцю, так і професіоналу. Усі рослини, що є в садовому центрі також можна придбати і в інтернет-магазині, що є найзручнішим способом отримати найкращі рослини за доступною ціною у мінімальний термін. Вибрати рослини онлайн також зручно на нашому Youtube-каналі

Товариство з обмеженою відповідальність "Гарден Тулз Україна"

Для здійсненням експортно-імпортних операцій в грудні 2015 року засновниками компанії Клуб Рослин було зареєстроване Товариство з обмеженою відповідальністю "Гарден Тулз Україна"(ГТУ). На сьогодняшній день ГТУ має декілька десятків прямих міжнародних контрактів з провідними виробниками професійного інструменту та товарів для садівництва.

ТзОВ "Гарден Тулз Україна" є єдиним офійіним ділером на території України таких відомих торгових марок як:

Felco (Швейцарія)

ISTOR (Швейцарія)

ARS (Japan)

Japan concept (Японія)

MAX co ltd (Японія) 

Gripple ltd (Великобританія)

Vectornate ltd (Великобританія)

Step Systems (Німеччина)

H. + L. Wahler (Німеччина)

MMM (Німеччина)

STAFOR (Італія)

Antonini (Італія)

ArtiTec (Італія)

Cordioli (Італія)

SIAT (Італія)

Barozzi Vernici (Італія)

Bekaert (Чеська республіка)

Garden Plast (Польща)

Rosa (Польща)

Для задоволення потреб наших клієнтів та представлення на ринку України усіх світових новинок, цей переілк постійно поповнюється новими контрактами з виробниками якісного і сучасного садового інструменту та супутніх товарів для професійного садівництва.

Ми постійного відвідуємо відомі світові галузеві виставки в пошуках нових цікавих постачальників та прислуховуємося до потреб своїх клієнтів і знаходимо необхідні товари під замовлення.   

ТзОВ "Гарден Тулз України" є платником ПДВ та єдиного податку (3 група)

Реквізити товариства з обмеженою відповідальністю Гарден Тулз Україна

Код ЄДРПОУ 40152831. ІПН 401528313244.

Юридична адреса: 81223, Львівська обл., Перемишлянський р-н, с.Стрілки, вул.Галицька, буд.170.

Поштова адреса: 79049, м.Львів, а/с 10385.

Банківські реквізити: рахунок № 26001505728 у ПАТ “Райффайзен Банк Аваль”, м. Київ; МФО 380805.

Найпопулярніші
Показати всі товари