Препарати для прочищення труб

Показано 1–1 із 1 товар
Зображення
Артикул
Товар
Рейтинг
Ціна
Артикул: 120400800201
3 відгуки
  • Склад: менше 5%: неіоногенні ПАР, ензими; бактеріальні культури
  • Форма: порошок
  • Призначення: для прочищення будь яких засмічень у каналізаційних трубах (крім волосся)
  • Вага, г: 35
  • Країна-виробник: Бельгія
  • Тип: ферментний препарат

Справна каналізаційна система – одна з необхідних умов комфортної життєдіяльності сучасної людини. Однак досить часто користувачі стикаються з проблемою її неочікуваного та завжди невчасного засмічення. Щоб не вдаватися до неприємних та тривалих механічних маніпуляцій, варто завчасно купити засіб для чищення труб. З його допомогою ви зможете самостійно та без особливих зусиль розв’язати проблему забруднення каналізації.

Як вибрати засіб від засмічення труб

Перш ніж починати вибір препарату, важливо визначити основну причину утворення пробки, яка призводить до зменшення функціонального роз’єму труби. Її виникнення можуть спровокувати: волосся, великі фрагменти побутових відходів, налипання жиру, поступове відкладення солей тощо.

Відмінним помічником в боротьбі з несподіваною неприємністю стане правильно підібраний засіб для прочистки каналізації, який допоможе значно прискорити та спростити цей процес.

Отож, перше, на що потрібно звернути увагу – ступінь та причина засмічення. Наступний, не менш важливий фактор – вид матеріалу, з якого виготовлені каналізаційні труби. Для металу та пластику необхідно використовувати різні активні речовини, дія яких не зашкодить цілісності виробу та не призведе до утворення на його стінках осадів.

Наприклад, головним компонентом такого відомого всім засобу для очистки труб Крот є їдкий натрій, який вважається одним з найсильніших лугів. Тому фахівці рекомендують вкрай обережно використовувати його для прочищення пластикових мереж. До складу інших прочищувачів хімічного походження входять агресивні кислоти, які також можуть принести більше шкоди, ніж користі.

Бактерії як засіб для чищення труб

Для тих, хто дбає про своє здоров’я та навколишнє середовище і не бажає застосовувати хімічні речовини, варто скористатися сучасними та не менш ефективними біопрепаратами для каналізації. Їх дія спрямована на швидке та безпечне розкладання різних видів засмічень та переробку відходів у нешкідливі складові.

Зверніть увагу на асортимент нашого інтернет-магазину «Клуб Рослин», в якому представлено, зокрема, надзвичайно дієвий засіб для прочищення труб Profi Plus Drain Line від відомого бельгійського виробника. Унікальний продукт поєднує в собі передові технології виробництва та натуральний підхід до очищення сантехнічних елементів. Вчасне використання засобу забезпечує надійний результат без шкоди довкіллю та каналізаційним системам незалежно від їх різновиду.

Головна особливість препарату – його унікальна формула, створена на основі біологічно активних речовин: суміші ензимів та безпечних мікроорганізмів. В складі біопрепаратів не міститься агресивних кислот та каустичної соди.

Переваги біологічних засобів для прочистки каналізації

Перше, на що звертають увагу покупці господарської, садової та городньої продукції Садового центру «Клуб Рослин» – це її доступна ціна. До наступних беззаперечних переваг наших прочисних препаратів відносяться:

  1. Універсальність застосування. Завдяки тому, що до складу засобу не входять агресивні компоненти, його можна використовувати будь-де – на кухні, у ванній кімнаті чи навіть на вулиці.
  2. Високі показники ефективності.
  3. Безпечність для довкілля та здоров’я людини.
  4. Багатофункціональність. Препарат усуває не лише засмічення, а й неприємні запахи, які виникають в результаті його утворення. Таким чином, він запобігає появі небезпечного патогенного середовища.

Професійний засіб для чищення труб – це ваш надійний партнер у боротьбі з засміченнями та поглибленим доглядом за системою каналізації. Завітайте на сайт інтернет-магазину «Клуб Рослин» та замовляйте необхідні вам засоби для біодеградації з оперативною доставкою у будь-який куточок України. Ми відправляємо замовлення надійними поштовими службами у Київ, Дніпро, Одесу, Харків та інші населені пункти країни.