Грінтекс – агроволокно європейської якості від українського виробника

В наш час аграріям та селянам не просто вирощувати конкурентну рослинну продукцію та отримувати при цьому гарний прибуток. Однак, не усе так погано, як може видатися на перший погляд. Для того, щоб виробники овочів, фруктів, ягід, розсади чи декоративних рослин могли купити недорого якісне агроволокно (спанбонд), спростили прийоми догляду за рослинами і отримали високоякісну продукцію, українським виробником було закуплено сучасне обладнання і започатковано виробництво цього товару.

На даний момент потреби внутрішнього ринку у спанбонді задовольняє як імпортна продукція, так і не менш якісна продукція вітчизняного виробництва – GREENTEX.

Переваги продукції Грінтекс

 • Невелика ціна: вартість імпортних аналогів є вищою.
 • Зручний формат – полонта виготовляються різної ширини і довжини. Це зручно і для маленьких господарств, і для виробництва.
 • Для різних цілей розроблені зразки з оптимальною щільністю – від тонких до дуже щільних.
 • Колір матеріалу буває білим, чорним та чорно-білим. Його обирають відповідно до потреб – укриття, мульчування, підстилки, затінення, захистку від птахів, інших завдань.
 • Зручна упаковка у вигляді пакету чи рулону із відповідним маркуванням.
 • Довговічність: на відміну від деяких імпортних аналогів, матеріал Грінтекс може використовуватися декілька сезонів поспіль, при цьому не виникають деформації, розриви, не втрачаються первинні характеристики.
 • Універсальність: полотно може застосовуватися для догляду за декоративними та сільськогосподарськими рослинами.

Про любов клієнтів свідчить велика кількість схвальних відгуків і затребуваність білих, чорних та чорно-білих зразків. Для найбільш вибагливих клієнтів виробник створив серію агроволокна із зміцненими краями. Такий товар ще більш довговічний та служить надійно впродовж багатьох років. Єдиною вимогою є делікатна очистка матеріалу та зберігання у спеціально відведених сухих приміщеннях, де не потрапляє пряме сонячне проміння та відсутні гризуни.

Чому ми радимо купити спанбонд Грінтекс

 • У переший рік використання Ви отримаєте хороший результат – урожай садово-городніх культур дозріватиме швидше і матиме кращий товарний вигляд.
 • Купуючи український товар, Ви підтримуєте вітчизняного виробника, що позитивно для економіки країни та аграрного сектору.
 • Виробник пропонує великий асортимент продукції для різних потреб. Тому, Ви гарантовано знайдете той зразок, який найкращим чином підійде для догляду за рослинами.
 • Використовуючи агроволокно, рослини отримають захист від спеки та морозу, вітру, граду, сильного дощу, шкідників (комах, молюсків), птахів, інфекційних захворювань, бур’янів та ряду інших несприятливих чинників.

Монтаж і демонтаж матеріалу дуже простий. З таким завданням здатен впоратися навіть юний аграрій чи садівник. Однак, варто відразу придбати сумісні пластикові кілочки чи інші засоби для ефективної фіксації спанбонду.

Агроволокно GREENTEX – це висока якість, екологічність, надійність і довговічність! Тисячі задоволених фермерів, селян та дачників вже випробували вітчизняний спанбонд, залишилися задоволеними та отримали чудову винагороду – здорову рослинну продукцію та щедрі врожаї.

 • Дата публікації: 28.06.2019


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Прищепний секатор Artitec 3T: ідеально дзеркальний зріз і щеплення брунькою

Огляд італійського секатора для щеплення рослин Artitec 3T. Головні переваги професійного інструменту для садівників. Фото та відео з експертною оцінкою ...

Секатори Fiskars: переваги та недоліки

Читайте детальну інформацію про секатори Фіскарс ✂ Який інструмент вибрати? ⚖ Реальні тести і відгуки про Fiskars. Плюси і мінуси. Фото ...

Складна садова пила Stocker 1419 (Zyklon 180): комфорт, який завжди з тобою

Складна садова пила Zyklon 180 (модель Stocker 1419) гармонійно поєднує у собі надійність професійного інструменту та доступну ціну. Пропонуємо детальний огляд цього чудового інструменту ...

Секатори Stocker типу «рублячі ножиці»: чудова четвірка італійських професіоналів

Особливістю садових інструментів італійської компанії Stocker є висока різальна здатність і яскравий дизайн. Пропонуємо огляд секаторів типу «рублячі ножиці» ...