ARS: переваги інструменту від японського виробника

  • 2020-03-18

ARS corporation — компанія, що є одним з передових виробників професійного інструментарію для садівництва. Вона має поважну репутацію не лише безпосередньо у Японії, де садівництво набуло культу, але й в різних куточках світу. Американські садівники вигадали власну розшифровку для абревіатури бренду — «Always Really Sharp», тобто "Завжди дійсно гострий". Слід зазначити, що слово Sharp має в англійській мові безліч значень — гострий, точний, високопрофесійний, крутий. Це вказує, що бренд дійсно одержав високу оцінку людей, які використовували його продукцію.

Японська сталь, яка використовується компанією ARS corporation, відома високою якістю, тому прослужить інструмент цього бренду дуже довго — і в будь-якому віці вироби від ARS будуть вражати своєю досконалістю та ідеальною функціональністю. Нещодавно вироби від бренду ARS зʼявилися на ринку України.

Особливості садового інструменту від ARS corporation

Висока якість інструменту, який належить до елітного сегменту, починається на етапі розробки проекту кожного виду продукції  та її виробництва.

Для продукування інструментів використовується сталь марки JIS. Таке маркування означає відповідність Японському Промисловому Стандарту. Це спеціальна марка сталі, створена для виробництва інструментів у Японії. Вимоги до цієї марки сталі значно вищі, ніж передбачені світовими стандартами. Структура цієї марки сталі оригінальна, дрібнозерниста. Сталь має високий вміст вуглеводню Це гарантує її високу зносостійкість. Компанія-виробник гарантує завдяки використанню такої марки сталі тривалий термін служби інструментів навіть при інтенсивному використанні.

Сталь проходить складну процедуру загартовування. Для цього сталь, що буде використовуватися для створення інструментів, при певних температурах витримується у мартенівських печах. У результаті суттєво підвищилися такі важливі показники, як твердість та міцність готових виробів. Методика загартовування у мартенівських печах від компанії ARS визнана однією з найефективніших у металургії.

Імпульсне загартовування леза дозволяє інструменту бути міцним, зносостійким та водночас еластичним. Таку методику обробки застосовують, наприклад, для загартовування лез садових пилок. Уже готові полотна лез нагрівають високочастотним випромінюванням та моментально охолоджують. Весь процес триває долі секунди.

Особлива методика заточування та шліфування дозволяє максимально довго зберігати інструменти гострими. Для того, щоб досягнути такого результату, за допомогою сучасних високих технологій надзвичайно твердий та міцний метал заточують під максимально гострим кутом. А вищеописані методики загартування лез роблять ефект заточування тривалим.

Запобіганню появі корозії виробник приділив особливо багато уваги. Щоб запобігти хімічному впливу вологи та повітря на сталь, застосовується одна з трьох методик обробки сталевих деталей інструментів:

  • Тверде хромування;
  • Хімічне нікелювання;
  • Фторвуглеводневе покриття.

Всі методики гарантують щільне прилягання захисного покриття до металевої деталі. При експлуатації виробів навіть в інтенсивному режимі покриття залишатиметься на місці.

Всі види покриття створюють ефект приємного металевого блиску. Тож антикорозійне напилення має й естетичну вагу.

Для японців якість кінцевого продукту має особливе значення, тож перевірка контролю якості багаторівнева. Перевіряється:

  • Якість сировини;
  • Тонкощі процесу виробництва на всіх етапах;
  • Готова продукція та якість її функціонування.

Перевірку  — компʼютерну та ручну — проходить кожен інструмент, який надходить у продаж під маркуванням цього японського бренду. Найменший дефект стає причиною вибраковування продукції.

Інноваційна розробки від ARS corporation змушують по-новому подивитися на всі інструменти. Наприклад, цей бренд запропонував пилки, що заточені на пиляння при докладанні зусиль і натисканні від себе. Таким чином садівник може використати свою вагу для того, щоб прикладати менше зусиль при розпилюванні гілок. Інноваційні рішення були використані і при створенні інших інструментів. Інтелект інженерів ARS corporation покликаний, щоб садівники використовувати мінімум зусиль під час роботи в садку. Деякі інструменти, створені цим брендом, не мають аналогів — наприклад, телескопічні пилки, секатори та садові ножиці, що дозволяють без проблем дістати будь-яку гілку.

Бренд має широкий асортимент товарів, у якому можна знайти інструменти як для догляду за садом промислових масштабів, так і для домашнього квітникарства, наприклад, створення бонсай, чи флористики. І кожен різновид інструментів вирізняється функціональністю та досконалістю.

Елегантний та досконалий дизайн — це той нюанс, який відрізняє всі японські витвори. Вишуканий мінімалізм, продумана зручність та функціональність, плавні лінії — і нічого зайвого. Ви обовʼязково оціните продукцію від бренду ARS.

Інтернет-магазин "Клуб Рослин" пропонує оригінальну продукцію японського бренду ARS. Ви можете його придбати за розумними цінами з доставкою у будь-який куточок України. Випробуйте справжню якість — і роботи у саду стануть для вас особливим задоволенням!

Залиште коментар