Чому ціни на зовнішньо схожі товари можуть суттєво відрізнятися?

Компанія «Клуб Рослин» співпрацює з багатьма світовими брендами, які спеціалізуються на виготовленні якісного садового інвентарю та інструментів для проведення садово-городніх робіт. Серед партнерів нашої компанії – відомі торгові марки з Японії (ARS, Silky, Okatsune), Швейцарії (Felco, ISTOR, Victorinox), Німеччини (Тіnа, Lowe, Mankar), Фінляндії (Fiskars), Іспанії (Bellota), Італії (Stafor, Antonini, Alvaro Bernardoni, Due Buoi) тощо.

Ціни на товари варіюються​ в залежності від кількох чинників:

  • Кожен виробник має свою цінову політику;
  • Залежно від країни, з якої привезено товар, ціна може бути різною;
  • Матеріали, використані для створення інструментів від різних торгових марок також різні, що впливає на граничну ціну товару;
  • Якість товарів – прямий показник, який впливає на формування ціни;
  • Особливості металу, з якого виконані ріжучі конструкції інвентарю – чим  твердіший метал, тим вища вартість товару;
  • Наявність поліпропіленового покриття держаків та ручок впливає на формування ціни продукту;
  • Універсальність інструменту – чим більше він виконує функцій, тим вища ціна.

Співпраця з провідними в​иробниками світу – запорука успішної роботи з клієнтами

Компанія «Клуб Рослин» з кожним роком розширює коло своїх партнерів. Саме тому на сторінках каталогів можна знайти багато подібних садових інструментів з різноманітними цінами. Клієнт сам обирає найбільш прийнятну для нього модель згідно своїх фінансових можливостей. Ми ж, в свою чергу, невтомно працюємо над поповненням асортименту якісних садових та городніх інструментів, щоб полегшити кожному з Вас роботу в саду чи на городі.

Якісні секатори різних конфігурацій, сучкорізи та косарки, садові тачки та засоби для поливу – це лише дещиця з того широкого поля наших пропозицій, яке наявне станом на сьогодні. Ознайомившись з описами товарів, клієнт може зі стовідсотковою впевненістю визначитися з вибором. Радимо звернути увагу і на змінні частини до садового інвентарю – переважна їх більшість поставляється від виробників, які ставлять питання якості вище власного зиску.

Як порівняти ціни на по​дібні товари?

Для порівняння цін на сайті інтернет-магазину «Клуб Рослин» є спеціальне поле, в яке дуже просто додати товари, щоб обрати оптимальну ціну. Якщо виникають запитання щодо співвідношення ціни і якості, наші менеджери з готовністю нададуть відповіді на всі запитання. Навіть при широкому виборі подібних товарів Ви зможете зорієнтуватися завдяки зручному інтерфейсу нашого сайту.

Пропонуємо купити садовий інструмент або інвентар за доступною для Вас ціною! Ви завжди можете розраховувати на гарантії, які надають виробники при продажі своїх товарів. При невідповідності заявленим характеристикам клієнти мають змогу повернути куплені товари та обміняти їх в означений законом «Про захист прав споживачів України» термін. Порівнюйте ціни та купуйте якісний інвентар для саду вже сьогодні – і порядок на Вашій присадибній ділянці виправдає всі Ваші витрати!