День Відкритих Дверей 19-07-2018

 • 2018-07-19

Одним із основних напрямків роботи «Клубу Рослин» є створення сильної професійної спільноти ландшафтних дизайнерів та садових центрів України, прагнення вкласти максимум зусиль в його розвиток та сприянні плідної, взаємовигідної взаємодії у цій спільноті.

Саме тому ми проводимо пізнавальні та цікаві зустрічі «Рандеву у Клубі», а також різноманітні захоплюючі заходи. Одним із таких заходів є День Відкритих Дверей «Клубу Рослин». Саме тут Ви матимете змогу обрати рослини для створення своїх шедеврів на Осінній сезон, а також отримати вичерпну інформацію щодо нових трендових сортів.

Наші Дорогі Друзі та Знайомі, Ландшафтні Дизайнери та  Cадові центри, з якими ми поки що не зовсім знайомі, запрошуємо Вас до Львова, на День Відкритих Дверей «Клубу Рослин».

Цьогоріч, саме для Вас, ми вирішили провести нашу зустріч у новому форматі. У форматі, який налаштовує на поєднання роботи і відпочинку.

Почнімо спочатку

Ми зустрінемо Вас по приїзду до Львова та нагодуємо смачною їжею, адже де Ви бачили справжнього львів’янина, який залишає своїх гостей голодними?

Опісля смачного сніданку, ми Вам пропонуємо послухати чудову лекцію від професіоналів своєї справи, тема лекції актуальна для всіх, а саме: «Трендові рослини для ландшафтного дизайну України». Саме на цій лекції Ви дізнаєтесь про те, які рослини є трендовими для садів, які з’явились нові цікаві сорти для вирощування в Україні, які рослини стають популярними, які рослини стають «зірками» в ландшафтному дизайні.

Опісля початкового знайомства, ми покажемо Вам наш розсадник, місце, в яке ми вклали душу, адже кожна рослина, кожен кущик та кожне дерево вирощене з любов’ю, бо ми любимо те, що ми робимо. У Вас буде нагода провести невеличку прогулянку нашим розсадником, та переконатись у цьому на власні очі. А, ще, Ви будете неймовірно вражені ароматами, які  відчуєте в нашому розсаднику: запахи хвої та різноманітних квітучих дерев, у поєднанні з чистим, свіжим повітрям, однозначно налаштують Вас на відповідний настрій.

Також Ви зможете обрати рослини для своїх майбутніх шедеврів. Навіть більше, завдяки своїм гострим знанням у сфері, яку Ви обрали, у Вас буде нагода виграти декілька призів, а саме: рослини, інструменти або дегустацію.

Продовження

Кожному відомо, що розширювати коло знайомств – це дуже корисна та справа. Саме тому ми активно практикуємо технологію нетворкінгу.

Мабуть, ми Вам ще не розказували, але у Клубу Рослин, окрім розсадника в ґрунті, є ще розсадник у контейнерах, яким Ви також матимете змогу прогулятись.

Свіже повітря та прогулянки чудово впливають на появу апетиту, а враховуючи те, що ми будемо на природі, ми точно не зможемо обійтись без здорових та корисних страв, приготованих на грилі! І, щоб повністю задовільнити наші смакові рецептори, ми підготували для вас справжній львівський домашній смаколик: вишнівку, тобто, чудову настоянку на домашніх вишеньках, які вже давно радують око справжнього львівського пана.

Після прогулянки та ближчого знайомства, Орест Дейнека, виробник малинового вина, єдиного та ексклюзивного в Україні буде нам презентувати свої вироби, які ми зможемо продегустувати. Адже так приємно поєднувати корисне з приємним та дізнаватись стільки нового!

Завершення

І, яка ж це буде поїдка до Львова, якщо ви не побачите самого міста? Ми з Вами відвідаємо серце Львова, сам центр міста, де колись проводили свої шумні гулянки батяри, а дами гуляли з парасольками під львівським дощем, де професори Львівської Політехніки та Університету Франка проводили свої дискусії зі студентами за столиками у кафе, а каву подавали прямісінько зі свіжою газетою. Ми з вами насолодимось атмосферою міста, яке вважається кавовою столицею, але в якому не має жодної кавової плантації, міста, в якому сучасне поєднується з минулим, міста, до якого Ви точно повернетесь ще неодноразово!

Коротенька програма

 День відкритих дверей «Клубу Рослин»

 18 серпня 2018 (субота)

Програма:

 • 08.30 – трансфер із залізничного вокзалу в розсадник «Клубу Рослин».
 • 09.30 – 10.30 – сніданок.
 • 10.30 – 12.00 – лекція з оглядом «Трендові рослини для ландшафтного дизайну в Україні»
 • 12.00 - 13.00  – прогулянка по розсаднику рослин в контейнерах. Конкурси по знанню рослин та інструментів. Майстер-клас по заточці інструментів.
 • 13.00 – 14.00 – знайомство учасників між собою за допомогою технології «нетворкінг».
 • 14.00 – 15.00 – обід (гриль, вино). Дегустація настоянки з вишні.
 • 15.00 – 17.00 – прогулянка по розсаднику рослин в ґрунті.
 • 17.00 – 17.30 – презентація і дегустація ексклюзивного єдиного в Україні малинового вина. Конкурс виноробства. Орест Дейнека, виробник малинового вина.
 • 17.30 – 18.30 - переїзд до Львова.
 • 18.30 – 20.00 – екскурсія цікавими незвичними місцями Львова.

 

 

Залиште коментар