День відкритих дверей 2020

  • 2020-07-21

Чудова новина для наших Друзів, Однодумців та Колег!

Група Компаній “Клуб Рослин” несе важливу місію: Ми покращуємо простір людей!

Ми це робимо, щоб зробити світ, який нас оточує ще кращим, більш барвистим та зеленим!

Спільними зусиллями, наші Дорогі Клієнти, Друзі, Дизайнери та Садові центри — ми можемо досягти надзвичайних професійних висот, взаємовигідної співпраці та проводити втілювати цю місію в життя. 

Тому, запрошуємо вас до Львова на День Відкритих Дверей «Клубу Рослин» 2020!

Дата: 29.08.2020 (субота)

Місто: Львів

 

Зустріч

Якщо ми з вами вже неодноразово зустрічались на різноманітних семінарах та фестивалях, які проводить Клуб Рослин, то ви маєте точно знати, що ми — надзвичайно гостинні та піклуємось про своїх Друзів та Колег, саме тому, з якого б куточка України, світу чи Львова ви не приїхали — ми обов'язково вас радо зустрінемо та з комфортом відвеземо до місця нашої спільної зустрічі — Розсадника Клубу Рослин!

Як справжні корінні львів'яни — гостей ми любимо і ніколи не залишаємо голодними, тому по приїзду до розсадника — нагодуємо вас смачним та поживним сніданком, і само-собою, запропонуємо вам чашечку запашної кави!

Що будемо робити на розсаднику рослин в контейнерах?

Їжа фізична — це добре, а от їжа розумова — це надзвичайно краще!)

Після сніданку у вас буде нагода оглянути розсадник рослин в контейнерах. Обіцяємо вам — ваша фантазія тут точно  розгуляється, адже величезна кількість рослин, надзвичайні аромати та наші прекрасні гортензії дозволять вам майже миттєво намалювати в голові обриси декількох дизайнів для ландшафту, які ви однозначно захочете втілити в життя вже цього сезону.

Тут у вас буду нагода не тільки пофантазувати, але й підібрати/замовити попередньо чи просто прокунсультуватись щодо догляду, висадки чи навіть стрижки рослин.  До речі, в нас навіть є своє озеро, і якщо ви прагнете свіжості — ви навіть можете там покупатись)

Що ж, прогулянки — прогулянками, а знання здобувати потрібно. Тому, пропонуємо вам послухати лекцію з оглядом про “Нові сорти рослин для ландшафтного дизайну в Україні”. Після чого, до речі, у вас буде чудова нагода отримати приємні призи, і для цього потрібно взяти участь у невеличкому конкурсі та отримати приємні подарунки, які пригодяться вам в роботі.

І ми не залишимо вас без професійного майстер -класу по “Догляду та захисту за декоративними рослинами”, тому, запасайтесь ручками та блокнотиками, бо інформації буде багато, і вона вам ой, як пригодиться в процесі роботи!

 

Обід

Звісно, голодними ви не залишитесь, бо на обід ми вам приготуємо фірмовий плов Клубу Рослин в казані, та запропонуємо вам продегустувати смачнезні фірмові настоянки, які особисто виготовляє Назарій Зінько!

Ви знаєте, що у Клубу Рослин є два розсадники: розсадник рослин у контейнерах та розсадник рослин у грунті. Саме до другого ми і відправимось опісля нашого смачного обіду. Хочемо вас попередити — на розсаднику просто величезна кількість красивих та здорових рослин — тому, будьте уважні та активні, приглядайте рослинки для своїх фантастичних ландшафтів, адже широкий вибір, різноманітність сортів та видів, вас надзвичайно приємно вразить!

 

Ви дивитесь фільми?

Якщо ви любите кіно, то ви точно бачили таку класику, як “Д'Артаньян та три мушкетери”. А ви знали, де знімали цей фільм? У Свіржському замку! Саме туди ми з вами і поїдемо на екскурсію! Тому, переглядайте фільм ще разок, та запам'ятовуйте місця, де хотіли б зробити пам'ятне фото.

Ну що ж, друзі, ми вам розказали, що буде, а тепер чекаємо Вас з великою радістю та великим натхненням. Нам буде про що поговорити, нам буде, що побачити, і ми стовідсотково проведемо час з користю!!! Приходьте!!!

 

Залиште коментар